Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också

Paul Nielsen, olie på lærred, motiv med heste

Varunummer: 4596206
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 350
(SEK 439)
Utropspris: DKK < 1 000
(SEK 1 003)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Motiv med heste af Paul Nielsen, 1900-tallet, olie på lærred, sign. Paul Nielsen-1951, 90x70 cm. (102x82 cm). Enkelte afskalninger.

Auktionen avslutas:  2017-03-21 16:21:10
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1462745 2017-03-21 16:06:58 DKK 350
1180117 2017-03-21 13:48:26 DKK 325
1462745 2017-03-20 22:43:06 DKK 300