Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också
Du har sökt i Datorer, skrivara och tillbehör i alla aktiva varor  Spara lista   Upprätta sökmotor
  ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Jubiläumscomputer / Computer Macintosh, 20. Geburtstag Apple, 1997
Jubiläumscomputer / Computer Macintosh, 20. Geburtstag Apple, 1997. Jubiläumscomputer / Computer Macintosh, 20. Geburtstag Apple, 1997. Inklusive Tastatur und Lautsprecher. Zur Geschichte: Zum 20. Geburtstag Macintosh 1997-1998, war TAM ein Jubiläumsmodell in einer limitierten Auflage von 12000 Exemplare des Computerhersteller Apple. Sein Codename war ... Varunr: 4644163 SEK 4 320 DE, Hamburg, Große Elbstraße 2017-05-02 15:30:43 SEK 2 880
6417 Macbook Air, model A1370, bærbar computer, uden harddisk
6417 Macbook Air, model A1370, bærbar computer, uden harddisk . Macbook Air, model A1370, bærbar computer. Uden harddisk. 11,6 " skærm. Serienr.: C02DT4FHDDR0. Fremstår med brugsspor, ridser. Oplader medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi. Se alle auktionerne ... Varunr: 4645138 SEK 2 585 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-03 12:28:51 SEK 1 874
6392 - Macbook Pro, model A1398, uden harddisk
6392 - Macbook Pro, model A1398, uden harddisk. MacBook Pro, model A1398, uden harddisk. 15" skærm. Udenlandsk tastatur. Serienr. C02P6DW2G3QD. Uden oplader. Fremstår med småridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher Varunr: 4642818 SEK 5 170 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-03 19:54:00 SEK 4 136
Drobo FS, model DRDS2-A, 3 harddisks, 6TB
Drobo FS, model DRDS2-A, 3 harddisks, 6TB. Drobo FS, model DRDS2-A. Ethernet Port Network External Hard Drive, med 3 harddisks, 6TB. Adapter medfølger, dog uden strømledning. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varunr: 4644820 SEK 3 231 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-04 15:04:00 SEK 646
Mac Pro 3.1
Mac Pro 3.1. Mac Pro 3.1. 2,8 GHz, 12 GB. Display, model A1081, 20". Tastatur og ledninger medfølger. Mus medfølger ikke. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varunr: 4644808 SEK 3 231 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-04 19:28:00 SEK 1 486
Epson printer WF-7610. Duplex, A3+
Epson printer WF-7610. Duplex, A3+. Epson printer, model WF-7610. Duplex, A3+, scan, print, fax. To ekstra blækpatroner medfølger. Strømkabel mangler. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varunr: 4644812 SEK 1 293 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-04 19:36:00 SEK 420
Ideal Langrollenschneider 0155 mit Dahle 558
Ideal Langrollenschneider 0155 mit Dahle 558 . Ideal Langrollenschneider 0155 / Dahle 558 Maße: H. 95 cm, B. 40 cm, L. 180 cm. Alters- und Gebrauchsspuren. Lauritz.com übernimmt keine Gewähr für die Funktion. Varunr: 4646660 SEK 1 440 DE, Hamburg, Große Elbstraße 2017-05-05 12:42:00 SEK 384
6395 - Macbook Air, model A1465, uden harddisk
6395 - Macbook Air, model A1465, uden harddisk . Macbook Air, model A1465. Uden harddisk. 11" skærm. Svensk tastatur. Serienr.: C02L5Q7EF5N7. Uden oplader. Fremstår med brugsspor, ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher Varunr: 4648007 SEK 2 327 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-05 13:03:44 SEK 1 163