Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Oluf Simony Jensen, olie på lærred, munk

Varunummer: 4580156
Auktionen är avslutad
Utropspris: DKK < 1 000
(SEK 1 003)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 20% i provision.
Parti med munk af Oluf Simony Jensen (1964-1923), olie på lærred. Sign. Simony Jensen 1906. 37 x 27 cm (46 x 35).

Auktionen avslutas:  1990-01-08 19:51:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej