Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också
Du har sökt i Elektronik i alla aktiva varor  Spara lista   Upprätta sökmotor
   1 2 3  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
LedSign. Facadeskilt med baglyste bogstaver 'Pandora'
LedSign. Facadeskilt med baglyste bogstaver 'Pandora'. LedSign. Facadeskilt med 7 løse baglyste bogstaver for smykkebrandet 'PANDORA', bogstaver med overflade af sort plastmateriale, hvert bogstav monteret med bagudvendt 12 V. LED belysning. H. på bogstaver 19 cm. Skabelon til brug ved opsætning, 12 V transformer, monteringsvejledning på engelsk samt... Varunr: 4615033 SEK 1 953 DK, Helsingør, Støberivej 2017-04-24 14:00:00 SEK 586
Kopiator A4/A3
Kopiator A4/A3. Kopiator Konica 7115. Visst slitage. Bruksslitage. Lauritz.com garanterar inte funktionen. Varunr: 4621068 SEK 1 000 SE, Stockholm, Slakthusgatan 2017-04-24 17:39:00 SEK 300
Fremvisere af ældre dato (2)
Fremvisere af ældre dato (2). Fremvisere af ældre dato i tilhørende æsker mrk. Bell & Howell og Mecopta. Antagelig beregnet til undervisningsbrug. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varunr: 4619108 SEK 1 302 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 2017-04-24 18:19:00 SEK 423
Bang & Olufsen. Beovision 10-32 med motordrejesokkel og Beo4
Bang & Olufsen. Beovision 10-32 med motordrejesokkel og Beo4. Bang & Olufsen. Beovion 10-32" med sort kabinet med hvidt højttalerstof, ramme af aluminium. Justerbar motordrevet gulvstand af aluminium. Beo4 fjernbetjening medfølger. Faktura fra 2011 og manualer medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varunr: 4635152 SEK 15 626 DK, Roskilde, Store Hedevej 2017-04-24 20:29:00 SEK 10 678
Carl-Arne Breger, telefoner 'Diavox', 5 st
Carl-Arne Breger, telefoner 'Diavox', 5 st. Telefoner "Diavox", 5 st, formgivna av Carl-Arne Breger. En väggtelefon samt fyra bordstelefoner. Medföljer gör en silverfärgad täckplåt. Visst slitage. Lauritz.com garanterar inte funktionen. (5) Varunr: 4624201 SEK < 1 000 SE, Stockholm, Slakthusgatan 2017-04-24 20:36:00 SEK 300
Bang & Olufsen. Beogram 2000
Bang & Olufsen. Beogram 2000. Bang & Olufsen. Beogram 2000. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme. Varunr: 4632774 SEK 1 042 DK, Herlev, Dynamovej 2017-04-25 12:22:00 SEK 651
Bang & Olufsen, to par højttalere, Beovox CX50 og CX100 (4)
Bang & Olufsen, to par højttalere, Beovox CX50 og CX100 (4). Bang & Olufsen, to par højttalere, Beovox CX50 og CX100. H. 20 hhv. 32 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4) Varunr: 4632772 SEK 1 563 DK, Herlev, Dynamovej 2017-04-25 13:23:00 SEK 1 139
Beosystem 3500 med højttalere (4)
Beosystem 3500 med højttalere (4). Beosystem 3500, bestående af Beomaster 3500, Beogram CD 3500 med Beovox 6513 højttalere. Beolink 1000 fjernbetjening, vægophæng til anlægget og garantibevis samt brugsvejledninger medfølger. Brugsspor. Virker ifølge rekvirent, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4) Varunr: 4632225 SEK 1 042 DK, Herlev, Dynamovej 2017-04-25 13:24:00 SEK 619
JBL Xtreme bærbar højttaler i rød - Til fordel for Ungdommens Røde Kors
JBL Xtreme bærbar højttaler i rød - Til fordel for Ungdommens Røde Kors. JBL Xtreme bærbar højttaler i rød JBL Xtreme er den ultimative bærbare Bluetooth-højttaler, der i en håndevending giver dig stor, kraftfuld stereolyd fra fire aktive transducere og to synlige JBL-basradiatorer. Det genopladelige Li-ionbatteri pa 10.000 mAh leverer op til 15 timers spilletid. ... Varunr: 4636218 SEK 2 604 DK, Herlev, Dynamovej 2017-04-25 13:43:51 SEK 1 628
Bang & Olufsen. Beocenter 6-26
Bang & Olufsen. Beocenter 6-26. Bang & Olufsen. Beocenter 6-26, fjernbetjening, antenneledning, bagbeslag samt manualer medfølger. Brugsspor, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varunr: 4636352 SEK 2 344 DK, Herlev, Dynamovej 2017-04-25 14:36:32 SEK 456
Bang & Olufsen. To BeoCom 6000 telefoner (2)
Bang & Olufsen. To BeoCom 6000 telefoner (2). Bang & Olufsen. To BeoCom 6000 telefoner, en væghængt og en med bordstand. Fremstår med brugsspor og defekter. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varunr: 4635462 SEK 1 042 DK, Herning, Engdahlsvej 2017-04-25 14:50:47 SEK 423
Spectraveue, projektor samt læred (2)
Spectraveue, projektor samt læred (2). Spectraveue, projektor samt læred med ophæng, kan bruges til analog samt digitalt. Mål. 180 cm. (2) Varunr: 4630526 SEK 2 604 DK, Aarhus, Egå Havvej 2017-04-25 17:55:00 SEK 391
Bang & Olufsen. Par højtalere, model Beolab 4000 (2)
Bang & Olufsen. Par højtalere, model Beolab 4000 (2) . Bang & Olufsen. Par højtalere, model Beolab 4000, H. 32 B. 28 cm. Medfølgende kabler, vægbeslag, manual. Fremstår med alm. lette brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2) Varunr: 4631629 SEK 2 604 DK, Roskilde, Store Hedevej 2017-04-25 18:22:00 SEK 1 823
Bang & Olufsen. Beovox 2500 Cube højttalere (2)
Bang & Olufsen. Beovox 2500 Cube højttalere (2). Bang & Olufsen. Beovox 2500 Cube højttalere. H. 29 cm. Fremstår med afskalninger/kanthak, brugsspor og to manglende frontlåg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forkomme. (2) Varunr: 4636655 SEK 1 042 DK, Aarhus, Egå Havvej 2017-04-25 19:06:00 SEK 684
Bang & Olufsen, Beovision 6 / 26' med fjernbetjening (4)
Bang & Olufsen, Beovision 6 / 26' med fjernbetjening (4). Bang & Olufsen, BeoVision 6 / 26' fladskærms-tv med Beolink 1000 fjernbetjening og vægbeslag. Alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varunr: 4615898 SEK 1 563 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 2017-04-25 19:10:00 SEK 391
Bang & Olufsen. BeoViosion 10-46 samt Beo4 fjernbetjening (2)
Bang & Olufsen. BeoViosion 10-46 samt Beo4 fjernbetjening (2). Bang & Olufsen. BeoVision 10-46, fladskærms TV med HDMI indgange. Vægbeslag, Beo4 fjernbetjening og ledning medfølger. Efterset på autoriseret B&O, seks måneders garantibevis medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varunr: 4636309 SEK 32 554 DK, Herlev, Dynamovej 2017-04-25 19:18:00 SEK 19 532
Nikon samling, 2 kamerahuse og 3 objektiver (5)
Nikon samling, 2 kamerahuse og 3 objektiver (5). Nikkormat FT hus + Nikon FE med 35mm f/2.8 S - serie. 105mm f/2.5 P-serie 300mm f/4.5 H-serie samt motor/winder MD-12. tilhørende 2 Nikon fototasker. Varunr: 4635769 SEK 2 604 DK, Hørsholm, Vibe Alle 2017-04-25 19:20:00 SEK 2 018
Bang & Olufsen, Beolab 3500 højtaler
Bang & Olufsen, Beolab 3500 højtaler. Bang & Olufsen. Beolab 3500 højtaler .Fremstår med brugsspor, kraftigt overfladesmuds (kan fjernes med rensebenzin) Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varunr: 4615902 SEK 1 953 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 2017-04-25 19:24:00 SEK 846
Schmuck- Foto-Studio von Engelkemper
Schmuck- Foto-Studio von Engelkemper. Schmuck- Foto-Studio Apparatur und Zubehör von dem Schmuckhersteller Engelkemper. Die Apparatur diente als Polaroid Fotostudio für Schmuckstücke. Das Schmuckstück wurde auf vorgefertigte Schablonen gegeben und anschließend die Belichtungszeit eingestellt. Das Gerät wurde nicht auf die ... Varunr: 4589665 SEK < 1 000 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 2017-04-25 19:27:00 SEK 386
Bang & Olufsen. Beosound 1, bærbar radio med CD-afspiller (2)
Bang & Olufsen. Beosound 1, bærbar radio med CD-afspiller (2). Bang & Olufsen. Beosound 1, bærbar radio med indbygget CD-afspiller, H. 35 B. 51 cm., på stand af børstet stål. Brugsspor. En Beosystem 10 transistorradio med kassettebånd medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varunr: 4635291 SEK 1 953 DK, Herlev, Dynamovej 2017-04-25 19:28:00 SEK 1 823
Nikon kamera F med objektiver og div tilbehør samt to rollei kameraer
Nikon kamera F med objektiver og div tilbehør samt to rollei kameraer. Nikon kamera F med objektiver og div tilbehør. objektiver: Nikkor-Q 1:4 200mm, Nikkor 1:1,8 50 mm. Nikkor- N C Auto 1: 2,8 24mm. El- Nikkor 1:2 50 mm. Rollei kamera model dcx 400a og Rollei 35 se. Mangler og defekter kan forekomme og Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet. Varunr: 4630812 SEK 2 604 DK, Helsingør, Støberivej 2017-04-25 20:17:00 SEK 1 204
Canon IXUS IX240, analog kamera, 60-års jubileums Limited Edition
Canon IXUS IX240, analog kamera, 60-års jubileums Limited Edition. Canon IXUS IX240, analog kamera, 60-års jubileums Limited Edition. Komplett med etui, fodral, band, batteri och fjärrutlösare. Serienummer 010095. Framstår i nyskick. Lauritz.com garanterar ej funktion. Varunr: 4636192 SEK 1 000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 2017-04-25 21:07:00 SEK 350
Dieter Rams Fernseher für Braun, Modell TV3 in Grau mit schwarzer Fernbedienung und Bedienungsanleitung
Dieter Rams Fernseher für Braun, Modell TV3 in Grau mit schwarzer Fernbedienung und Bedienungsanleitung. Dieter Rams Fernseher für Braun, Modell TV3 in Grau mit schwarzer Fernbedienung und Bedienungsanleitung Braun Fernseher Atelier Serie TV3 mit Gehäuse in Grau. Fernbedienung in Schwarz und Betriebsanleitung dabei. Maße: H 60, B 65, T 46. Altersgemäße Gebrauchsspuren. Varunr: 4628270 SEK 2 897 DE, Hamburg, Große Elbstraße 2017-04-25 21:11:00 SEK 1 449
6388 - Macbook Air, model A1466, uden harddisk
6388 - Macbook Air, model A1466, uden harddisk. Macbook Air, model A1466, uden harddisk. 13.3" skærm. Uden oplader. Serienr. C02MR0T6F6T5. Fremstår med brugsspor, ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher Varunr: 4636958 SEK 3 255 DK, Herlev, Dynamovej 2017-04-26 10:02:52 SEK 2 083
6395 - Macbook Air, model A1465, uden harddisk
6395 - Macbook Air, model A1465, uden harddisk . Macbook Air, model A1465. Uden harddisk. 11" skærm. Svensk tastatur. Serienr.: C02L5Q7EF5N7. Uden oplader. Fremstår med brugsspor, ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher Varunr: 4636959 SEK 2 344 DK, Herlev, Dynamovej 2017-04-26 10:05:51 SEK 1 172
Læderovertræk til Arne Jacobsen 3107 stole. (6)
Læderovertræk til Arne Jacobsen 3107 stole. (6). Læderovertræk til Arne Jacobsen 7'er stole. Sæt på seks stk. Betrækket er fremstillet af sort semi-anilin læder, indvendigt med 60 kg/kvm. koldskum. Patenteret design med front i ét ubrudt stykke læder. Ryg med to lynlåse, der flugter stolens form og samtidig gør det nemt at montere. Alle ... Varunr: 4628751

SEK 4 818 DK, Herlev, Dynamovej 2017-04-26 10:13:17 SEK 3 906
Ti elektriske varmeapperater/radiatorer mærket Nobo (10)
Ti elektriske varmeapperater/radiatorer mærket Nobo (10). Ti elektriske varmeapperater/radiatorer mærket Nobo, L. 60 cm., 75 cm. og 95 cm. H. 40 cm. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (10) Varunr: 4632874 SEK 1 302 DK, Herlev, Dynamovej 2017-04-26 12:14:00 SEK 391
En samling printer patroner Mutoh Inkjet Printer Supply Dye Ink 220 cc, bestående af  (42). .
En samling printer patroner Mutoh Inkjet Printer Supply Dye Ink 220 cc, bestående af (42). .. En samling printer patroner Mutoh Inkjet Printer Supply Dye Ink 220 cc, bestående af 15 stk Magenta, 15 stk Black, 5 stk Cyan. 4 stk Light Cyan. 3 stk Light Magenta, 1 stk Yellow (42). Varunr: 4616085 SEK 2 604 DK, Herlev, Dynamovej 2017-04-26 14:47:56 SEK 391
Tre sæt Jabra høretelefoner - Til fordel for Ungdommens Røde Kors
Tre sæt Jabra høretelefoner - Til fordel for Ungdommens Røde Kors. Tre sæt Jabra høretelefoner Jabra Move Wireless: Stereo wireless headphones with superior sound quality. Jabra Sport Pulse Special Edition: The world’s first sports headphones with automatic fitness testing. Jabra Sport Coach Special Edition: The world’s first sports headphones with ... Varunr: 4635887 SEK 3 125 DK, Herlev, Dynamovej 2017-04-26 17:02:54 SEK 1 823
Grundig, Boxen, Lautsprecher (2)
Grundig, Boxen, Lautsprecher (2). Paar Grundig Boxen, Lautsprecher, schwarzer Kunststoffwürfel auf drei-strahligem Fuß, Chrom, Würfel mit sechs Lautsprechern, Fuß mit Herstellerplakette, H.32 cm - B.23 cm - T.23 cm. altersgemäße Gebrauchsspuren. (2) Lauritz.com garantiert nicht die Funktionalität. Varunr: 4580167 SEK 2 897 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 2017-04-26 18:12:00 SEK 1 931
 1 2 3  >>