Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Sigurd Wandel cd, havemotiver, olie på lærred (2)

Varunummer: 4860403
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 675
(SEK 874)
Utropspris: DKK 1 000
(SEK 1 295)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Sigurd Wandel 1875-1947 cd, olie på lærred. To havemotiver, det ene signeret og påtegnet 'Lousiana Humlebæk 1902. H.41 x 58 cm (48 x 65 cm) samt 57 x 65 cm, sidstnævnte uden ramme. Proveniens: Kunstnerens familie.

Auktionen avslutas:  2017-12-11 16:53:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1502770 2017-12-11 01:19:17 DKK 675
9024 2017-12-10 23:08:38 DKK 650
1502770 2017-12-11 01:19:08 DKK 625
9024 2017-12-10 23:08:38 DKK 600
1502770 2017-12-11 01:18:44 DKK 575
9024 2017-12-10 23:08:38 DKK 550
1502770 2017-12-11 01:18:31 DKK 525
9024 2017-12-10 23:08:38 DKK 500
1502770 2017-12-11 01:18:02 DKK 475
9024 2017-12-10 23:08:38 DKK 450
1502770 2017-12-11 01:16:42 DKK 425
9024 2017-12-10 23:08:38 DKK 400
1502770 2017-12-11 01:16:00 DKK 375
9024 2017-12-10 23:08:38 DKK 350
1502770 2017-12-11 01:15:09 DKK 325
9024 2017-12-10 23:08:38 DKK 300