Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
  ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Louis Vuitton. Rejse beautybox / smykkeskrin
Louis Vuitton. Rejse Beautybox, i klassisk stil med logomønster, med messingforstærkninger på hjørner. Indvendigt lyst interieur. Nøgle medfølger. H. 11 cm L. 20 cm. B: 12,5 cm. Fremstår med lettere brugsspor.
Varunr: 4891130
SEK 6 475 DK, Aarhus, Egå Havvej 18-01-2018
19:03:00
SEK 8 806
Louis Vuitton Weekend- / rejsetaske Keepall Bandouliére 60. Monogram canvas.
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske af monogram canvas. Produktionskode TH0966. Hanke samt detaljer af kernelæder, dobbelt lynlåslukning, Indvendig foer af brunt kanvas. H. 30, L. 60, B. 26 cm. Fremstår med let patineret kernelæder, skulderrem mangler. Name tag samt hængelås med nøgle
Varunr: 4883223
SEK 6 475 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18-01-2018
20:00:00
SEK 4 921
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske, Monogram canvas. Model Keepall bandouliére 55
Louis Vuitton. Monogram canvas. Weekend / rejsetaske, model Keepall bandouliére 55. Produktionskode SP0929. H. 31, L. 55, D. 24 cm. Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning. Foer af brunt canvas. Hængelås med nøgle medfølger. Fremstår med brugsspor samt let ...
Varunr: 4887760
SEK 7 252 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18-01-2018
20:10:00
SEK 5 957
Louis Vuitton. Monogram canvas, skuldertaske model Bucket PM.
Louis Vuitton. Monogram canvas, skuldertaske model Bucket PM. Produktionskode FL 0063. Monogram kanvas, hanke og besætninger af lyst kernelæder, stort indvendigt rum med lynlåslomme og lomme. H. 26 L. 23 cm. Pung H. 10, L. 17 cm. Interiør fremstår uden synlige brugsspor. Fremstår med friskhed i ...
Varunr: 4887761
SEK 3 626 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18-01-2018
20:15:00
SEK 2 331
Louis Vuitton. Skuldertaske. Monogram canvas. Model Noé.
Louis Vuitton. Skuldertaske. Monogram canvas. Model Noé. H. 34, B. 26, D. 19 cm. Indvendig et stort rum med snørelukning. Besætninger af kernelæder. Indstillelig skulderrem. Indvendig foer af brunt canvas. Fremstår med brugsspor, herunder patinering af kernelæder.
Varunr: 4887762
SEK 3 885 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18-01-2018
20:20:00
SEK 4 662
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Sort epi læder. Model Keepall 50.
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Sort epi læder. Model Keepall 50. Produktionskode VI1911. L. 52, H. 29, D. 22,5 cm. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning. Udvendigt åbent siderum. Foer af gråt ruskind. Nametag medfølger. Fremstår med lette brugsspor.
Varunr: 4887763
SEK 7 770 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18-01-2018
20:25:00
SEK 6 734
Louis Vuitton. Rejsetaske. Model Kendall 55. Moccafarvet Taiga læder
Louis Vuitton. Rejsetaske. Model Kendall 55. Moccafarvet Taiga læder. Produktionskode SP 0669. L. 55, H. 37, D. 22 cm. Justerbar skulderrem af kraftig lærred. Indvendig et stort rum med dobbelt låsbar lynlås samt to mindre sidelommer. Foer af moccafarvet ruskind. Name tag medfølger. Fremstår med...
Varunr: 4887764
SEK 9 065 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18-01-2018
20:30:00
SEK 9 065
Louis Vuitton. Attachemappe
Louis Vuitton, taske / dokumentmappe af grønt Taiga læder med spænde af forgyldt metal, indvendigt rum samt sidelomme. H. 33 cm, B. 41cm. Fremstår med jævn patina. Nøgler medfølger. Datokode MI1919. Brugsspor.
Varunr: 4881760
SEK 3 108 DK, Roskilde, Store Hedevej 18-01-2018
20:47:00
SEK 2 590
Louis Vuitton, håndtaske/skuldertaske, Epi Sevigne GM Ivoire
Louis Vuitton. Håndtaske/skuldertaske model Epi Sevigne GM i elfenbens farvet epilæder. Indvendig to rum, stor lynlåslomme samt lille lynlåslomme. Front med drejelås med logo. Monteret med skulderrem med karabinhage lås. Nummeret. Mål: L. 31,5 cm, D.11 cm, H. incl. hank 33 cm, incl. skulderem ...
Varunr: 4857072
SEK 8 547 DK, Esbjerg, Oddesundvej 19-01-2018
19:30:00
SEK 3 367
Louis Vuitton Kosmetiktasche
Louis Vuitton Kosmetiktasche, gefertigt aus Monogramm Canvas, Innen cremefarbig gefüttert. Nr. N00927 Maße ca.: 16 x 23 cm. Altersgemäßer Zustand mit geringfügigen Gebrauchspuren.
Varunr: 4891744
SEK 2 892 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 21-01-2018
19:20:00
SEK 1 253
Louis Vuitton rejsetaske med dragtpose
Louis Vuitton rejsetaske med dragtpose. Monogram Canvas, stort indvendigt rum, indvendig fastgørelse til tøjbeskytteren med bøjle. Læderhåndtag, aftagelig skulderrem. Nr. VI 0976. Mål uden hank ca. H. 40 cm, B. 54 cm, D. 12 cm. Rejsetasken fremstår i aldersrelateret stand med brugsspor. ...
Varunr: 4891743
SEK 7 230 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 21-01-2018
19:25:00
SEK 4 338
Louis Vuitton 'Tambour Chronograph'. Herreur i stål med brun skive med dato, 2000'erne
Herrearmbåndsur fra Louis Vuitton, model Tambour Chronograph, ref.nr.: Q1121, i urkasse af stål, brun metallic skive med arabertal og stregindeks, datoangivelse ved 4.30" position, stopursfunktion, optrækskrone med logo, safirglas, monteret med læderrem med stålspænde, automatisk urværk. Ø. 41,5 ...
Varunr: 4841529
SEK 25 901 DK, Vejle, Dandyvej 21-01-2018
20:04:00
SEK 20 073
Louis Vuitton, håndtaske
Louis Vuitton håndtaske af monogram canvas, hank af naturlæder. Model med stort rum med mindre sidelomme. Scerienr. mi0083, made in France. H.17 L.26, B.5 cm. Fremstår med brugsspor i form af patinering på læder. Dustbag medfølger.
Varunr: 4892931
SEK 2 590 DK, Aarhus, Egå Havvej 23-01-2018
19:23:00
SEK 1 230
Louis Vuitton. Vintage taske og pung med monogram kanvas (2)
Vintage taske fra Louis Vuitton af lys patineret kernelæder og monogram kanvas. Lynlås bag hvilken et stort rum betrukket med brunt ruskind. H: 40. cm. B: 47 cm. D: 8,5 cm. Med initialerne H. S. på forsiden. Medfølges af vintage pung af monogram kanvas, mærket Saks fifth Avenue. 11x18,5 cm. ...
Varunr: 4897923
SEK 6 475 DK, Vejle, Dandyvej 25-01-2018
12:15:22
SEK 389
Louis Vuitton. Dametasker, model Ipanema GM m.fl (3)
Louis Vuitton. Skuldertaske model Ipanema GM i kanvas, indvendigt med orange ruskind. H: 33 cm. B: 32 cm. Mindre dametaske med monogram kanvas, indvendig med brun læder, 16x24 cm. samt vintage kuverttaske med monogram kanvas og brun læder indvendig, 20x23,5 cm. Fremstår med brugsspor. (3)
Varunr: 4898018
20:06:00
SEK 389