Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Osvald L Mathiesen Badende kvinder Olie på lærred Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4908467

Varunummer: 4897277
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 600
(SEK 777)
Utropspris: DKK 1 600
(SEK 2 072)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Osvald L Mathiesen/Osvald Karms (1885-1972) Badende kvinder. 86x63 cm. (101x80 cm) Sign. 'Osvald Mathiesen' Fremstår med mindre skade på lærred.

Auktionen avslutas:  2018-01-29 18:42:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

111685 2018-01-29 14:49:53 DKK 600
60346 2018-01-29 18:39:12 DKK 550
111685 2018-01-29 14:49:53 DKK 500
1673433 2018-01-28 12:38:17 DKK 450
136339 2018-01-28 10:04:52 DKK 400
60346 2018-01-25 16:46:49 DKK 350
1673433 2018-01-24 01:59:52 DKK 300