Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Ubekendt kunstner olie på lærred opklæbet på plade, landskabsparti med mølle

Varunummer: 4692084
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 475
(SEK 595)
Utropspris: DKK 2 000
(SEK 2 506)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Landskabsparti med mølle af ubekendt kunstner, olie på lærred opklæbet på plade. Sign. og dateret monogram AL 1912. 27 x 37 cm (31 x 40, indrammet bag glas)

Auktionen avslutas:  2017-07-07 14:23:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

126705 2017-07-01 12:22:09 DKK 475
48409 2017-07-01 11:24:42 DKK 450
126705 2017-07-01 12:22:09 DKK 425
48409 2017-07-01 11:24:42 DKK 400
126705 2017-07-01 12:22:09 DKK 375
48409 2017-07-01 11:24:42 DKK 350
126705 2017-07-01 12:22:09 DKK 325
48409 2017-07-01 11:24:25 DKK 300