Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Värdering
  Visa endast varor på valt språk

Visa också
Du har sökt i Kläder, skor och accessoarer i alla aktiva varor  Spara lista   Upprätta sökmotor

 Online värdering

Pröva vår online värdering  -
Det är enkelt, snabbt och gratis

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Värdering Showroom Utlöpstid Nästa bud
Still Leather Goods Rejsetaske i sort læder + dustbag
Still Leather Goods Rejsetaske i sort læder + dustbag. Still Leather Goods Rejsetaske udført i sort læder med aftagelig skulderrem. Tre ydre rum. Opdelt i et stort rum med tre side rum, heraf et rum med lynlås. Monteret med ensfarvet sort stof for. H: ca. 34 cm. L: ca. 62 cm. D: ca. 24 cm. Dustbag medfølger. Nyproducerede varer vurderes efter ... Varunr: 3298373

SEK 3 411 DK, Herning, Engdahlsvej 2014-04-23 11:34:00 SEK 1 035
Mulberry taske
Mulberry taske. Lille mulberry skuldertaske af lyst læder med hardware af patineret messing. H. 13 cm x 24 x 13 cm. Støvpose medfølger. Uden brugsspor. Varunr: 3383566 SEK 1 462 DK, Herlev, Dynamovej 2014-04-23 12:01:00 SEK 792
Marina Rinaldi, dametøj (5)
Marina Rinaldi, dametøj (5). Marina Rinaldi samling dametøj, bestående af skjorter, cardigans, habitjakke og trenchcoat. Fremstår med lettere slitage. Ca. str. 50 (5) Varunr: 3367945 SEK 1 218 DK, Aarhus, Egå Havvej 2014-04-23 12:28:00 SEK 365
Bruno Magli, skuldertaske
Bruno Magli, skuldertaske. Bruno Magli skuldertaske i støvet blå skind, inddelt med ét større rum hvori sidelomme med lynlås. H. 16 B. 23 D. 6 cm. Dustbag medfølger. Fremstår med lettere slitage. Varunr: 3379895 SEK 1 462 DK, Aarhus, Egå Havvej 2014-04-23 13:22:00 SEK 487
Ronstan samt Le Chameau gummistøvler /sko str. 35
Ronstan samt Le Chameau gummistøvler /sko str. 35. Ronstan gummistøvle, samt samt Le Chameau kort gummistøvle/sko. Begge str. 35. Le Chameau med let misfarvnin langs kant ved sål. (2)Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil ... Varunr: 3383389

SEK 853 DK, Odense, Kratholmvej 2014-04-23 13:32:00 SEK 365
Musto og Watski gummistøvler str. 41 (2)
Musto og Watski gummistøvler str. 41 (2). Musto og Watski performance gear gummistøvler str. 41 (2). Denne vare er en del af konkursboet 'Havnens Marine’ – Kerteminde , som sælges fra Lauritz.com i Odense. Varunr: 3381004

SEK 853 DK, Odense, Kratholmvej 2014-04-23 13:34:00 SEK 396
Musto - par gummistøvler str. 44, Sydvest samt strikhue
Musto - par gummistøvler str. 44, Sydvest samt strikhue. Musto - par gummistøvler str. 44, Sydvest samt strikhue (3)Denne vare er en del af konkursboet 'Havnens Marine’ – Kerteminde , som sælges fra Lauritz.com i Odense. Varunr: 3383388

SEK 883 DK, Odense, Kratholmvej 2014-04-23 13:36:00 SEK 457
Louis Vuitton planner
Louis Vuitton planner . Louis Vuitton kalender / planner udført i klassiske farver med L.V. monogram. Mrk. Louis Vuitton Paris. Fremstår med alm. brugspor. 23 x 18,5 cm. Original æske medfølger. Varunr: 3381799 SEK 1 218 DK, Helsingør, Støberivej 2014-04-23 13:47:00 SEK 792
Still Leather Goods. Business taske i cognacfarvet læder
Still Leather Goods. Business taske i cognacfarvet læder. Still Leather Goods. Business taske udført i cognacfarvet læder med gyldent hardware. Opdelt i 3 store rum, heraf 1 rum med lynlås, rum til mobil, kuglepenne m.v. Rum på yderside af taske med lynlås. Aftagelig skulderrem medfølger ligesom dustbag til tasken. H: ca. 31 cm. B: ca. 40 cm. D: ca. 11... Varunr: 3298077

SEK 3 167 DK, Herning, Engdahlsvej 2014-04-23 14:40:00 SEK 974
Vintage Chanel axelväska
Vintage Chanel axelväska. Vintage. Chanel, väska i quiltat svart lammskinn med detaljer i gulmetall. Invändigt ett stort rum med två stycken sidofickor med dragkedja. Utvändiga fack på var sida. Bredd 31 cm, höjd 25 cm, djup 6 cm, höjd ink axelremmar ca 61 cm. Märkt Chanel, made in Italy samt med serienummer. Kort med ... Varunr: 3383726 SEK 6 500 SE, Örebro, Aspholmen 2014-04-23 14:50:00 SEK 5 600
Day Birger Mikkelsen, cardigan, kjole, t-shirts og 2nd Day buks (4)
Day Birger Mikkelsen, cardigan, kjole, t-shirts og 2nd Day buks (4) . Day Birger Mikkelsen sort strik cardigan. Str. XL - Day Birger Mikkelsen sort kjole str. 38 - Day Birger Mikkelsen t-shirts, sort med print (fremstår med hul på front) Str. XL - 2nd Day demin buks, med sølveffekt str. 30/33 (4) Varunr: 3383886 SEK 974 DK, Aalborg, Nibevej 2014-04-23 15:10:00 SEK 396
PatchPack skole rygsække (6)
PatchPack skole rygsække (6). PatchPack skole rygsække med stort rum, front med lomme med lynlåslukning, justerbart bæresystem. Aftagelige navneskilte. Ubrugte. (6) Varunr: 3382884 SEK 1 218 DK, Hørsholm, Vibe Alle 2014-04-23 15:14:00 SEK 365
Versace, Burberry, solbriller (2)
Versace, Burberry, solbriller (2). Versace og Burberry solbriller, begge i original emballage og brilleetui. Fremstår med minimal slitage. (2) Varunr: 3382211 SEK 1 218 DK, Aarhus, Egå Havvej 2014-04-23 15:23:00 SEK 761
Folkdräkt
Folkdräkt. Folkdräkt. Randmönstrad klänning med snörning i ryggen. Bystmått ca 100 cm, midjemått ca 90 cm. Bindmössa med röd botten och blomsterbroderi. Spänne i koppar. Väska. Blus med sprött tyg, kraftigt slitage samt skador. Varunr: 3375141 SEK 800 SE, Örebro, Aspholmen 2014-04-23 15:27:00 SEK 300
La Qualita. Skindjakke str. XL. (ca. str. 42)
La Qualita. Skindjakke str. XL. (ca. str. 42). La Qualita. Skindjakke i mellembrun handskeblødt skind. Model med vatteret rund krave monteret med aftageligt tørklæde med dyreprint. På front lukning med trykknapper, pyntestrikninger samt stiklommer. Ærmer med opslag. L. 77 vidde over bryst 120 ærmelængde 60 cm. Str. XL. (ca. str. ... Varunr: 3379788

SEK 4 872 DK, Helsingør, Støberivej 2014-04-23 15:33:00 SEK 426
Musto og Watski gummistøvler str. 39 (2)
Musto og Watski gummistøvler str. 39 (2). Musto og Watski performance gear gummistøvler str. 39 (2). Denne vare er en del af konkursboet 'Havnens Marine’ – Kerteminde , som sælges fra Lauritz.com i Odense. Varunr: 3383417

SEK 853 DK, Odense, Kratholmvej 2014-04-23 16:35:00 SEK 396
120 par børnestøvler af canvas og gummi, 2. sortering. (120)
120 par børnestøvler af canvas og gummi, 2. sortering. (120). 120 par børnestøvler af lilla og orange canvas med glimmer og gummi, 2. sortering. Varierende størrelser op til str. 32. Fremstår ubrugte med mærkater. (120) Varunr: 3374439 SEK 3 654 DK, Kolding, Trianglen 2014-04-23 16:48:00 SEK 640
Rasoulinia. Par stiletter, str. 40
Rasoulinia. Par stiletter, str. 40 . Rasoulinia. Par håndlavede stiletter udført i elfenbensfarvet skind, sort lak/skind med lynlås bagpå. Str. 40. Hælhøjde. 12 cm. Kasse medfølger. Brugsspor. Varunr: 3371552 SEK 974 DK, Odense, Kratholmvej 2014-04-23 16:57:00 SEK 365
Pelsfrakke af mink - ca. str. 42
Pelsfrakke af mink - ca. str. 42. Pelsfrakke af mink - ca. str. 42. Model i let A-form med lille sjalskrave, skjult hægtelukning samt pynteknap ved krav, ruskinds detaljer i siderne. Samt indstikslommer. L. 95 cm. Brystmål ca. 118 cm. Indvendigt ærmemål 40 cm. Minimale brugsspor. Varunr: 3380644 SEK 4 263 DK, Odense, Kratholmvej 2014-04-23 17:07:00 SEK 914
Pelsfrakke af Saga Mink ca. str. 36-38
Pelsfrakke af Saga Mink ca. str. 36-38. Pelsfrakke opsyet af Saga Mink ca. str. 36-38. Model med sjalskrave, indstikslommer samt skjult hægtelukning. L. 115 cm. Brystmål ca. 104 cm. Indvendigt ærmemål ca. 40 cm. Små brugsspor. Strop i nakke er knækket. Varunr: 3384360 SEK 3 654 DK, Odense, Kratholmvej 2014-04-23 17:11:00 SEK 1 340
Escada / Margaretha Ley -  sort dame skindjakke str. 36
Escada / Margaretha Ley - sort dame skindjakke str. 36. Escada / Margaretha Ley - sort dame skindjakke str. 36. Fremstår med brugsspor. Varunr: 3384366 SEK 1 218 DK, Odense, Kratholmvej 2014-04-23 17:13:00 SEK 365
Musto og Dry Fashion - 2 par Gummistøvler. Str. 37  (2)
Musto og Dry Fashion - 2 par Gummistøvler. Str. 37 (2). Musto og Dry Fashion gummistøvler str. 37. Dry Fashin med misfarvning af den hvide del ved sål.(2)Denne vare er en del af konkursboet 'Havnens Marine’ – Kerteminde, som sælges fra Lauritz.com i Odense. Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus ... Varunr: 3383816

SEK 853 DK, Odense, Kratholmvej 2014-04-23 17:29:00 SEK 365
Konvolut 4 Fellschals (4)
Konvolut 4 Fellschals (4). bestehend aus: 1 Silberfuchsschal (L 175cm), 1 Fuchsschal (L 73cm), 1 Fuschhkragen/schal mit Pfoten (L 125cm: ohne Beine), 1 Fuchschwanz (L 40cm). (4) Varunr: 3290258 SEK 909 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 2014-04-23 17:35:00 SEK 364
Frank Thomas, motorcykeljakke, str. M
Frank Thomas, motorcykeljakke, str. M. Frank Thomas, motorcykeljakke, front med lynlås- og knaplukning, spænde og lommer. L. 75, ærmelængde 63 cm, str. M. Fremstår med lettere slitage. Varunr: 3373562 SEK 974 DK, Aarhus, Egå Havvej 2014-04-23 17:36:00 SEK 365
Asymetrisk aftenkjole, Charles Jourdan skuldertaske og sko (7)
Asymetrisk aftenkjole, Charles Jourdan skuldertaske og sko (7) . Asymetrisk let aftenkjole i sarte farver med blomstermotiver, der medfølger et trekantet tørklæde. Længde ca. 140 cm. Brystvidde ca. 80 cm. - Charles Jourdan skuldertaske, cremefarvet læder. Dustbag medfølger H. 20 cm. B. ca. 26 D. ca. 3 cm. - Charles Jourdan sandal ligeledes i cremefarvet ... Varunr: 3372959 SEK 1 827 DK, Aalborg, Nibevej 2014-04-23 17:48:00 SEK 365
Frank Thomas, motorcykeljakke, str. L
Frank Thomas, motorcykeljakke, str. L. Frank Thomas, motorcykeljakke, front med lynlås- og knaplukning, spænde og lommer. L. 78, ærmelængde 64 cm, str. L. Fremstår med lettere slitage samt knækket spænde. Varunr: 3373564 SEK 974 DK, Aarhus, Egå Havvej 2014-04-23 17:50:00 SEK 365
Still Leather Goods Rejsetaske udført i kraftig mørkebrunt læder
Still Leather Goods Rejsetaske udført i kraftig mørkebrunt læder. Still Leather Goods Rejsetaske udført i kraftig mørkebrunt læder. Lynlåslukning samt 2 skråstropper med kliklås. Et ydre rum med lynlås. Opdelt i et stort rum med et side rum med lynlås, samt holder til kuglepen mobiltelefon mv. Monteret med ensfarvet sort stof for. H: ca. 34 cm. L: ca. 52 cm. D:... Varunr: 3335189

SEK 3 654 DK, Herning, Engdahlsvej 2014-04-23 18:05:00 SEK 1 035
Still Leather Goods. Rejsetaske i gyldent læder
Still Leather Goods. Rejsetaske i gyldent læder . Still Leather Goods. Rejsetaske udført i gyldent læder med aftagelig skulderrem. Tre ydre rum, heraf et rum med lynlås. Opdelt i et stort rum med tre side rum, heraf et rum med lynlås. Monteret med ensfarvet sort stof for. H: ca. 34 cm. L: ca. 62 cm. D: ca. 24 cm. Dustbag medfølger. Nyproducerede... Varunr: 3298343

SEK 3 411 DK, Herning, Engdahlsvej 2014-04-23 18:17:00 SEK 1 035
Gerry Weber, jakke, sort læder, str. 38
Gerry Weber, jakke, sort læder, str. 38. Gerry Weber kort jakke af sort læder og guldfarvede knapper, front med knaplukning og lommer. L. 56, ærmelængde 56 cm, str. 38. Fremstår med lettere slitage. Varunr: 3376122 SEK 1 827 DK, Aarhus, Egå Havvej 2014-04-23 18:31:00 SEK 365
Lisa Hilland, armband, Diamond Plissé Bracelet, bronsfärgat
Lisa Hilland, armband, Diamond Plissé Bracelet, bronsfärgat. Unikt armband, Diamond Plissé Bracelet, formgivet och handgjort som prototyp av Lisa Hilland i bronsfärgat Elmoläder med guldpläterade silverdetaljer. Längd ca 18 cm, bredd 5 cm. Designer Lisa Hilland är utbildad på Central St Martins College of Art and Design. Efter tio års studier och ... Varunr: 3364928 SEK 1 000 SE, Stockholm, Slakthusgatan 2014-04-23 18:37:00 SEK 425
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >>