Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också
Du har sökt i Högtalare, surroundljud i alla aktiva varor  Spara lista   Upprätta sökmotor
  ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
JBL Xtreme bærbar højttaler i rød - Til fordel for Ungdommens Røde Kors
JBL Xtreme bærbar højttaler i rød - Til fordel for Ungdommens Røde Kors. JBL Xtreme bærbar højttaler i rød JBL Xtreme er den ultimative bærbare Bluetooth-højttaler, der i en håndevending giver dig stor, kraftfuld stereolyd fra fire aktive transducere og to synlige JBL-basradiatorer. Det genopladelige Li-ionbatteri pa 10.000 mAh leverer op til 15 timers spilletid. ... Varunr: 4636218 SEK 2 604 DK, Herlev, Dynamovej 2017-04-25 13:43:51 SEK 1 628
Bang & Olufsen. Beovox 2500 Cube højttalere (2)
Bang & Olufsen. Beovox 2500 Cube højttalere (2). Bang & Olufsen. Beovox 2500 Cube højttalere. H. 29 cm. Fremstår med afskalninger/kanthak, brugsspor og to manglende frontlåg. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forkomme. (2) Varunr: 4636655 SEK 1 042 DK, Aarhus, Egå Havvej 2017-04-25 19:06:00 SEK 684
Bang & Olufsen, Beolab 3500 højtaler
Bang & Olufsen, Beolab 3500 højtaler. Bang & Olufsen. Beolab 3500 højtaler .Fremstår med brugsspor, kraftigt overfladesmuds (kan fjernes med rensebenzin) Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varunr: 4615902 SEK 1 953 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 2017-04-25 19:24:00 SEK 846
Tre sæt Jabra høretelefoner - Til fordel for Ungdommens Røde Kors
Tre sæt Jabra høretelefoner - Til fordel for Ungdommens Røde Kors. Tre sæt Jabra høretelefoner Jabra Move Wireless: Stereo wireless headphones with superior sound quality. Jabra Sport Pulse Special Edition: The world’s first sports headphones with automatic fitness testing. Jabra Sport Coach Special Edition: The world’s first sports headphones with ... Varunr: 4635887 SEK 3 125 DK, Herlev, Dynamovej 2017-04-26 17:02:54 SEK 1 823
Bang & Olufsen. Par BeoLab 4000 højttalere (2)
Bang & Olufsen. Par BeoLab 4000 højttalere (2). Bang & Olufsen. Par BeoLab 4000 højttalere. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varunr: 4632040 SEK 2 604 DK, Roskilde, Store Hedevej 2017-04-26 20:25:00 SEK 1 823
Bang & Olufsen. Beosystem 2500 og Beolab 3500 samt Beo4 (3)
Bang & Olufsen. Beosystem 2500 og Beolab 3500 samt Beo4 (3). Bang & Olufsen. Beosystem 2500. H. 37 B. 32 cm. Bang & Olufsen. Beolab 3500 højtaler l. 111 cm. Beo4 fjernbetjening. Delene fremstår med skrammer og brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten (3) Varunr: 4626713 SEK 3 906 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 2017-04-27 13:26:00 SEK 651
Aiwa stereo system (3)
Aiwa stereo system (3). Aiwa stereo system model NSX-R81. Dansk brugsvejledning og fjernbetjening medfølger. Fremstår med skrammer og brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten (3) Varunr: 4626729 SEK 1 302 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 2017-04-27 14:26:00 SEK 391
VIFA surround sound anlæg (6)
VIFA surround sound anlæg (6). VIFA surround sound anlæg bestående af: Subwoofer, to store højtalere og 3 små højtalere. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (6) Varunr: 4635650 SEK 1 953 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 2017-04-28 15:10:00 SEK 423