Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
  ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Lenco L 75 samt Beomaster 1200
Varunr: 4531200
SEK < 1,000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 24-07-2017
19:12:00
SEK 375
Bang & Olufsen. Par Beolab 8000 højtalere 'Blyanten' (2)
Bang & Olufsen. Par Beolab 8000 højttalere med blyantsformede kabinetter med sort frontstof. H. 132 cm. Manual medfølger. Uoriginal kontakt på fod monteret. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Se også varenummer 4720411
Varunr: 4720378
SEK 5 230 DK, Vejle, Dandyvej 24-07-2017
20:01:00
SEK 5 492
Hitachi. Effektforstærker, model HMA-7500
Hitachi. Effektforstærker, model HMA-7500. Virker ifølge rekvirent. Ej testet. Fremstår med brugsspor; mindre ridser og mærker. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4723559
SEK 2 615 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-07-2017
20:11:00
SEK 915
Bang & Olufsen, Beogram CD 50, Beocord 5000 (2)
Bang & Olufsen, Beogram CD 50, Beocord 5000, fremstår med brugsspor samt åben CD klap. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varunr: 4725664
SEK 1 046 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-07-2017
20:35:00
SEK 392
Dual, Gebrüder Steidinger, St. Georgen, Plattenspieler, Dual Plattenspieler
Dual, Gebrüder Steidinger, St. Georgen, Plattenspieler, Dual Plattenspieler 1009, Type TVV 43,Wechsel, Einfachspieler, automatischer Spieler, Holzverkleidung, Alu-Rohr Tonarm, D. Plattenspieler 27 cm, Maße mit Holzsockel 41x30 cm. Abdeckhaube fehlend. Lauritz.com garantiert nicht die ...
Varunr: 4701847
SEK 1 459 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 24-07-2017
20:49:00
SEK 389
Yamaha CD receiver CRX-040
Yamaha CD receiver CRX-040 med højtaler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4726254
SEK 1 046 DK, Helsingør, Støberivej 25-07-2017
18:00:00
SEK 523
Jamo Graphic, par højtalere (2)
Jamo Graphic, par højtalere med glasmontering. H.44 L.39 D.8 cm. Fremstår med brugspræg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varunr: 4726632
SEK 1 046 DK, Aarhus, Egå Havvej 25-07-2017
19:38:00
SEK 392
Jamo, par højtalere i original emballage (2)
Jamo, par højtalere med sort stop skærme, i original emballage. H.35 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varunr: 4726633
19:42:00
SEK 392
Thorens. Pladespiller model td 521 Pro
Thorens. Pladespiller model td 521 Pro med kabinet af valnød. Pladespiller har fået fuld service inkl. ny rem. Minimale brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4714517
SEK 13 076 DK, Roskilde, Store Hedevej 25-07-2017
19:42:00
SEK 4 577
Bang & Olufsen, Beolit 39, bakelit, 1939-40
Bang & Olufsen. Beolit 39, radio med kabinet, knapper og scalaramme af henholdvis hvid og sort bakelit. Denne model var den første radio med kabinet lavet af bakelit. Formgivet i 1937-38, produceret i 1939-40. H. 23 cm. L. 52 cm. D. 25 cm. Fremstår med brugsspor, herunder revne ved gitterstykke ...
Varunr: 4726493
SEK 5 884 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25-07-2017
20:10:00
SEK 3 269
Bang & Olufsen.Radio, Model Grand Prix 509 K
Bang & Olufsen.Radio, Model Grand Prix 509 K, i kabinet af forskellige træsorter. Under skalaen, som kan vippes op, er der vist en kopi af den guldmedalje som B.&O. vandt ved den internationale Grand Prix i Paris. H. 41 cm L. 65 cm D. 36 cm. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Lyd ...
Varunr: 4726494
SEK 3 269 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25-07-2017
20:15:00
SEK 490
Panasonic, Toot-a-Loop, Modell R-72, Hand- Transistor- Radio
Panasonic, Toot-a-Loop, Hand- Transistor- Radio, Kunststoff, Durchmesser ca. 16 cm, Gebrauchsspuren, Kratzspuren und Verfärbungen, Funktion nicht geprüft.
Varunr: 4725413
SEK 2 917 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 25-07-2017
20:33:00
SEK 681
Technics SL-1610MK2 Schallplattenspieler, Japan, um 1980
Technics SL-1610MK2 Schallplattenspieler, Maße ca. 453 x 149 x 399 mm, Gewicht ca. 10kg, Leistungsaufnahme 18,5 W, Direktantrieb, quarzgesteuerter, phasenstarrer Gleichstrommotor, Pitch ±6%, Tonarm Rohrarm, statisch balanciert. Ausgänge 2 x Cinch und 1 x Erdungsanschluß Automatische Erkennung ...
Varunr: 4726477
SEK 3 403 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 25-07-2017
20:47:00
SEK 1 167
Bang & Olufsen, BeoSound 9000 til vægmontering samt fjernbetjening (3)
Bang & Olufsen, BeoSound 9000 musiksystem til vægmontering med plads til 6 CD' er samt FM-radio med 60 faste stationer. H. 8 L. 90 B. 30 cm. Medfølgende vægbeslag og fjernbetjening. Manual medfølger. Fremstår med alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Se også varenummer ...
Varunr: 4720411
SEK 3 923 DK, Vejle, Dandyvej 25-07-2017
21:16:00
SEK 3 269
Beosound 9000 samt Beolab 2000 højttalere - ophæng medfølger
Beosound 9000. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Bang & Olufsen. Par Beolab 2000 (3) Bang & Olufsen. Beolab 2000, type 1641. Vægophæng og linkkabel medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)(2)
Varunr: 4718671
SEK 3 269 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-07-2017
16:26:00
SEK 2 419
Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza m/ Bluetooth.
Surround Sound 3D 5.1 System - Alongza m/ Bluetooth. Lækkert Hi-FI surround sound system 3D 5.1med indbygget bluetooth funktion, SD kortlæser, FM radio og USB kortlæser. Høj kvalitet og lækker lyd fra Alongza. Spiller trådløst fra din smartphone, tablet, spiller MP3 filer fra SD kort i ...
Varunr: 4722864

SEK 1 569 DK, Herning, Engdahlsvej 26-07-2017
16:30:00
SEK 850
Bang & Olufsen. BeoSound 9000
Bang & Olufsen. BeoSound 9000 musiksystem med plads til seks CD'er, navngivning af 200 CD'er samt FM-radio med 60 faste stationer. Gulvstand type 2065. H. inkl. stand 129 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4727260
SEK 4 577 DK, Herlev, Dynamovej 26-07-2017
19:49:00
SEK 3 007
Micromega Myamp 2 x 60 W.
Micromega Myamp 2 x 60 Watt. USB indgang, Subwoffer udgang, Blue Tooth m.m. Virker ved opskrivning. Fremstår i original kasse. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten
Varunr: 4728306
SEK 1 308 DK, Vejle, Dandyvej 27-07-2017
14:54:15
SEK 1 177
Stereoanlæg Technics, Fisher (7)
Stereoanlæg bestående af Technics Synthesizer Tuner ST GT 350, Stereo Control Amplifier SU C 800 U, Stereo Power Amplifier SE 800 S, CD afspiller SL PD6, Phillips Videoafspiller VD 13 8928, Tungsram casetteafspiller. Lauritz.com garanterer ikke funktionaliteten.
Varunr: 4728034
SEK 1 046 DK, Aalborg, Nibevej 27-07-2017
16:34:00
SEK 1 111
Bang & Olufsen. Beocenter 2 masterunit og Beo5 fjernbetjening (3)
Bang & Olufsen, BeoCenter 2 masterunit. Designet af David Lewis og udført i børstet aluminum samt sort. Anlæg med CD og DVD-afspiller samt FM/AM og DAB radio og navngivning af 60 radiokanaler og 200 CDér. Beo5 fjernbetjening. Beocenter 2 socketunit og gulvstander. Fremstår med brugsspor, ridser. ...
Varunr: 4727976
SEK 2 615 DK, Herning, Engdahlsvej 27-07-2017
17:46:00
SEK 1 210
Blaupunkt. Radiomöbel 'New York'
Blaupunkt. Radiomöbel 'New York' med vinylspelare. 1950-tal. Medföljer dokumentation.
Varunr: 4619832
SEK 1 000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 27-07-2017
17:58:00
SEK 325
Peter J. Lassen. Montana Sound Unit inklusiv højttalere (3)
Peter J. Lassen og PointSource Acoustics for Montana. Reolmoduler med indbygget Hi-Fi. Montana Sound Unit er en 2 x 100 W forstærker og DAB+/ FM radio, som via AirPlay og DLNA trådløst streamer og afspiller musik fra din telefon, tablet eller computer. Det hele styres med en fjernbetjening eller ...
Varunr: 4725158
SEK 13 076 DK, Hørsholm, Vibe Alle 27-07-2017
19:55:00
SEK 6 276
Audio Pro, Subwoofer
Audio Pro, Ace-Bass Subwoofer i kabinet af teak træ, opsat på senere monteret ben af metal. Fremstår med brugsspor, kabinet samt frontstof med slitage.
Varunr: 4729084
SEK 1 046 DK, Roskilde, Store Hedevej 28-07-2017
18:54:00
SEK 850
Revox A 77, 2 spors, spolebåndoptager
Revox A 77, 2 spors, spolebåndoptager i kabinet af teaktræ. H. 38 B. 42 D. 22 cm. Der medfølger original brugsanvisning, kabler og 25 bånd. Afprøvet, men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4729151
SEK 1 046 DK, Herlev, Dynamovej 28-07-2017
19:44:00
SEK 1 275
Bang&Olufsen. Beosound 3000 samt Beolab 4000 (4)
Bang&Olufsen. Beosound 3000 samt Beolab 4000 højttalere. Beo4 remote og div. kabler medfølger. Vægbeslag for alle dele. Fremstår med få brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (4)
Varunr: 4729303
SEK 1 046 DK, Vejle, Dandyvej 28-07-2017
20:15:00
SEK 3 007
Bang & Olufsen Konvolut (4)
Bang & Olufsen, Konvolut bestehend aus 7700 und Boxen. Lauritz.com übernimmt keine Gewähr für die Funktion und Vollständigkeit. Alters- und Gebrauchsspuren. (4)
Varunr: 4726458
SEK 3 889 DE, Hamburg, Große Elbstraße 28-07-2017
20:46:00
SEK 389
Revox, PR 99 MK 3
Revox. Model. PR 99 MK 3. Spolebåndsoptager, 2 spors. Spole samt ledning medfølger. Fremstår med brugsspor.
Varunr: 4730540
SEK 5 230 DK, Roskilde, Store Hedevej 31-07-2017
19:31:00
SEK 392