Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också
Du har sökt i Kläder, skor och accessoarer i alla aktiva varor  Spara lista   Upprätta sökmotor
   1 2 3 4 5 6 7 8  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Nixa -Swedish Design brudekjole - 2 delt, str. 40.
Nixa -Swedish Design brudekjole - 2 delt, str. 40.. Nixa -Swedish Design brudekjole - med brokademønster. 2 delt, str. 40. Brystmål ca. 90 cm. Talje ca. 80 cm. Talje nederdel ca. 80 cm. Se stort udvalg af selskabs og brudekjoler fra ophørt butik. Find din kjole til bryllup - studenterfest eller en anden særlig lejlighed. Varunr: 4281633

SEK < 1 000 DK, Odense, Kratholmvej 2016-05-31 08:46:00 SEK 373
Halsband örhängen C Bonde
Halsband örhängen C Bonde. CHARLOTTE BONDE, halsband och örhängen med gröna stenar och gulmetall, längd 102-107 respektive 3,5 cm Varunr: 4283274 SEK 3 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 2016-05-31 10:40:00
Se mer
Vanguard rygsæk
Vanguard rygsæk. Modellen UP-Rise II 46. Med plads til et DSLR kamera med linse (op til 70-200 mm f/2,8), 3-4 ekstra linser, flash, tilbehør (memory card, kabler, batteri og oplader) og tripod. Derudover har tasken et regnomslag og et navneskilt, og der er plads til en 14" laptop. Varunr: 4281348

SEK 1 491 DK, Guns & Gents, København, Skindergade 2016-05-31 12:25:00 SEK 404
Chanel, par sandaler, str. 40
Chanel, par sandaler, str. 40. Chanel, par sandaler med rem af rosa ruskind med metalspænde, sål af træ, præget med logo. Lette brugsspor. Str. 40. Varunr: 4283868 SEK < 1 000 DK, Herlev, Dynamovej 2016-05-31 12:44:47 SEK 807
Nixa - brudekjole str. 42
Nixa - brudekjole str. 42. Nixa - brudekjole str. 42, Swedish design, 2-del, corasage med perler og palietter. Brystmål ca. 100 cm. Taljemål ca. 86 cm. Livvidde på nederdel er ca.86 cm. Se stort udvalg af selskabs og brudekjoler fra ophørt butik. Find din kjole til bryllup - studenterfest eller en anden særlig lejlighed. Varunr: 4259804

SEK < 1 000 DK, Odense, Kratholmvej 2016-05-31 12:54:00 SEK 373
Victoria Jane, brudekjole med bolero str. 38.
Victoria Jane, brudekjole med bolero str. 38.. Victoria Jane, brudekjole med bolero str. 38.. Model med perlesyninger på bryst. Brystmål ca. 80 cm. Se stort udvalg af selskabs og brudekjoler fra ophørt butik. Find din kjole til bryllup - studenterfest eller en anden særlig lejlighed. Varunr: 4279427

SEK < 1 000 DK, Odense, Kratholmvej 2016-05-31 13:00:00 SEK 373
Rendbo Skylight Brudekjole str. 36
Rendbo Skylight Brudekjole str. 36. Rendbo Skylight Brudekjole str. 36, 2-delt model. Brystmål ca. 72 cm. Taljemål ca. 64 cm. Livvidde på nederdel er ca. 66 cm. Se stort udvalg af selskabs og brudekjoler fra ophørt butik. Find din kjole til bryllup - studenterfest eller en anden særlig lejlighed. Varunr: 4259795

SEK < 1 000 DK, Odense, Kratholmvej 2016-05-31 13:06:00 SEK 373
Louis Vuitton, bælte samt brilleetui (2)
Louis Vuitton, bælte samt brilleetui (2). Louis Vuitton, bælte samt brilleetui udført af monogram kanvas. Bælte med spænde af forgyldt metal. Total L. 92 cm, B. 3 cm samt brilleetui H. 16,5 cm, B. 7 cm. Bælte med brugsspor. (2) Varunr: 4282041 SEK 1 863 DK, Herlev, Dynamovej 2016-05-31 13:47:00 SEK 1 025
Brax taske i blåt skind, samt  Etienne Aigner kuverttaske (2)
Brax taske i blåt skind, samt Etienne Aigner kuverttaske (2). Brax taske i blåt skind, model med dobbelte hanke. Mål ca. 32x13 cm. H. 28 cm. Dustbag medfølger samt Etienne Aigner kuverttaske i bordeauxfarvet skind. Mål ca. 32x18 cm. (2) Varunr: 4283767 SEK 1 242 DK, Odense, Kratholmvej 2016-05-31 14:13:00 SEK 435
Burberry, trenchcoat i svart bomull
Burberry, trenchcoat i svart bomull. BURBERRY, trenchcoat i svart bomull, storlek 4XL, längd 98 cm Varunr: 4283326 SEK 2 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 2016-05-31 14:16:00
Se mer
Mulberry, kalender samt nøglering
Mulberry, kalender samt nøglering. Mulberry, kalender udført af cognac farvede læder, indvendigt med plads til kalender og kort. H. 14 cm, B. 11 cm. Blok medfølger samt nøglering med logo plakette af forgyldt metal. Varunr: 4284376 SEK 1 242 DK, Herlev, Dynamovej 2016-05-31 14:39:15 SEK 776
Dele damebeklædning, Day Birger et Mikkelsen m.m. (6)
Dele damebeklædning, Day Birger et Mikkelsen m.m. (6). Seks dele str. 36. Day Birger et Mikkelsen. Fløjsbukser. 3/4 bukser tern. 3/4 bukser sort. Nederdel med palietter. Nederdel med perlebesætning. Cardigan str. S. (6) Varunr: 4264102 SEK < 1 000 DK, Odense, Kratholmvej 2016-05-31 14:54:00 SEK 373
Mulberry, trolley kuffert af mærkegrønt scotchgrain
Mulberry, trolley kuffert af mærkegrønt scotchgrain . Mulberry, trolley kuffert af mærkegrønt scotchgrain med brun læderbesætning, front med lomme, interiør med stort rum. H. 73 cm, B. 45 cm, D. 23cm. Fremstår med brugsspor samt lynlås med defekt (kan kun lyne en vej). Varunr: 4285392 SEK 1 863 DK, Herlev, Dynamovej 2016-05-31 15:02:00 SEK 1 087
Karen Millen taske og matchende pung / clutch (2)
Karen Millen taske og matchende pung / clutch (2). Karen Millen taske og matchende pung / clutch, udført i cognagbrunt skind, med sorte striber, pink og røde detaljer. Mål på taske: 30x13 cm. H. 22 cm. Mål på pung / clutch: 20x10 cm. Små brugsspor, ridser på spænde. èn dustbag medfølger. (2) Varunr: 4283763 SEK 1 491 DK, Odense, Kratholmvej 2016-05-31 15:14:00 SEK 466
Karen Millen, Ted Baker, Oasis, samling tröjor (5)
Karen Millen, Ted Baker, Oasis, samling tröjor (5). Karen Millen, Ted Baker, Oasis, samling tröjor. Samling består av 5 stycken tröjor, storlek S/M. Varierande materialer, bl.a. angora samt bomull. Milda bruksspår, dock Ted Baker tröja med ett flertal små håller. (5) Varunr: 4266906 SEK 1 000 SE, Örebro, Aspholmen 2016-05-31 15:21:00 SEK 300
Mads Bruun Collection. Weekendtaske af sort skind, model Weekend 50
Mads Bruun Collection. Weekendtaske af sort skind, model Weekend 50. Mads Bruun Collection. Weekendtaske af sort skind med kraftig YKK lynlås, interiør med et stort rum, mobilholder samt mindre rum. Bærerem medfølger. Udstillingsmodel, fremstår med mærker samt mindre slid . H. 45 L. 62 B. 22 cm. Varunr: 4271151

SEK < 1 000 DK, Roskilde, Store Hedevej 2016-05-31 15:42:13 SEK 870
Lang kappe af Palomino mink, str. 40
Lang kappe af Palomino mink, str. 40. Lang kappe syet op af Palomino mink fuldt foret med orange silkevelour. Front med hægtelukke og stiklommer. L. 110 cm, bryst. 110 cm. Fremstår med brugsspor, slitage på lommekanter samt mindre defekter i skind. Ca. Str. 40 Varunr: 4278457 SEK < 1 000 DK, Herlev, Dynamovej 2016-05-31 15:44:02 SEK 621
Kort pelsjakke af blåræv, str. 36/38
Kort pelsjakke af blåræv, str. 36/38. Kort vintage pelsjakke af blåræv, front med hægtelukke og stiklommer. L. 75 cm, bryst. 100 cm, ærme. 62 cm. Ca. Str. 36/38. Varunr: 4279824 SEK 1 242 DK, Herlev, Dynamovej 2016-05-31 15:51:55 SEK 404
Pelsfrakke af sælskind samt hue, str. 42/44 (2)
Pelsfrakke af sælskind samt hue, str. 42/44 (2). Pelsfrakke af sælskind, front med lommer og hægtelukke. L. 85 cm, bryst. 120 cm, ærme. 68 cm samt tilhørende huse. Ca. str. 42/44 (2) Varunr: 4277055 SEK 1 242 DK, Herlev, Dynamovej 2016-05-31 15:55:06 SEK 404
Vintage klänning/kappa i thaisiden, 1960-tal
Vintage klänning/kappa i thaisiden, 1960-tal. Vintage klänning/kappa i thaisiden, 1960-tal. Dubbelknäppning, snedställda fickor. Längd 140 cm, innerarmslängd 40 cm, bystmått 90 cm, midjemått ca 78 cm. Varunr: 4271249 SEK 1 000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 2016-05-31 17:39:00 SEK 300
Päls mink
Päls mink. MINKPÄLS, 1900-talets slut, Sophie Ericson Eftr, Stockholm, helryckt, rak model, puffärm, vinkelkrage, hyskor, bedömd storlek 38 Varunr: 4283384 SEK 5 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Slakthusgatan 2016-05-31 18:08:00
Se mer
Michael Kors, ärmlös klänning i svart bomull
Michael Kors, ärmlös klänning i svart bomull. MICHAEL KORS, ärmlös klänning i svart bomull med knappar, blixtlås och öljetter i gulmetall med tillhörande skärp, US storlek 8 Varunr: 4283385 SEK 1 500 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 2016-05-31 18:12:00
Se mer
Louis Vuitton, skuldertaske, model Ellipse
Louis Vuitton, skuldertaske, model Ellipse . Louis Vuitton, stor skuldertaske, model Ellipse af monogram kanvas, lang skulderem af kernlæder (L. ca. 97 cm), indvendigt med stort rum samt mindre lomme. To hængelåse medfølger med tilhørende nøgler. H. 34 cm, B. 45 cm. Produceret i 1998. Fremstår med patina på kernelæder samt brugsspor på for.... Varunr: 4282047 SEK 3 727 DK, Herlev, Dynamovej 2016-05-31 19:01:00 SEK 1 118
Linette brudekjole str. 38
Linette brudekjole str. 38. Linette brudekjole str. 38.corsagde med perler og palietter, ryg med knapper. Brystmål ca. 82 cm. Taljemål 72 cm. Se stort udvalg af selskabs og brudekjoler fra ophørt butik. Find din kjole til bryllup - studenterfest eller en anden særlig lejlighed. Varunr: 4259788

SEK < 1 000 DK, Odense, Kratholmvej 2016-05-31 19:08:00 SEK 373
Chanel. Dame solbrille, model 5229Q
Chanel. Dame solbrille, model 5229Q. Chanel. Dame solbrille, model 5229Q, med grøn stel. Udstillingsmodel, minimale håndteringsspor. Varunr: 4272629

SEK 1 491 DK, Herning, Engdahlsvej 2016-05-31 19:17:00 SEK 528
Strenesse/ Gabriele Strehle. Taske
Strenesse/ Gabriele Strehle. Taske. Strenesse/ Gabriele Strehle. Taske af cognacfarvet læder, lynlåslukning, indvendigt med stort rum og lommer. H. 38 L. 35 B. 12 cm. Fremstår med lettere brugsspor. Varunr: 4282334 SEK 1 491 DK, Aarhus, Egå Havvej 2016-05-31 19:31:00 SEK 466
Louis Vuitton, selsskabstaske/clutch
Louis Vuitton, selsskabstaske/clutch. Louis Vuitton, vintage selsskabstaske/clutch af monogram canvas. Indvendig tre lommer. Mål: B 26 cm. H. 14 cm. D. 5 cm. Serienummer 821. Fremstår med få brugsspor, dog med løs trykknaplås. Varunr: 4284359 SEK 1 491 DK, Herlev, Dynamovej 2016-05-31 19:32:00 SEK 1 429
Mulberry Mitzi Hobo str. Medium
Mulberry Mitzi Hobo str. Medium. Mulberry Mitzi Hobo str. Medium. Sort læder og med hank af brunt kernelæder. Indvendig sort foer med to sidelommer. Hardware af messing. H. 30, B. 36, D. 8 cm. Fremstår med minimale brugsspor i original Dust Bag. Varunr: 4283754 SEK 4 348 DK, Odense, Kratholmvej 2016-05-31 19:38:00 SEK 1 925
Rudi & Harald Nielsen. Weekendtaske og toilettaske (2)
Rudi & Harald Nielsen. Weekendtaske og toilettaske (2). Rudi & Harald Nielsen. Weekendtaske og toilettaske af sort kalveskind, aftagelig skulderrem, flere rum. H. 29 L. 42 B. 20 og H. 20 L. 29 B. 9 cm. (2) Varunr: 4286192

SEK 1 863 DK, Aarhus, Egå Havvej 2016-05-31 19:39:00 SEK 994
Mads Bruun Collection. Weekendtaske af sort skind, model Weekend 50. Mads Bruun Collection. Weekendtaske af sort skind med kraftig YKK lynlås, interiør med et stort rum, mobilholder samt mindre rum. Logo præget i læder. H. 45 L. 62 B. 22 cm. Udstillingsmodel. Varunr: 4271159

SEK < 1 000 DK, Roskilde, Store Hedevej 2016-05-31 19:42:00 SEK 870
 1 2 3 4 5 6 7 8  >>