Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Ubekendt kunstner, olie på lærred, landskab med maskine

Varunummer: 4664066
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 750
(SEK 971)
Utropspris: DKK 1 000
(SEK 1 295)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Landskab med maskine, af ubekendt kunstner, olie på lærred, sign. monogram og dat. A. M. 66. 33x44 cm (43x54 cm)

Auktionen avslutas:  2017-05-22 10:00:02

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1660146 2017-05-22 09:56:18 DKK 750
143251 2017-05-22 06:35:35 DKK 725
21207 2017-05-22 09:53:12 DKK 700
143251 2017-05-22 06:35:35 DKK 675
1272915 2017-05-22 08:11:56 DKK 650
143251 2017-05-22 06:35:35 DKK 625
1272915 2017-05-22 08:11:53 DKK 600
143251 2017-05-22 06:35:35 DKK 575
126705 2017-05-16 09:12:29 DKK 550
143251 2017-05-22 06:35:35 DKK 550
126705 2017-05-16 09:12:29 DKK 525
143251 2017-05-22 06:35:35 DKK 500
126705 2017-05-16 09:12:29 DKK 475
143251 2017-05-22 06:35:35 DKK 450
126705 2017-05-16 09:12:29 DKK 425
143251 2017-05-22 06:35:35 DKK 400
126705 2017-05-16 09:12:29 DKK 375
143251 2017-05-22 06:35:35 DKK 350
126705 2017-05-16 09:12:29 DKK 325
1272915 2017-05-16 07:16:47 DKK 300