Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också

Ubekendt kunstner. Almuescene, olie på lærred

Varunummer: 4591820
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
(SEK 376)
Utropspris: DKK < 1 000
(SEK 1 003)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Ubekendt kunstner. Almuescene, sign. monogram C.D. Olie på lærred. 1800-tallet. 26 x 25 cm. (34 x 34) cm.

Auktionen avslutas:  2017-03-15 19:29:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Vibe Alle

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1462745 2017-03-09 23:12:58 DKK 300