Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också
Du har sökt i Hifi, ljudanläggningar i alla aktiva varor  Spara lista   Upprätta sökmotor
  ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Tanberg. FM sterio receiver, model 'TR 220'
Tanberg. FM sterio receiver, model 'TR 220'. Tanberg. FM sterio receiver, model 'TR 220' af palisander. L. 56,5 cm. D. 31 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varunr: 4641778 SEK 1 293 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-01 18:35:00 SEK 452
En samling Bang & Olufsen bestående af Beogram cd 7000 , Beomaster radio 7000, og et par Beo Vax CX 100 højtalere, samt samlemuffe.  (5).
En samling Bang & Olufsen bestående af Beogram cd 7000 , Beomaster radio 7000, og et par Beo Vax CX 100 højtalere, samt samlemuffe. (5).. En samling Bang & Olufsen bestående af Beogram cd 7000 , Beomaster radio 7000, og et par Beo Vax CX 100 højtalere, samt samlemuffe. (5). Lauritx.com garanterer ikke for funktionen. Varunr: 4642724 SEK 2 585 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-01 19:02:00 SEK 1 874
Marco Zanuso & Richard Sapper, Radio Modell TS 505 A für Brionvega
Marco Zanuso & Richard Sapper, Radio Modell TS 505 A für Brionvega. Radio Modell TS 505 A, italienisches Design von Marco Zanuso & Richard Sapper für Brionvega. Entwurf von 1976. Augklappbares Gehäuse aus rotorangem Kunststoff, Fronten in schwarz, herausziehbarer Tragegriff und Antenne. Unterseitig bezeichnet.B. max. 29cm, H. 13,3cm, T. 11cm. Leichte, ... Varunr: 4642787 SEK 2 112 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 2017-05-01 20:22:00 SEK 1 248
Bang & Olufsen. Beoplay 'H6' hovedtelefoner
Bang & Olufsen. Beoplay 'H6' hovedtelefoner. Bang & Olufsen. Beoplay 'H6' hovedtelefoner. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. NB: TEKST RETTET Varunr: 4643536 SEK 1 939 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-02 11:23:22 SEK 937
Beocenter 2000 (3)
Beocenter 2000 (3). Beocenter 2000 med to SP30 højtalere. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varunr: 4637518 SEK 1 939 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 2017-05-02 13:44:40 SEK 388
Bang og Olufsen højtalere Beovox P45 samt Beovox 1200 (4)
Bang og Olufsen højtalere Beovox P45 samt Beovox 1200 (4). Bang og Olufsen højtalere model Beovox P45 på stander samt Beovox 1200. Fremstår med kraftige brugsspor herunder let mørnede membraner. Virker ifølge rekvirenten. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varunr: 4643004 SEK 1 034 DK, Aalborg, Nibevej 2017-05-02 15:24:13 SEK 420
Onkyo. AV Receiver, model TX NR609 (2)
Onkyo. AV Receiver, model TX NR609 (2). Onkyo. AV Receiver, model TX-NR609. Fjernbetjening medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varunr: 4642420 SEK 2 585 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-02 19:56:00 SEK 1 099
Peter Hartwein, HiFi Anlage der Serie Atelier, für Braun (7)
Peter Hartwein, HiFi Anlage der Serie Atelier, für Braun (7). Peter Hartwein, HiFi Anlage der Serie Atelier, für Braun. Metallgehäuse, lackiert, zwei Lautsprecher. Bestehend aus den Komponenten P4, CC4, PA4, C2 und CD4 sowie zwei Lautsprechern. Leichte Alters- und Gebrauchsspuren, stellenweise Lackierung leicht berieben sowie mit Kratzspuren. Funktion ... Varunr: 4644096 SEK 11 520 DE, Hamburg, Große Elbstraße 2017-05-02 20:33:00 SEK 4 560
Pier Giacomo + Achille Castiglioni, Stereoanlage Modell RR 126 für Brionvega
Pier Giacomo + Achille Castiglioni, Stereoanlage Modell RR 126 für Brionvega. Stereoanlage Modell RR 126, italienisches Design von Pier Giacomo + Achille Castiglioni für Brionvega. Entwurf von 1965. Konstruktion aus orange-rotem, laminierten Holz mit Untergestell aus teilweise schwarz lackiertem Aluminiumguss. Auf der Rückseite bezeichnet. Die Lautsprecher lassen sich ... Varunr: 4638282 SEK 7 680 DE, Hamburg, Große Elbstraße 2017-05-02 20:40:00 SEK 8 160
Bang & Olufsen, Radio Modell Grandprix + Paar Lautsprecher Type M in Teak (3)
Bang & Olufsen, Radio Modell Grandprix + Paar Lautsprecher Type M in Teak (3). Bang & Olufsen, Radio Modell Grandprix + Paar Lautsprecher Type M in Teak. Gehäuse in Teakholzfurnier, Front grau. B. 66,5/48,5cm, H. 24,5/23cm, T. 26/25cm. Restaurationsobjekt mit starken Gebrauchsspuren, nicht funktionstüchtig. (3) Varunr: 4588782 SEK < 1 000 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 2017-05-03 19:00:00 SEK 384
B&O, Beosound 3000, Beolab 4000 (4)
B&O, Beosound 3000, Beolab 4000 (4). Bang & Olufsen, Beosound 3000 med Beolab 4000 højttalere samt gulvstander og vægophæng til højttalere. Beo4 remote samt div. kabler medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (4) Varunr: 4637588 SEK 2 585 DK, Odense, Kratholmvej 2017-05-03 19:15:00 SEK 2 844
 Systemdek electronic pladespiller,
Systemdek electronic pladespiller, . Peter Dunlop. Systemdek electronic pladespiller, model 11 XE, monteret med Scorpio arm, Serie nr. 86-500770. Fremstillet i Skotland. H. 14,5 cm L. 36,5 cm. B. 35,5 cm. Monteret med ny Ortofon pick up. Virker ifølge rekvirent, men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varunr: 4645406 SEK 5 170 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-03 19:40:00 SEK 1 551
Samling Tandberg og B&O (4).
Samling Tandberg og B&O (4).. Samling Tandberg bestående af : Tandberg spolebåndoptager 3000X, Tandberg båndoptager TCD 310, Tandberg tuner model Sølvsuper 11 alle i kabinetter af palisander Bang og Olufsen Beomaster 1500. Par manualer til Tandberg medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4). Varunr: 4642385 SEK 1 034 DK, Herning, Engdahlsvej 2017-05-03 20:10:00 SEK 452
Bang & Olufsen. Beocenter 2 med socket unit (2)
Bang & Olufsen. Beocenter 2 med socket unit (2). Bang & Olufsen. Beocenter 2 med socket unit. Hertil strømkabel og system ledning samt medfølgende fødder til anlæg. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet. Anlæg med mindre brugsspor, socket unit med ridser/skrammer. Varunr: 4644773 SEK 3 619 DK, Roskilde, Store Hedevej 2017-05-03 20:19:00 SEK 2 003
Bang & Olufsen. BeoSound MPAV 9000 samt Beolink 1000 (2)
Bang & Olufsen. BeoSound MPAV 9000 samt Beolink 1000 (2). Bang & Olufsen. BeoSound MPAV bestående af CD-afspiller, radio samt kassetterecorder og stander. H. 36. B. 31 cm - m/ stander H. 92 cm. (2) Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varunr: 4644692 SEK 1 939 DK, Hørsholm, Vibe Alle 2017-05-03 20:34:00 SEK 614
Bang & Olufsen. Beocenter 2300, holder til CD'er og stander til højtaler (3)
Bang & Olufsen. Beocenter 2300, holder til CD'er og stander til højtaler (3). Bang & Olufsen. Beocenter 2300 med indbygget radio samt CD afspiller H. 36 cm. Holder til CD'er H. 61 cm. Stander til højtaler H. 60 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Varunr: 4646864 SEK 1 293 DK, Herning, Engdahlsvej 2017-05-04 19:05:00 SEK 679
Bang & Olufsen. Beosystem 3 og Beomaster 5 (2)
Bang & Olufsen. Beosystem 3 og Beomaster 5 (2). Bang & Olufsen. Beosystem 3 masterenhed (type 9601, serienr. 20495185) samt Beomaster 5 (type 1753, serienr. 21107860). Fremstår med brugsspor samt manglende ledninger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl, defekter og mangler kan forekomme (2) Varunr: 4644785 SEK 3 878 DK, Aarhus, Egå Havvej 2017-05-04 19:24:00 SEK 4 395
Bang & Olufsen. Beogram 1700 pladespiller
Bang & Olufsen. Beogram 1700 pladespiller. Bang & Olufsen. Beogram 1700 pladespiller monteret med MMC 20 S pick-up. Fremstår med minimale brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme. Varunr: 4644942 SEK 1 034 DK, Aarhus, Egå Havvej 2017-05-04 20:39:00 SEK 872
Bang & Olufsen. Beosound Century
Bang & Olufsen. Beosound Century. Bang & Olufsen. 'Beosound Century radio med cd og kassettebåndoptager. Vægbeslag medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forkomme. Varunr: 4647225 SEK 1 034 DK, Aarhus, Egå Havvej 2017-05-05 19:20:00 SEK 646
Musik anlæg bestående af.
Musik anlæg bestående af.. JVC Sea-200GL, JVC grafisk equalizer, Sony Digital Dial Tuning, Sony dobbelt Sterio casette Deck TC - WE 435, Technics FM/AM sterio Tuner ST - 211, Sony CD afspiller CDP - 313 samt United DVD afspiller. Lauritz.com giver ingen garanti for funktionen. En knap mangler på CDP-313. Alle dele virker ... Varunr: 4649310 SEK 1 939 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-06 13:03:18 SEK 388
Bose Højtaler og Sony receiver (3)
Bose Højtaler og Sony receiver (3). Bose Højtaler mærket 301 HI-FI video monitor. samt Sony FM/ AM receiver Model STR-DE497. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varunr: 4649057 SEK 1 293 DK, Helsingør, Støberivej 2017-05-07 16:15:00 SEK 517
Verstärker, Technics Stereo Receiver, Modell SA-300, AM / FM, 1978 / 1979
Verstärker, Technics Stereo Receiver, Modell SA-300, AM / FM, 1978 / 1979. Verstärker, Technics Stereo Receiver, Modell SA-300, AM / FM, 1978 / 1979, Gerät mit Holzgehäuse in den Farben Schwarz und Silber, Maße: H. 17 cm, B. 42 cm, T. 26 cm, Gebrauchsspuren, partielle Oxidationsspuren und Kratzer am Metall. Varunr: 4617738 SEK 2 112 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 2017-05-07 18:56:00 SEK 384
Högtalare Bang & Olufsen
Högtalare Bang & Olufsen. BANG & OLUFSEN, högtalare, 1 par, 1980-tal, modell 6611, etikettmärkning, höjd ca 150 cm Varunr: 4649501 SEK 4 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 2017-05-08 19:24:00
Se mer