Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Ubekendt kunstner, olie på lærred, kvinde ved strand

Varunummer: 4719360
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 800
(SEK 1 003)
Utropspris: DKK 1 800
(SEK 2 256)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Kvinde ved strand, af ubekendt kunstner, olie på lærred, sign. og dat. HPJ 1918. 48x64 cm (66x81 cm)

Auktionen avslutas:  2017-07-18 14:42:09

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

567545 2017-07-18 14:40:09 DKK 800
24677 2017-07-18 13:06:06 DKK 775
567545 2017-07-18 14:40:09 DKK 750
24677 2017-07-18 13:06:06 DKK 725
567545 2017-07-18 14:40:09 DKK 700
24677 2017-07-18 13:06:06 DKK 675
567545 2017-07-17 20:58:21 DKK 650
24677 2017-07-18 13:06:06 DKK 650
567545 2017-07-17 20:58:21 DKK 625
800933 2017-07-18 11:22:04 DKK 600
567545 2017-07-17 20:58:21 DKK 575
800933 2017-07-18 11:21:58 DKK 550
567545 2017-07-17 20:58:21 DKK 525
800933 2017-07-18 11:21:58 DKK 500
567545 2017-07-17 20:58:21 DKK 475
20050 2017-07-18 00:27:44 DKK 450
567545 2017-07-17 20:58:21 DKK 425
20050 2017-07-18 00:27:44 DKK 400
567545 2017-07-17 20:58:21 DKK 375
20050 2017-07-18 00:27:44 DKK 350
567545 2017-07-17 20:58:21 DKK 325
24677 2017-07-12 12:57:48 DKK 300