Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Ubekendt kunstner, å-løb med bysilhuet i baggrunden, olie på lærred

Varunummer: 4684464
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
(SEK 376)
Utropspris: DKK < 1 000
(SEK 1 003)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Å-løb med bysilhuet i baggrunden af ubekendt kunstner, olie på lærred, utydeligt sign., 26,5 x 38 cm. (36 x 47 cm.).

Auktionen avslutas:  2017-06-29 17:22:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

129845 2017-06-28 16:20:50 DKK 300