Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Ubekendt kunstner. Portræt af italiensk kvinde.

Varunummer: 4618419
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 350
(SEK 439)
Utropspris: DKK < 1 000
(SEK 1 003)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Ubekendt kunstner, ca. midt 1900-tallet. Portræt af italiensk kvine. Olie på lærred. Usigneret. Mål ca. 32 x 28 cm, (38x34).

Auktionen avslutas:  2017-05-17 15:46:47
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1269794 2017-05-14 10:52:13 DKK 350
881505 2017-05-13 20:32:07 DKK 325
1269794 2017-05-10 16:50:46 DKK 300