Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Ubekendt kunstner, opstilling med roser, olie på lærred

Varunummer: 4688567
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 800
(SEK 1 003)
Utropspris: DKK < 1 000
(SEK 1 003)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Opstilling med roser og andre vækster i en glasvase af ubekendt kunstner. Olie på lærred, sign. CM 1890. 32 x 24 cm. (41 x 33 cm.). NB: Kunstnernavn rettet 23-06-2017.

Auktionen avslutas:  2017-06-29 19:15:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1301062 2017-06-29 19:02:46 DKK 800
298638 2017-06-29 17:40:10 DKK 775
1301062 2017-06-28 10:07:10 DKK 750
298638 2017-06-29 17:40:04 DKK 725
1301062 2017-06-28 10:07:10 DKK 700
298638 2017-06-29 17:40:04 DKK 675
1301062 2017-06-28 10:06:59 DKK 650
298638 2017-06-28 09:57:07 DKK 625
1301062 2017-06-28 10:06:54 DKK 625
298638 2017-06-28 09:57:07 DKK 600
1301062 2017-06-28 10:06:54 DKK 575
298638 2017-06-28 09:57:07 DKK 550
1301062 2017-06-28 10:06:54 DKK 525
298638 2017-06-28 09:57:07 DKK 500
1301062 2017-06-28 10:06:54 DKK 475
298638 2017-06-28 09:57:07 DKK 450
1301062 2017-06-26 19:36:10 DKK 425
298638 2017-06-26 23:03:06 DKK 400
1301062 2017-06-26 19:36:10 DKK 375
298638 2017-06-26 23:03:00 DKK 350
1301062 2017-06-26 19:36:10 DKK 325
694926 2017-06-24 15:02:31 DKK 300