Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Rudolf Jacobsen 1894-1955 cd olie på lærred, motiv med kaktus i vindueskarm

Varunummer: 4621149
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
(SEK 376)
Utropspris: DKK < 1 000
(SEK 1 003)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Rudolf Jacobsen 1894-1955 cd med kaktus i vindueskarm.olie på lærred, sign.51x38 cm. (60,5x49,5 cm). Enkelte buler i lærred.

Auktionen avslutas:  2017-04-16 12:22:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1660366 2017-04-11 12:28:22 DKK 300