Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också

Olie på Lærred Parti fra Det Kongelige Biblioteks have

Varunummer: 4601502
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 525
(SEK 658)
Utropspris: DKK < 1 000
(SEK 1 003)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Parti fra Det Kongelig Biblioteks Have af Frederik Svendsen (1885-1975), olie på lærred, sign. F. Svendsen, 47x37 cm. (54x44 cm). Fremstår med mindre hul med krakelering.

Auktionen avslutas:  2017-03-23 13:33:26
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1611714 2017-03-23 06:44:06 DKK 525
686414 2017-03-23 09:22:44 DKK 500
1611714 2017-03-23 06:44:06 DKK 475
686414 2017-03-23 09:22:41 DKK 450
1611714 2017-03-23 06:44:06 DKK 425
686414 2017-03-23 09:22:37 DKK 400
1611714 2017-03-23 06:44:06 DKK 375
686414 2017-03-20 14:29:01 DKK 350
128966 2017-03-20 13:50:44 DKK 325
686414 2017-03-17 14:38:23 DKK 300