Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Viggo Pedersen. Olie på plade, dansk sommerlandskab, 'Sundsvall'

Varunummer: 4711464
Auktionen utlöper om:
dagar
timmar
minuter

Nästa bud: DKK 325
(SEK 425)
Utropspris: DKK 1 200
(SEK 1 504)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Viggo Pedersen 1854-1925. Dansk sommerlandskab, olie på plade, utydelig sign. Viggo Pedersen, dateret 1915. Verso betitlet Sundsvall. 25 x 31 cm.

Ge bud på varan

Läs mer om budgivning här

Auktionen avslutas:  2017-07-26 20:43:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Vibe Alle

105201 2017-07-21 15:14:12 DKK 300