Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
   1 2  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Bang & Olufsen. Beomaster 3300, Beocord 3500, to stk Beovox RL 35 (4)
Bang & Olufsen. Beomaster 3300, Beocord 3500, to stk Beovox RL 35. Brugsspor. Tænder ved afprøvning. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Varunr: 4886434
SEK 1 036 DK, Aalborg, Nibevej 18-01-2018
18:00:00
SEK 712
Bang & Olufsen. Beogram 3300
Bang & Olufsen. Beogram 3300, pladespiller. Tangentialarm, Pickup type MMC4. Serienummer 04779582. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor.
Varunr: 4886441
SEK 1 295 DK, Aalborg, Nibevej 18-01-2018
18:30:00
SEK 971
Bower & Wilkins. Højttalere (2)
Bower & Wilkins CM4. 2½ vejs højttalere i kabinet af lamineret bøgetræ. Bi-wireing guldbelagte terminaler. monteret spikes. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med lettere brugsspor. (2)
Varunr: 4890572
SEK 5 180 DK, Herlev, Dynamovej 18-01-2018
19:14:00
SEK 2 202
Bang&Olufsen. BeoSound4 m/DAB anlæg samt fire BeoLab4 højttalere samt sonos connect (6)
Bang&Olufsen. BeoSound4 m/DAB anlæg, fire BeoLab4 højttalere, vægbeslag medfølger. Kabler medfølger.Fjernbetjening medfølger. Sonos Connect, kabler medfølger. Div manualer medfølger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (6)
Varunr: 4891222
SEK 7 770 DK, Herlev, Dynamovej 18-01-2018
19:20:00
SEK 4 921
Bang & Olufsen. Beosystem 3500 (7)
Bang & Olufsen. Beosystem 3500 bestående af: Beomaster 3500, Beogram 3500, Beogram CD 3500, Beocord 3500, Beo4 fjernbetjening, et par B&O Redline højtalere, model 6513, samt brugsanvisninger. Fremstår med brugsspor. lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (7)
Varunr: 4891584
SEK 3 367 DK, Herlev, Dynamovej 18-01-2018
19:54:00
SEK 2 072
Pioneer. Compact Disc jukebox 'Laser Juke' med fjernbetjening samt ekstra slæde mm., model CJ-V51
Pioneer. Compact Disc jukebox 'Laser Juke' med fjernbetjening, model CJ-V51, to pakker Disc Magazines, model JD-M300, ekstra slæde samt engelsk sproget manual medfølger. Korpus monteret med hjul. Jukeboxen er sat til free-play (gratis afspilning), mønt indkast derfor ikke testet. H. 164 B. 79 D. ...
Varunr: 4888906
SEK 6 475 DK, Helsingør, Støberivej 18-01-2018
20:05:00
SEK 2 072
Bang & Olufsen. En samling lydudstyr overvejende i kasser af palisander (11)
Bang & Olufsen. En samling lydudstyr overvejende i kasser fineret med palisander, bestående af BeoSystem 1700 bestående af pladespiller, båndoptager og BeoMaster samt tilhørende møbel, BeoCenter 2000, et par BeoVox S42-2 højtalere, et par BeoVox 1000 højtalere samt et par BeoVox 2500 Cubo ...
Varunr: 4891234
SEK 3 885 DK, Vejle, Dandyvej 18-01-2018
20:24:00
SEK 2 202
En samling musikanlæg bestående af 6 dele.
En samling musikanlæg bestående af Pioneer FM Tuner F 204 RDS, Pioneer cd afspiller PD 6500, Pioneer forstærker A-656 Mark II. Technics pladespiller SL 2000, Et par B&W højtalere DM6. ialt 6 dele. Samt tilslutnings kabler og manualer. Højtalere fremstår med originalt indmad. Lauritz.com ...
Varunr: 4890516
SEK 3 885 DK, Herlev, Dynamovej 18-01-2018
20:50:00
SEK 2 202
Argon iNet3+ v2 Musikstreamer og radio
Argon iNet3+ v2 Musikstreamer og radio, med tilbehør m.m.
Varunr: 4891968
SEK 1 036 DK, Hørsholm, Vibe Alle 19-01-2018
14:45:48
SEK 842
Bang & Olufsen. Beo5 fjernbetjening med dockingstation
Bang & Olufsen. Beo5 fjernbetjening med dockingstation. Brugsspor: Virker i følge oplysninger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4891500
SEK 1 036 DK, Roskilde, Store Hedevej 19-01-2018
15:20:00
SEK 777
Tandberg. Radio, model Sølvsuper 11, samt Receiver, model TR-200 (2)
Tandberg. Receiver af palisander, model TR-200, L. 42.5 cm, samt radio af teaktræ, model Sølvsuper 11, L. 78. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varunr: 4892950
SEK 1 295 DK, Herlev, Dynamovej 19-01-2018
15:34:27
SEK 453
Bang & Olufsen. Beocenter 2
Bang & Olufsen, BeoCenter 2 masterunit. Designet af David Lewis og udført i børstet aluminum og sort. Anlæg med CD og DVD-afspiller samt FM/AM og DAB radio og navngivning af 60 radiokanaler og 200 CDér. . Fremstår med få brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4891729
SEK 3 885 DK, Herlev, Dynamovej 19-01-2018
18:26:00
SEK 2 331
Bang & Olufsen. Anlæg med højttalere (9)
Bang & Olufsen. BeoMaster 4500, BeoGram CD 4500, BeoCord 4500, et par BeoLab 4500 højttalere samt et par BeoLab CX50 højttalere. Hertil to fjernbetjeninger. Brugsspor og manglende ledninger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (9)
Varunr: 4892645
SEK 1 554 DK, Roskilde, Store Hedevej 19-01-2018
19:36:00
SEK 2 849
Bang & Olufsen. BeoSound 4 anlæg, et par BeoLab 4 højttalere samt en BeoLab 3500 højttaler (4)
Bang & Olufsen. BeoSound 4 anlæg, et par BeoLab 4 højttalere samt en BeoLab 3500 højttaler. Hertil et vægbeslag til nælægget samt en Beo4 fjernbetjening. Kabler mangler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Varunr: 4891408
SEK 5 180 DK, Roskilde, Store Hedevej 19-01-2018
20:20:00
SEK 4 662
Murphy Radio / Röhrenradio, England, 1930er Jahre
Murphy Radio, England, 1930er Jahre, Konstruktion aus braun lackiertem Metall, unterseitig mit Herstellermarkierung, Maße: H. 19 cm, B. 10 cm, L. 22 cm, Gebrauchsspuren, Kratzer, Bestoßungen und Abrieb am Material.Lauritz.com übernimmt keine Garantie für die Funktionalität.
Varunr: 4884273
SEK 3 856 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 19-01-2018
20:31:00
SEK 386
BRAUN radioapparat RCS9 Stereo og to højttalere L 46 (3)
BRAUN radioapparat RCS9 Stereo og to højttalere L 46 i hvid, metal og kunststof, mål for hver højttaler ca. 36 x 11 x 11 cm, radioapparat mål ca. 28 x 21 x 57 cm, fremstår med generelle brugsspor, farveafskalninger, urenheder og skrammer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)
Varunr: 4883896
SEK 6 748 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 20-01-2018
20:28:00
SEK 3 615
Ukendt tysk producent, to højttalere på medestel (2)
Ukendt tysk producent, to højttalere på medestel af metal, forkromet, music box-sound, kabinet af kunststof, H. hver især ca. 81 cm, D. ca. 18 cm, B. ca. 53 cm, fremstår med generelle brugs- og slitagespor, delvist med revner og minimale mangler samt ridser. Lauritz.com indestår ikke for ...
Varunr: 4883915
SEK 4 820 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 20-01-2018
20:38:00
SEK 1 157
BRAUN AG, zwei Boxen / Kompakt Lautsprecher L 46, anthrazit (2)
BRAUN AG, Frankfurt a.M., zwei Boxen / Lautsprecher L 46 in anthrazit mit silberfarbenen Frontgittern, Maß jeweils ca. 65x36x11 cm, allgemeine Gebrauchs- und Reibespuren, kleinere Verschmutzungen und Kratzer, minimale Fehlstellen und Bestoßungen. Lauritz.com übernimmt keine Garantie für die ...
Varunr: 4883897
SEK 3 374 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 20-01-2018
20:43:00
SEK 386
Jamo. Surroundsound anlæg af teaktræ (10)
Jamo. Surroundsound anlæg af teaktræ, bestående af par aflange højtalere, model D 590, D 8CEN Center Speaker, 4 x Surround 200 speakers, 2 x E 8SUR speakers, subwoofer model E 8SUB.2. Fremstår med brugsspor, ridser, enkelte afslag. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (10)
Varunr: 4893898
SEK 1 943 DK, Herlev, Dynamovej 22-01-2018
13:18:00
SEK 2 202
Bose. Seks indbygningshøjtalere, model 32 Flush Mount Speaker. (6)
Bose. Seks indbygningshøjtalere, model 32 Flush Mount Speaker. Ophængningsbeslag medfølger. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Varunr: 4893731
SEK 1 554 DK, Herlev, Dynamovej 22-01-2018
18:46:00
SEK 971
BRAUN AG, Paar Lautsprecher / Boxen L 450, braun / teakholzfarben, in OVP (2)
BRAUN AG, Paar Lautsprecher L 450, teakholzfarbenes Gehäuse, silberfarbenes Frontgitter, in OVP, Lautsprecher ca. 28x11x46 cm, allgemeine Gebrauchs- und Reibespuren, kleinere Verschmutzungen und Kratzer, minimale Fehlstellen und Bestoßungen. Lauritz.com übernimmt keine Garantie für die ...
Varunr: 4883899
SEK 3 374 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-01-2018
20:05:00
SEK 434
Bang og Olusen. Par Beolab Penta, model 6601 (2)
Bang og Olusen. Par Beolab Penta, model 6601. H. 165 cm. Fremstår med brugsspor, buler, enkel metalplade stikker ud. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varunr: 4893732
20:05:00
SEK 583
BRAUN AG, Paar Lautsprecher / Boxen L 450 in weiß (2)
BRAUN AG, Frankfurt a.M., Paar Lautsprecher L 450, weißes Gehäuse, silberfarbenes Frontgitter, Maß je Lautsprecher ca. 28x11x46 cm, allgemeine Gebrauchs- und Reibespuren, Verschmutzungen und Kratzer, minimale Fehlstellen und Bestoßungen. Lauritz.com übernimmt keine Garantie für die ...
Varunr: 4883901
SEK 2 892 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-01-2018
20:08:00
SEK 386
Gato Audio. Forstærker model AMP-150 samt CD-/DAC-afspiller model CDD-1 (2)
Gato Audio. Integreret forstærker model AMP-150 samt CD-/DAC-afspiller model CDD-1. Top med sort højglans. Designet og fremstillet i Danmark. Medfølges af fjernbetjening samt brugsanvisninger på engelsk. Købt for 3 år siden. Små brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Det ...
Varunr: 4891621
SEK 51 802 DK, Vejle, Dandyvej 22-01-2018
20:28:00
SEK 28 491
BRAUN AG, højttaler L 60 på meder og pladespiller Studio 2 (2)
BRAUN AG, højttaler L 60 på meder og pladespiller Studio 2, kunststof og metal, højttaler H. ca. 61,5 cm, L. ca. 65 cm, D. ca. 28 cm, pladespiller L. ca. 64 cm, D. ca. 28 cm, H. ca. 15,5 cm, fremstår med oxidationsspor, ridser, delvist med mangler, urenheder og små misfarvninger. Lauritz.com ...
Varunr: 4883894
SEK 11 568 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-01-2018
20:37:00
SEK 434
BRAUN AG Stereo Röhrenradio / Radio TS 381
BRAUN AG, Frankfurt a.M., Stereo Röhrenradio TS 381, Holz und Kunststoff, Maß ca. 34x29x60 cm, allgemeine Gebrauchs- und Reibespuren, Verschmutzungen und Kratzer.
Varunr: 4883945
20:41:00
SEK 386
BRAUN wall stereo system, tape recorder, loudspeaker, receiver, record player, designed by Dieter Rams (7)
BRAUN AG, Frankfurt a.M., wall stereo system, comprising two loudspeakers, one tape recorder, one receiver, record player and two audiotapes, designed by Dieter Rams, wood, plastic, metal, loud speaker dimensions approx. 47x10.5x28 cm, general wear, soiling, scratches, traces of oxidation, ...
Varunr: 4883892
SEK 59 766 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-01-2018
20:49:00
SEK 4 097
BRAUN AG, pladespiller TC 205 50 P/S og to højttalere/kompakt-højttalere L 46 (3)
BRAUN AG, Frankfurt a.M., sæt bestående af pladespiller TC 205 50 P/S og to kompakt-højttalere L 46 i antracit med sølvfarvede frontgitre, mål for hver højttaler ca. 36 x 65 x 11 cm, fremstår med generelle brugs- og slitagespor, små urenheder og ridser, minimale mangler og afslag. Lauritz.com ...
Varunr: 4883895
SEK 7 712 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-01-2018
20:59:00
SEK 386
Fatman iTube Carbon Edition, rørforstærker, iPod Dock inkl. højttalerpar
Fatman iTube Carbon Edition, rørforstærker, iPod Dock inkl. højttalerpar, inklusive fjernbetjening, ledninger, iPod og betjeningsvejledning, mål: H. 12,5 cm, B. 37,5 cm, D. 13,5 cm, fremstår med brugsspor, ridser på materialet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4881377
SEK 5 784 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 23-01-2018
16:40:29
SEK 434
Dieter Rams, BRAUN Plattenspieler, Modell 'PCS 4', 1960er Jahre
Dieter Rams, BRAUN Plattenspieler, Modell 'PCS 4', 1960er Jahre, Konstruktion aus schwarz und grau lackiertem Kunststoff, vorderseitig mit Herstellermarkierung 'BRAUN', Maße: H. 8 cm, B. 31 cm, T. 21 cm, Gebrauchsspuren, Kratzer, Bestoßungen und Abrieb am Material.Lauritz.com übernimmt keine ...
Varunr: 4883944
SEK 2 892 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 23-01-2018
20:46:00
SEK 386
 1 2  >>