Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också
Du har sökt i Kläder, skor och accessoarer i alla aktiva varor  Spara lista   Upprätta sökmotor
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 14  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Tom Ford; solbriller
Tom Ford; solbriller . Tom Ford; solbriller med stel af semitransparent plast og gyldne besætninger. Bruntonede glas. Inkl originalt etui. Fremstår med enkelte brugsspor. Varunr: 3811790 SEK 1 006 DK, Kolding, Trianglen 2015-04-28 11:52:33 SEK 597
Hoodie hættetrøje samt cardigan. Str. M (2)
Hoodie hættetrøje samt cardigan. Str. M (2). Hoodie hættetrøje samt cardigan. Farve: stonegrå. Størrelse M (2) Varunr: 3588164

SEK 1 006 DK, Aalborg, Nibevej 2015-04-28 12:02:00 SEK 503
Isabel Marant, bikerjacka i blekt vinrött
Isabel Marant, bikerjacka i blekt vinrött . ISABEL MARANT, bikerjacka i mjukt blekt vinrött lammskinn, FR storlek 40 Varunr: 3813694 SEK 2 000 SE, Stockholms Auktionsverk Online 2015-04-28 12:08:00
Se mer
Gucci; solbriller
Gucci; solbriller. Gucci; solbriller med stel af brunligt plast og stænger i klassisk Gucci rød/grøn strib med logo. Model GG 3649/S 17LJS. Medfølger originalt etui samt pudseklude. Fremstår med brugsspor. Varunr: 3811788 SEK 1 006 DK, Kolding, Trianglen 2015-04-28 12:09:21 SEK 660
Justin cowboystøvler, str. 10½
Justin cowboystøvler, str. 10½. Justin cowboystøvler, str. 10½ (amerikansk). Fremstår ubrugte Varunr: 3812829 SEK 1 006 DK, Aalborg, Nibevej 2015-04-28 12:40:03 SEK 472
Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Str. S (2)
Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Str. S (2) . Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Størrelse S (2) Varunr: 3591663

SEK 1 006 DK, Aalborg, Nibevej 2015-04-28 13:09:00 SEK 503
Hoodie hættetrøje samt cardigan. Str. L (2)
Hoodie hættetrøje samt cardigan. Str. L (2). Hoodie hættetrøje samt cardigan. Farve: stonegrå. Størrelse L (2) Varunr: 3591518

SEK 1 006 DK, Aalborg, Nibevej 2015-04-28 13:13:00 SEK 377
Mulberry og Burberry. Id card holdere (2)
Mulberry og Burberry. Id card holdere (2). Mulberry Card holder udført i violet skind med plads til kort. Burberry Card holder i klassisk tern med klap og tryklås. Begge dele har aftagelige remme. Fremstår med lette brugsspor. (2) Varunr: 3771802 SEK 1 006 DK, Herning, Engdahlsvej 2015-04-28 13:15:00 SEK 409
Broch leather. Sort skindjakke, str. 46
Broch leather. Sort skindjakke, str. 46. Broch leather. Sort skindjakke med knapper, indsyede lommer samt slidser lukkede med lynlåse. Monteret med ensfarvet sort for. Str. 46. Længde: 83 cm. Fremstår med lette brugsspor. Varunr: 3806831 SEK 1 006 DK, Herning, Engdahlsvej 2015-04-28 13:35:00 SEK 377
Isabel Marant, boots i svart mocca, storlek 40
Isabel Marant, boots i svart mocca, storlek 40. ISABEL MARANT, boots i svart mocca, storlek 40, klackhöjd 6 cm Varunr: 3813719 SEK 1 500 SE, Stockholms Auktionsverk Online 2015-04-28 14:04:00
Se mer
Solfjädrar parasoll teatermask
Solfjädrar parasoll teatermask. SOLFJÄDRAR, PARASOLL, TEATERMASK, sekelskiftet 1900/ tidigt 1900-tal, delvis stag i ben, trä, siden, bemålad papp, fjädrar. PROVENIENS: Biby Fideikommiss, Gillberga socken, Södermanlands län Varunr: 3813721 SEK 1 000 SE, Stockholms Auktionsverk Online 2015-04-28 14:12:00
Se mer
Apples. Rejsetaske i brunt læder.
Apples. Rejsetaske i brunt læder.. Apples. Weekendtaske i kraftig brunt læder. Kraftige bærehåndtag. Monteret med hjul samt teleskophåndtag. Forrest to små rum med lynlås. Indvendig med stort rum samt mindre rum med lynlås. dustbag medfølger. H. 30. L. 60 cm. L. Med teleskophåndtag 112 cm Varunr: 3686141

SEK 1 572 DK, Esbjerg, Oddesundvej 2015-04-28 14:20:00 SEK 1 321
Rejsetaske. Louis Vuitton, model Keepall 50
Rejsetaske. Louis Vuitton, model Keepall 50 . Louis Vuitton rejsetaske, model Keepall 50. Fremstillet af monogram canvas med kernelæderbesætning. Mål: L. 50 cm H. 30 cm D. 25 cm. Fremstår med få lette brugsspor. Let patina på kerneklæder, rem til bærehanke medfølger. Serienr SP1901 Varunr: 3798569 SEK 5 031 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-04-28 14:30:00 SEK 2 452
Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Str. L (2)
Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Str. L (2). Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Størrelse L (2) Varunr: 3591584

SEK 1 006 DK, Aalborg, Nibevej 2015-04-28 14:41:00 SEK 377
Fur Living. Sjal/poncho af sort mink, one size
Fur Living. Sjal/poncho af sort mink, one size. Fur Living. Sjal/poncho med høj krave af sort strikket mink med baner af sort skind. One size. Varunr: 3816102

SEK 1 258 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-04-28 14:50:00 SEK 597
Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Str. S (2) . Sort Lamborghini pants samt grå Hoodie hættetrøje. Størrelse S (2) Varunr: 3588149

SEK 1 006 DK, Aalborg, Nibevej 2015-04-28 15:05:00 SEK 503
Christan Dior taske. Model 'Lady Cannage'.
Christan Dior taske. Model 'Lady Cannage'.. Christian Dior taske, af cremefarvet satin med forkromet hardware, samt skindbesætninger. Udvendig frontlomme med lynlås, Gyldent inderfoer med logoprint. H. 28 cm. B. 38 cm. D. 5 cm. Få lette brugsspor. Varunr: 3807121 SEK 3 144 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-04-28 15:19:08 SEK 817
Louis Vuitton, skuldertaske, model Bucket GM
Louis Vuitton, skuldertaske, model Bucket GM . Louis Vuitton, skuldertaske, special Licinse model USA, fra serien Bucket GM. Fremstillet af monogram canvas, med kernelæder, justerbare skulderremme, indvendigt rum med en lomme medlynlåslomme. H. 34 cm, B. 28 D. 20,5 cm. Fremstår med jævn patina på Kernelæder. Varunr: 3807074 SEK 5 031 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-04-28 15:19:35 SEK 2 138
Brooksfield. Halsduk i akryl
Brooksfield. Halsduk i akryl. Brooksfield. Halsduk i akryl. 190x35 cm. Ny och oanvänd. Varunr: 3774837 SEK 1 500 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 2015-04-28 15:49:00 SEK 300
Kjolar 1870-tal
Kjolar 1870-tal. KJOLAR, 2 st, 1870-tal, svart siden, varav en moaré. PROVENIENS: Biby Fideikommiss, Gillberga socken, Södermanlands län Varunr: 3813744 SEK 2 000 SE, Stockholms Auktionsverk Online 2015-04-28 16:00:00
Se mer
Louis Vuitton
Louis Vuitton "Neverfull". LOUIS VUITTON, Neverfull, monogrammönstrad "Monogram canvas" med cognacsfärgade skinndetaljer, skinnmärkt FL3077, höjd ca 33 x 55 cm, med dustbag Varunr: 3813746 SEK 5 000 SE, Stockholms Auktionsverk Online 2015-04-28 16:08:00
Se mer
Chanel nederdel. str 38
Chanel nederdel. str 38. Chanel Nederdel af marineblå bomuldsstræk. Elastik i talje. L.56 cm. Taljemål: ca 65 cm. minimale brugsspor. Varunr: 3808801 SEK 1 258 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-04-28 16:12:28 SEK 786
Chanel, striktop. str. 38.
Chanel, striktop. str. 38.. Chanel top af marineblå ribstrik med lynlås. Lynlås og chanel logo i front. Længde 58 cm. Få løse strikmasker under arm, er opsamlet på sikkerhedsnål, ellers få brugsspor. Varunr: 3808638 SEK 1 006 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-04-28 16:12:50 SEK 1 038
Fire ponchoer, Natures Collection. (4)
Fire ponchoer, Natures Collection. (4). Fire ponchoer, Natures Collection. Strikponchoer af uld med vævede baner af matchende kaninpels.model med hætte og pelskrave af vaskebjørn i farverne 2 x brun, 2 x gråbrun, Str. One size. (4) Varunr: 3813628 SEK 1 006 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-04-28 16:13:24 SEK 535
Chanel Slips
Chanel Slips. Chanel slips af 100 % silke. Varunr: 3808826 SEK 1 006 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-04-28 16:13:54 SEK 566
Atlas Design. Fem slipsar (5)
Atlas Design. Fem slipsar (5). Atlas Design. Fem slipsar. Nya och oanvända. (5) Varunr: 3774794 SEK 2 000 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 2015-04-28 16:47:00 SEK 325
Gucci; solbriller
Gucci; solbriller . Gucci; solbriller med stel af sort plast. Røgfarvet glas med glidende overgang. Fremstår med brugsspor. Medfølger originalt etui, pudseklud, samt yderkasse. Model GG 3132/S D28JJ Varunr: 3811789 SEK 1 006 DK, Kolding, Trianglen 2015-04-28 16:59:00 SEK 472
Herrvästar
Herrvästar. HERRVÄSTAR, 9 st, 1800-tal och sekelskiftet 1900, varav en märkt med pappersetikett "Tillhör Biby Fideikommiss", siden, sammet, ylle. PROVENIENS: Biby Fideikommiss, Gillberga socken, Södermanlands län Varunr: 3813759 SEK 2 000 SE, Stockholms Auktionsverk Online 2015-04-28 17:08:00
Se mer
Vintage kuffert af krokodilleskind
Vintage kuffert af krokodilleskind. Vintage kuffert af brunt krokodilleskind. H. 19, L. 60, B. 38 cm. Fremstår med brugsspor, slidtage på hank. Varunr: 3805170 SEK 2 515 DK, Herlev, Dynamovej 2015-04-28 17:15:11 SEK 566
Damefrakke, Str 42
Damefrakke, Str 42. Beigefarvet damefrakke med sort plys i krave, ærmer og inderfoer. Indvendig lomme med lynlås, stiklommer og knaplukning. Str 42. Længde fra nakkesøm til nedre kant, 112 cm Ærmelængde ca 61 cm. Frakken fremstår ny og ubrugt. Varunr: 3776476 SEK 1 132 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-04-28 17:19:51 SEK 377
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 14  >>