Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Oscar Reuterswärd, f. 1934 (BUS)

Varunummer: 2390813
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 450
Utropspris: SEK < 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 20% i provision.
Oscar Reuterswärd, litografi. Signerad och numererad. S k omöjlig figur. Bladstorlek: 56x36 cm (passepartout 51x70 cm) Oramad. OBS: Ändring av text.

Auktionen avslutas:  2011-11-01 19:58:00
Showroom:  SE, Malmö, Baltzarsgatan

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

570794 2011-10-31 19:13:56 SEK 450
318567 2011-11-01 09:05:44 SEK 425
570794 2011-10-31 19:13:56 SEK 400
318567 2011-11-01 09:05:44 SEK 375
570794 2011-10-31 19:13:56 SEK 350
318567 2011-11-01 09:05:44 SEK 325
570794 2011-10-31 19:13:56 SEK 300