Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också

Ubekendt maler, 1800-tallet. Ung kvinde og to børn ved et stengærde. Olie på lærred

Varunummer: 4629590
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 600
(SEK 752)
Utropspris: DKK 2 000
(SEK 2 506)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Ung kvinde og to børn ved et stengærde, af Ubekendt maler, 1800-tallet. Olie på lærred. Usigneret. Betegnet på blændrammen. 30,5 x 27 cm. (46 x 42 cm.)

Auktionen avslutas:  2017-05-02 20:50:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1660602 2017-05-02 05:35:56 DKK 600
1442164 2017-05-02 20:44:08 DKK 575
1660602 2017-05-02 05:35:56 DKK 550
1442164 2017-05-02 20:44:08 DKK 525
1660602 2017-05-02 05:35:56 DKK 500
1442164 2017-05-02 20:44:08 DKK 475
1660602 2017-05-02 05:35:56 DKK 450
1442164 2017-05-02 20:44:08 DKK 425
1660602 2017-05-02 05:35:56 DKK 400
136339 2017-04-28 15:26:30 DKK 375
1183052 2017-04-28 11:33:15 DKK 350
210048 2017-04-28 02:23:03 DKK 325
46992 2017-04-25 20:34:41 DKK 300