Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
   1 2  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Bang og Olufsen. Serenata mobil
Bang og Olufsen samt Samsung. Serenata mobil og MP3 afspiller med tilhørende bordstander samt diverse ledninger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4724186
SEK 1 308 DK, Aarhus, Egå Havvej 26-07-2017
14:12:39
SEK 719
Varmebeholdere i rustfri stål - kapacitet 8 liter (3)
Kraftige varmebeholdere med effekt på 1800 watt og temperaturregulering fra 30 - 100 grader. Smart i den kolde vintertid til arrangementer, familiefester, i receptionen, til julefrokosten, buffeten etc. Varmer din drikkevare op og holder den varm - smart til gløgg, suppe, boullion, kakao ...
Varunr: 4666208

SEK 2 746 DK, Herning, Engdahlsvej 26-07-2017
15:15:03
SEK 1 373
Beosound 9000 samt Beolab 2000 højttalere - ophæng medfølger
Beosound 9000. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Bang & Olufsen. Par Beolab 2000 (3) Bang & Olufsen. Beolab 2000, type 1641. Vægophæng og linkkabel medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)(2)
Varunr: 4718671
SEK 3 269 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-07-2017
16:26:00
SEK 2 615
Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza m/ Bluetooth.
Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza m/ Bluetooth. Lækkert Hi-FI surround sound system 3D 5.1med indbygget bluetooth funktion, SD kortlæser, FM radio og USB kortlæser. Høj kvalitet og lækker lyd fra Alongza. Spiller trådløst fra din smartphone, tablet, spiller MP3 filer fra SD kort i ...
Varunr: 4722864

SEK 1 569 DK, Herning, Engdahlsvej 26-07-2017
16:30:00
SEK 850
Bang & Olufsen. BeoSound 9000
Bang & Olufsen. BeoSound 9000 musiksystem med plads til seks CD'er, navngivning af 200 CD'er samt FM-radio med 60 faste stationer. Gulvstand type 2065. H. inkl. stand 129 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4727260
SEK 4 577 DK, Herlev, Dynamovej 26-07-2017
19:49:00
SEK 3 400
Bang og Olufsen. BeoVision 4-85 3D. med beo 6 fjernbetjening.
B&O BeoVision 4-85 3D udstillingsmodel fra 01/06-2011. Leveres med nyeste software. Inkl. Apple tv. Inkl. Vægbeslag. Inkl. Beo 6 fjernbetjening. Inkl. BeoLab 10 centerhøjttaler. Sælges med 12 mdr. garanti. Modelfoto. Levering og montering af B&O installatør muligt mod merbetaling. ...
Varunr: 4691749
SEK 130 758 DK, Herning, Engdahlsvej 26-07-2017
20:14:00
SEK 44 458
Bang & Olufsen. MKlll Beovision 7 - 32'' fladskærm med garanti
BANG & OLUFSEN. BeoVision 7-32" LCD Fladskærms TV med DVD afspiller. Højttaler og vægbeslag medfølger ikke. Beo4 fjernbetjening samt manual medfølger Der ydes 6 mdr. garanti fra hammerslag af professionel sælger. Udført i Sort / Aluminium, Dolby Digital Surround modul -MasterLink - Picture...
Varunr: 4728281
SEK 3 923 DK, Kolding, Trianglen 27-07-2017
12:01:08
SEK 850
Micromega Myamp 2 x 60 W.
Micromega Myamp 2 x 60 Watt. USB indgang, Subwoffer udgang, Blue Tooth m.m. Virker ved opskrivning. Fremstår i original kasse. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten
Varunr: 4728306
SEK 1 308 DK, Vejle, Dandyvej 27-07-2017
14:54:15
SEK 1 242
Stereoanlæg Technics, Fisher (7)
Stereoanlæg bestående af Technics Synthesizer Tuner ST GT 350, Stereo Control Amplifier SU C 800 U, Stereo Power Amplifier SE 800 S, CD afspiller SL PD6, Phillips Videoafspiller VD 13 8928, Tungsram casetteafspiller. Lauritz.com garanterer ikke funktionaliteten.
Varunr: 4728034
SEK 1 046 DK, Aalborg, Nibevej 27-07-2017
16:34:00
SEK 1 111
Bang & Olufsen. Beocenter 2 masterunit og Beo5 fjernbetjening (3)
Bang & Olufsen, BeoCenter 2 masterunit. Designet af David Lewis og udført i børstet aluminum samt sort. Anlæg med CD og DVD-afspiller samt FM/AM og DAB radio og navngivning af 60 radiokanaler og 200 CDér. Beo5 fjernbetjening. Beocenter 2 socketunit og gulvstander. Fremstår med brugsspor, ridser. ...
Varunr: 4727976
SEK 2 615 DK, Herning, Engdahlsvej 27-07-2017
17:46:00
SEK 2 288
Blaupunkt. Radiomöbel 'New York'
Blaupunkt. Radiomöbel 'New York' med vinylspelare. 1950-tal. Medföljer dokumentation.
Varunr: 4619832
SEK 1 000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 27-07-2017
17:58:00
SEK 350
Lautsprecher Infinity RS 3000 (2)
Lautsprecher Infinity RS 3000, kastenförmige Holzkonstruktion, Introduced: 1988, Bass: 1 x 20 cm Highs: 1 x Polycell Suggested for amplifiers with: 20-100 Watts per channel, Frequency range: 45 Hz - 22 kHz Crossover frequencies: 4000 Hz, Maße: 53 cm x 30,5 cm x 26 cm, Kratzer und geringe, ...
Varunr: 4702713
SEK 3 403 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 27-07-2017
19:36:54
SEK 389
Samling div. kameraer, objektiver samt div. tilbehør (1 kasse)
Samling på ca. 58 div. ældre kameraer, ca. 4 objektiver samt div. tilbehør; mange forskellige mærker bl.a. Sony, Agfa, Kodak, Minolta, Konica, Ricoh mv. Ej testet. Fremstår med alders- og brugspræg; div. mindre defekter og mangler må påregnes. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (1 ...
Varunr: 4723221
SEK 1 961 DK, Roskilde, Store Hedevej 27-07-2017
19:53:00
SEK 458
Peter J. Lassen. Montana Sound Unit inklusiv højttalere (3)
Peter J. Lassen og PointSource Acoustics for Montana. Reolmoduler med indbygget Hi-Fi. Montana Sound Unit er en 2 x 100 W forstærker og DAB+/ FM radio, som via AirPlay og DLNA trådløst streamer og afspiller musik fra din telefon, tablet eller computer. Det hele styres med en fjernbetjening eller ...
Varunr: 4725158
SEK 13 076 DK, Hørsholm, Vibe Alle 27-07-2017
19:55:00
SEK 6 276
Bang & Olufsen Beovision 8 - 32 med kontroll.
Bang & Olufsen Beovision 8 - 32 LCD tv med kontroll. Widescreen, High Definition, 32", kabinett i svart och metal. Design av David Lewis, Bang & Olufsen. Fungerar vid inskrivningstillfället. Lauritz.com garanterar ej funktionen. OBS! modellbilder, avvikelser kan förekomma. Proveniens: ...
Varunr: 4726716
SEK 2 000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 27-07-2017
20:07:00
SEK 825
Radio / Plattenspieler / Stereoanlage, Conserton, 1960er Jahre, Holz / Metall
Radio / Plattenspieler / Stereoanlage, Conserton, 1960er Jahre, Holz / Metall, Typ V 7041, FM / AM, helle Holzverkleidung, Plattenspieler von Philips. Maße: H. 30 cm, B. 68 cm. Gebrauchsspuren, Kratzer und Bestoßungen am Holz. Lauritz.com garantiert nicht die Funktionalität.
Varunr: 4728616
SEK 1 945 DE, Hamburg, Große Elbstraße 27-07-2017
20:34:00
SEK 389
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...
Varunr: 4729060

21:13:00
SEK 1 961
Flysimulator Go fligth.GF-TQ6 mm.
Flysimulator. Go fligth.GF-TQ6. Rat, pedaler samt ekstra instrument medfølger i æske. Fremstår med mindre brugspræg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4729089
SEK 13 076 DK, Aarhus, Egå Havvej 28-07-2017
12:05:00
SEK 3 269
Sky Watcher. Stjernekikkert, model Explorer 130P med tilbehør
Sky Watcher. Stjernekikkert, model Explorer 130P med computer syns scan AZ Go To. Diverse tilbehør her iblandt spotter scope, Barlow linse, Super 25 ocular og Super 10 ocular 4mm ocular, batteri og oplader samt stjernebog og manualer medfølger. Fremstår usamlet. Lauritz.com indestår ikke for ...
Varunr: 4729650
SEK 1 569 DK, Herlev, Dynamovej 28-07-2017
15:33:59
SEK 883
Intralydbølge apparat i æske
Vintage Intralydbølge apparat i æske. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4729751
SEK 1 046 DK, Odense, Kratholmvej 28-07-2017
16:42:52
SEK 392
Audio Pro, Subwoofer
Audio Pro, Ace-Bass Subwoofer i kabinet af teak træ, opsat på senere monteret ben af metal. Fremstår med brugsspor, kabinet samt frontstof med slitage.
Varunr: 4729084
SEK 1 046 DK, Roskilde, Store Hedevej 28-07-2017
18:54:00
SEK 850
Varunr: 4721809

SEK 3 923 DK, Odense, Kratholmvej 28-07-2017
19:05:00
SEK 1 111
Revox A 77, 2 spors, spolebåndoptager
Revox A 77, 2 spors, spolebåndoptager i kabinet af teaktræ. H. 38 B. 42 D. 22 cm. Der medfølger original brugsanvisning, kabler og 25 bånd. Afprøvet, men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4729151
SEK 1 046 DK, Herlev, Dynamovej 28-07-2017
19:44:00
SEK 1 275
Samling kamera og udstyr (9)
Samling kameraer og udstyr, bla. Konika Autoreflex, Konika FS-1 og Rollei 35 TE kameraer. Pentax, Canon, Tonkina og Panagor optikker. Fremstår med varierende brugsspræg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme. (9)
Varunr: 4729323
SEK 1 046 DK, Aarhus, Egå Havvej 28-07-2017
20:15:00
SEK 425
Bang&Olufsen. Beosound 3000 samt Beolab 4000 (4)
Bang&Olufsen. Beosound 3000 samt Beolab 4000 højttalere. Beo4 remote og div. kabler medfølger. Vægbeslag for alle dele. Fremstår med få brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (4)
Varunr: 4729303
SEK 1 046 DK, Vejle, Dandyvej 28-07-2017
20:15:00
SEK 3 269
EPSON R1900 mit Zubehör
Druckern & Kopierern / Multifunktionskopierer, Epson Stylus Photo R1900. Die Vollständigkeit und Funktion wurde nicht geprüft. Teils mit Zubehör. Alters- und Gebrauchsspuren.
Varunr: 4727431
SEK < 1,000 DE, Hamburg, Große Elbstraße 28-07-2017
20:45:44
SEK 389
Bang & Olufsen Konvolut (4)
Bang & Olufsen, Konvolut bestehend aus 7700 und Boxen. Lauritz.com übernimmt keine Gewähr für die Funktion und Vollständigkeit. Alters- und Gebrauchsspuren. (4)
Varunr: 4726458
SEK 3 889 DE, Hamburg, Große Elbstraße 28-07-2017
20:46:00
SEK 438
Fladskærm, laptop og printer
Panasonic fladskærms tv, Clevo W670 laptop computer, Canon printer samt tv-bord. Der mangler en del til tv-standen, så det kan kun bruges med vægophæng. Laptop er uden operativ system. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (4)
Varunr: 4716941
SEK 1 961 DK, Odense, Kratholmvej 29-07-2017
17:45:31
SEK 556
Sikkerhedspakke - 14 x Attrap overvågningskameraer
Sikkerhedspakke - 14 x Attrap overvågningskameraer. Attrap kameraer med indbygget rødt LED blink, der blinker og giver kameraet et meget realistisk udseende. Leveres incl. skruer til montering. Bemærk: Dette er ikke et rigtigt kameraer, men attrapper/dummyer, udelukkende med præventiv ...
Varunr: 4722686

SEK 2 615 DK, Herning, Engdahlsvej 30-07-2017
09:37:00
SEK 523
Bang & Olufsen Funktelefon BeoCom 6000 Table charger
Bang & Olufsen Funktelefon BeoCom 6000 Table charger. Das Telefon befindet sich in einem altersgemäßen Zustand mit Gebrauchsspuren. Lauritz.com übernimmt keine Garantie oder Gewährleistung auf die Funktion.
Varunr: 4730502
SEK < 1,000 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 30-07-2017
10:15:00
SEK 389
 1 2  >>