Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Ubekendt maler, 1900-tallet.. Byparti med figurer og hesteslæde

Varunummer: 4908242
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 200
(SEK 1 554)
Utropspris: DKK < 1 000
(SEK 1 036)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Ubekendt maler, 1900-tallet. Byparti med figurer og hesteslæde. Olie på lærred. Usign. 35 x 50 cm. (49 x 64 cm.)

Auktionen avslutas:  2018-02-14 12:35:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

197035 2018-02-13 17:41:17 DKK 1200
1733875 2018-02-14 05:40:11 DKK 1100
197035 2018-02-13 17:41:17 DKK 1000
1733875 2018-02-14 05:39:25 DKK 950
197035 2018-02-13 17:41:17 DKK 900
1733875 2018-02-13 02:41:54 DKK 850
197035 2018-02-09 19:20:40 DKK 800
1733875 2018-02-13 02:41:32 DKK 750
197035 2018-02-09 19:20:40 DKK 700
1733875 2018-02-13 02:41:32 DKK 650
197035 2018-02-09 19:20:40 DKK 600
1733875 2018-02-13 02:41:01 DKK 550
197035 2018-02-09 19:20:40 DKK 500
1733875 2018-02-13 02:41:01 DKK 450
197035 2018-02-09 19:20:40 DKK 400
1733875 2018-02-07 23:23:38 DKK 350
197035 2018-02-07 15:04:21 DKK 300