Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Per Arnoldi lampe fra Holmegaard

Varunummer: 1938608
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 650
(SEK 842)
Utropspris: DKK 1 000
(SEK 1 295)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 20% i provision.
Per Arnoldi lampe fra Holmegaard, blåt glas med stjerner og skyer i farver. Sign. Arnoldi. 20. årh. Højde med skærmstativ 50 cm.

Auktionen avslutas:  2010-07-14 10:59:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

556358 2010-07-14 10:09:37 DKK 650
510971 2010-07-14 06:07:15 DKK 625
556358 2010-07-14 10:08:46 DKK 600
510971 2010-07-14 06:07:15 DKK 575
25282 2010-07-13 21:14:26 DKK 550
510971 2010-07-13 20:18:13 DKK 525
25282 2010-07-13 21:14:15 DKK 525
510971 2010-07-13 20:18:13 DKK 500
25282 2010-07-13 21:12:36 DKK 475
510971 2010-07-13 20:18:13 DKK 450
25282 2010-07-13 21:12:28 DKK 425
510971 2010-07-13 20:18:13 DKK 400
25282 2010-07-13 21:12:18 DKK 375
510971 2010-07-13 20:18:13 DKK 350
556358 2010-07-13 19:40:00 DKK 325
541151 2010-07-07 12:47:55 DKK 300