Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Walter Schwartz, olie på malerplade, byparti med kvinder

Varunummer: 4681596
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 625
(SEK 783)
Utropspris: DKK < 1 000
(SEK 1 003)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Byparti med kvinder af Walter Schwartz 1889-1919, olie på malerplade. Sign. og dateret. 16 x 22 cm. (26 x 31). NB. Beskrivelse ændret 06-06.

Auktionen avslutas:  2017-06-09 20:05:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

800933 2017-06-09 08:55:54 DKK 625
1214563 2017-06-09 19:09:25 DKK 600
800933 2017-06-09 08:55:54 DKK 575
1214563 2017-06-09 19:03:21 DKK 550
800933 2017-06-09 08:55:54 DKK 525
1508884 2017-06-09 14:48:08 DKK 500
800933 2017-06-09 08:55:54 DKK 475
881505 2017-06-03 15:22:48 DKK 450
1827 2017-06-03 08:30:59 DKK 425
881505 2017-06-03 15:22:03 DKK 400
1827 2017-06-03 08:30:59 DKK 375
881505 2017-06-03 15:21:55 DKK 350
1827 2017-06-03 08:30:59 DKK 325
197035 2017-06-02 17:00:36 DKK 300