Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
   1 2 3 4  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Vareparti . Tænd / sluk ure m/ 15 min interval (48 pakker - 96 stk).
Tænd / sluk ure m/ 15 min interval. 24 timers program - 15 minutters interval. Hver pakke indeholder 2 stk. 48 pakker - I alt 96 stk.
Varunr: 4891542

SEK 1 554 DK, Herning, Engdahlsvej 18-01-2018
13:19:09
SEK 389
Acryl Lautsprecher der 1960/70er Jahre, Heco Ela Coax 250
Acryl / Plexi Lautsprecher der 1960/70er Jahre. Sechseckige Konstruktion aus transparentem und rotem Acryl, ausgestattet mit sechs Heco Ela Coax 250, 12W, 16ohm Lautsprechern, ausgestattet mit drei Rollen. Die untere Platte kann abgeschraubt werden. B. 50cm, H. 56,5cm, T. 43,5cm. Leichte, ...
Varunr: 4883276
SEK 2 892 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 18-01-2018
14:15:00
SEK 386
Miele industri opvaskemaskine model Professional G7859
Miele industri opvaskemaskine model Professional G7859. 85 grader. H. 85 B. 60 D. 60 cm. Fremstår med brugsslitage og evt mangler bakke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4891175
SEK 1 036 DK, Helsingør, Støberivej 18-01-2018
14:32:00
SEK 583
6551 / 6552 / 6548 - Bose, tre sæt høretelefoner, model QuietComfort 25 (3)
Bose, tre sæt høretelefoner, model QuietComfort 25. Én mangler ledning / adapterstik. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 4888981
SEK 3 108 DK, Herlev, Dynamovej 18-01-2018
16:13:00
SEK 2 461
9 stk - brugte Vildtkameraer – 12 Megapixel (9).
9 stk - brugte Vildtkameraer , virker fint. Har været anvendt til ulveovervågning. Kraftigt vildtkamera i camouflagefarver med 12 MP HD videooptagefunktion og almindelige still-billeder. Udstyret med 2,4” farveskærm indvendig skærm, se billeder på stedet eller tag kameraet med og vis billeder ...
Varunr: 4891869
SEK 6 475 DK, Herning, Engdahlsvej 18-01-2018
16:19:34
SEK 3 367
Elektriske fluesmækkere - stor model - 72 stk!
Smart elektrisk fluesmækker der gør livet surt for fluerne… Med denne fluesmækker kan du smække fluerne i luften hurtig og effektivt. Bemærk stor model - længde 47 cm. (72 stk.)
Varunr: 4891564

16:40:00
SEK 777
Bang & Olufsen. Fire BeoCom 6000 telefoner (4)
Bang & Olufsen. Fire BeoCom 6000 telefoner samt bordladere. Diverse kabler medfølger. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Varunr: 4891765
SEK 1 036 DK, Herlev, Dynamovej 18-01-2018
17:32:00
SEK 518
Bang & Olufsen. Beomaster 3300, Beocord 3500, to stk Beovox RL 35 (4)
Bang & Olufsen. Beomaster 3300, Beocord 3500, to stk Beovox RL 35. Brugsspor. Tænder ved afprøvning. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Varunr: 4886434
SEK 1 036 DK, Aalborg, Nibevej 18-01-2018
18:00:00
SEK 712
Parti på 10 stk. Store varmetæpper 220V - 150 x 80 cm - 220V. (10)
10 stk. Store varmetæpper 220V - 150 x 80 cm - 220V. Stort og lækkert varmetæppe til det kolde efterår og vinter. Tæppet har 2 varmeindstillinger samt sikring mod overophedning. Bemærk - dette tæppe slukker IKKE automatisk efter en given periode - det er tændt på den ønskede indstilling til ...
Varunr: 4891533

SEK 2 331 DK, Herning, Engdahlsvej 18-01-2018
18:10:00
SEK 842
Bang & Olufsen. Beogram 3300
Bang & Olufsen. Beogram 3300, pladespiller. Tangentialarm, Pickup type MMC4. Serienummer 04779582. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor.
Varunr: 4886441
SEK 1 295 DK, Aalborg, Nibevej 18-01-2018
18:30:00
SEK 971
Pioneer. Soundbar subwoofer model HTP-SB300 (2)
Pioneer. Soundbar subwoofer model HTP-SB300. Ledninger, fjernbetjening og manualer medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Denne vare er en del af en temaauktion over varer fra Kræmmer Erik's butik 'Fantastiske Fund', som lukker ned for vinteren og sælger ud før han åbner ...
Varunr: 4892088
SEK 1 036 DK, Roskilde, Store Hedevej 18-01-2018
18:56:28
SEK 648
Bower & Wilkins. Højttalere (2)
Bower & Wilkins CM4. 2½ vejs højttalere i kabinet af lamineret bøgetræ. Bi-wireing guldbelagte terminaler. monteret spikes. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med lettere brugsspor. (2)
Varunr: 4890572
SEK 5 180 DK, Herlev, Dynamovej 18-01-2018
19:14:00
SEK 2 202
Bang&Olufsen. BeoSound4 m/DAB anlæg samt fire BeoLab4 højttalere samt sonos connect (6)
Bang&Olufsen. BeoSound4 m/DAB anlæg, fire BeoLab4 højttalere, vægbeslag medfølger. Kabler medfølger.Fjernbetjening medfølger. Sonos Connect, kabler medfølger. Div manualer medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (6)
Varunr: 4891222
SEK 7 770 DK, Herlev, Dynamovej 18-01-2018
19:20:00
SEK 4 921
E-Touch kasseterminal, model XT-6 Touch Imprex
XT-6 Touch Imprex med kundedisplay, Dankort terminal, vægt og pengeskuffe. Kasserulle og kabler medfølger. Fremstår med brugsspor; vægten med manglende fod. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Varunr: 4876973
SEK 15 541 DK, Herlev, Dynamovej 18-01-2018
19:47:00
SEK 4 144
Bang & Olufsen. Beosystem 3500 (7)
Bang & Olufsen. Beosystem 3500 bestående af: Beomaster 3500, Beogram 3500, Beogram CD 3500, Beocord 3500, Beo4 fjernbetjening, et par B&O Redline højtalere, model 6513, samt brugsanvisninger. Fremstår med brugsspor. lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (7)
Varunr: 4891584
SEK 3 367 DK, Herlev, Dynamovej 18-01-2018
19:54:00
SEK 2 072
Pioneer. Compact Disc jukebox 'Laser Juke' med fjernbetjening samt ekstra slæde mm., model CJ-V51
Pioneer. Compact Disc jukebox 'Laser Juke' med fjernbetjening, model CJ-V51, to pakker Disc Magazines, model JD-M300, ekstra slæde samt engelsk sproget manual medfølger. Korpus monteret med hjul. Jukeboxen er sat til free-play (gratis afspilning), mønt indkast derfor ikke testet. H. 164 B. 79 D. ...
Varunr: 4888906
SEK 6 475 DK, Helsingør, Støberivej 18-01-2018
20:05:00
SEK 2 072
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...
Varunr: 4856141

SEK 4 144 DK, Esbjerg, Oddesundvej 18-01-2018
20:06:00
SEK 777
3 stk. Android Watch sort (3)
3 stk. Smart Android Watch – sort (3) Se hvem der ringer – tag opkaldet og tal håndfrit– lav opkald – tjek mail – gå på sociale medier – brug apps – hør musik – følg din motion og meget mere med dette smarte Android bluetooth ur. 3 komplette sæt. Specifikationer • Bluetooth 3.0 • Touch...
Varunr: 4881428

20:17:16
SEK 1 166
Bang & Olufsen. En samling lydudstyr overvejende i kasser af palisander (11)
Bang & Olufsen. En samling lydudstyr overvejende i kasser fineret med palisander, bestående af BeoSystem 1700 bestående af pladespiller, båndoptager og BeoMaster samt tilhørende møbel, BeoCenter 2000, et par BeoVox S42-2 højtalere, et par BeoVox 1000 højtalere samt et par BeoVox 2500 Cubo ...
Varunr: 4891234
SEK 3 885 DK, Vejle, Dandyvej 18-01-2018
20:24:00
SEK 2 202
Walkie talkier fra BAOFENG - 16 kanaler (6 stk.).
Walkie talkies fra BAOFENG i høj kvalitet og med super lyd. Walkie Talkier bliver mere og mere brugt og med god grund! Kommunikation over kortere distancer – op til 3-4 km – er walkie talkier et super alternativ til mobiltelefoner og giver flere muligheder. I skoven, på heden eller til ...
Varunr: 4891315

SEK 3 108 DK, Herning, Engdahlsvej 18-01-2018
20:36:00
SEK 1 813
En samling musikanlæg bestående af 6 dele.
En samling musikanlæg bestående af Pioneer FM Tuner F 204 RDS, Pioneer cd afspiller PD 6500, Pioneer forstærker A-656 Mark II. Technics pladespiller SL 2000, Et par B&W højtalere DM6. ialt 6 dele. Samt tilslutnings kabler og manualer. Højtalere fremstår med originalt indmad. Lauritz.com ...
Varunr: 4890516
SEK 3 885 DK, Herlev, Dynamovej 18-01-2018
20:50:00
SEK 2 202
Full HD1920x1080 bil videokameraer med 2.7 TFT skærm, 8 GB (3)
Smart black box” videokameraer til montering i foruden af bilen. Med dette kamera kan du altid dokumentere hvad der sker omkring dig i en vinkel af 120 grader så alt kommer med. Også velegnet til sportskørsel, folkerace, udflugter, race m.m. Kameraet har indbygget G-sensor der beskytter med ...
Varunr: 4883851

SEK 2 072 DK, Helsingør, Støberivej 19-01-2018
13:48:10
SEK 842
6535 / 6536 / 6540 - Bose, tre sæt høretelefoner, to QC25 (3)
Bose, tre sæt høretelefoner, to sæt model QuietComfort 25 i tilhørende originale etui mangler adapterstik samt et sæt Bose høretelefoner i tilhørende etui. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se ...
Varunr: 4888973
SEK 2 590 DK, Herlev, Dynamovej 19-01-2018
14:00:00
SEK 2 202
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...
Varunr: 4856155

SEK 3 885 DK, Esbjerg, Oddesundvej 19-01-2018
14:02:00
SEK 389
Argon iNet3+ v2 Musikstreamer og radio
Argon iNet3+ v2 Musikstreamer og radio, med tilbehør m.m.
Varunr: 4891968
SEK 1 036 DK, Hørsholm, Vibe Alle 19-01-2018
14:45:48
SEK 842
Bang & Olufsen. Beo5 fjernbetjening med dockingstation
Bang & Olufsen. Beo5 fjernbetjening med dockingstation. Brugsspor: Virker i følge oplysninger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4891500
SEK 1 036 DK, Roskilde, Store Hedevej 19-01-2018
15:20:00
SEK 777
Tandberg. Radio, model Sølvsuper 11, samt Receiver, model TR-200 (2)
Tandberg. Receiver af palisander, model TR-200, L. 42.5 cm, samt radio af teaktræ, model Sølvsuper 11, L. 78. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varunr: 4892950
SEK 1 295 DK, Herlev, Dynamovej 19-01-2018
15:34:27
SEK 453
Bang & Olufsen TV
BANG & OLUFSEN, TV, Beovision 8-32 LCD Television, inkl. fjärrkontroll, formgiven av David Lewis 2007
Varunr: 4892170
SEK 1 500 SE, Stockholms Auktionsverk, Baltzarsgatan 19-01-2018
16:15:00
Se mer
6539 / 6550 - Bose, to sæt høretelefoner model QuietComfort 25 (2)
Bose, to sæt høretelefoner, model QuietComfort 25 i tilhørende originale etui. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 4888966
16:56:00
SEK 1 813
Bang & Olufsen. Beocenter 2
Bang & Olufsen, BeoCenter 2 masterunit. Designet af David Lewis og udført i børstet aluminum og sort. Anlæg med CD og DVD-afspiller samt FM/AM og DAB radio og navngivning af 60 radiokanaler og 200 CDér. . Fremstår med få brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4891729
SEK 3 885 DK, Herlev, Dynamovej 19-01-2018
18:26:00
SEK 2 331
 1 2 3 4  >>