Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Värdering
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också
Du har sökt i Kläder, skor och accessoarer i alla aktiva varor  Spara lista   Upprätta sökmotor
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 16  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Värdering Showroom Utlöpstid Nästa bud
Vintage, konstpäls, 1930/40-tal
Vintage, konstpäls, 1930/40-tal. Vintage, konstpäls, 1930/40-tal. Storlek ca 38. Halvlång kappa i mörkbrun konstpäls med genrös krage. Knäppning med tre knappar. Mönstrat foder. Längd 93 cm, bystmått ca 102 cm. Bruksspår. Varunr: 3593664 SEK 800 SE, Örebro, Aspholmen 2014-10-24 14:45:44 SEK 300
Apples. Skuldertaske i brun læder.
Apples. Skuldertaske i brun læder. . Apples. Skuldertaske i brun læder med messingfitings. Kraftigt bærehåndtag. Indvendig med flere rum hvoraf et med lynlås. Holder for kreditkort, mobiltelefon m.m. H. 32. B. 40 cm. Lås samt nøgle. Bærerem samt dustbag medfølger.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at ... Varunr: 3354746

SEK 3 948 DK, Helsingør, Støberivej 2014-10-24 14:49:00 SEK 1 234
Just Cavalli str. 36
Just Cavalli str. 36. Just Cavalli stillet sko, str. 36. Brugt få gange. Varunr: 3562228 SEK 987 DK, Aalborg, Nibevej 2014-10-24 15:08:00 SEK 370
Ulrich Thomsens REFUGEE hat - Til fordel for Knæk Cancer 2014
Ulrich Thomsens REFUGEE hat - Til fordel for Knæk Cancer 2014. Ulrich Thomsens REFUGEE hat. Med hatten følger et diplom med signatur af Ulrich Thomsen. I København er der en gruppe kunstnere, som har startet projektet REFUGEE New Frontier. Projektets mål er at synliggøre ligestilling uafhængig af køn, seksualitet og nationalitet – og samtidig gøre op med ... Varunr: 3600487 SEK 494 DK, Herlev, Dynamovej 2014-10-24 15:09:00 SEK 401
MOUNT EVEREST kåbe fra Karmameju - Til fordel for Knæk Cancer 2014
MOUNT EVEREST kåbe fra Karmameju - Til fordel for Knæk Cancer 2014. MOUNT EVEREST kåbe doneret af Karmameju. KARMAMEJU kåben er ikke bare en badekåbe eller en morgenkåbe - Den er en klassiker. Det elegante, enkle snit, designet af Mette Skjærbæk, med stor krave og dybe lommer, gør kåben smuk og klædelig på både mænd og kvinder. Den bløde og lette ... Varunr: 3576359

SEK 691 DK, Herlev, Dynamovej 2014-10-24 15:10:00 SEK 494
Kennel und Schmenger støvletter, Vagabod sko, str. 40 (2)
Kennel und Schmenger støvletter, Vagabod sko, str. 40 (2). Håndlavede designer støvletter i sort læder med nitter og similisten fra tyske Kennel und Schmenger. Str. 6. Højde på hæl 7 cm. Fremstår med lette brugsspor. støvletter. Vagabond stiletter i gult ruskind. Nye og ubrugte. H. på hæl 8,5 cm. Str. 40 (2) Varunr: 3585484 SEK 987 DK, Roskilde, Store Hedevej 2014-10-24 15:16:00 SEK 370
EL. Et par stiletter i sort flet. Str. 39
EL. Et par stiletter i sort flet. Str. 39. EL. Et par stiletsko udført i sort flet med spændelukning bagpå, fremstillet i Italien, Str. 39. Fremstår ubrugte og i original emballage. Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen ... Varunr: 3592468

SEK 3 578 DK, Roskilde, Store Hedevej 2014-10-24 15:30:00 SEK 494
Pump med peeptoe str. 37 - Til fordel for Knæk Cancer 2014
Pump med peeptoe str. 37 - Til fordel for Knæk Cancer 2014. Pump med peeptoer i str 37 i flot pink med hvid plateau og hæl. Skoen er fremstillet i lakeret læder med sål af tunit. Hælhøjde 6 cm Plateau højde 2,5 cm Vejl pris DKK 1.195. Hele beløbet (hammerslag, gebyr og salærer) går ubeskåret til Knæk Cancer 2014. Lauritz.com donerer ... Varunr: 3581749 SEK 1 184 DK, Herlev, Dynamovej 2014-10-24 16:12:00 SEK 401
MOUNT EVEREST kåbe fra Karmameju - Til fordel for Knæk Cancer 2014. MOUNT EVEREST kåbe doneret af Karmameju. KARMAMEJU kåben er ikke bare en badekåbe eller en morgenkåbe - Den er en klassiker. Det elegante, enkle snit, designet af Mette Skjærbæk, med stor krave og dybe lommer, gør kåben smuk og klædelig på både mænd og kvinder. Den bløde og lette ... Varunr: 3576365

SEK 691 DK, Herlev, Dynamovej 2014-10-24 16:15:00 SEK 494
Lezilla. Et par støvletter i læder. Str. 39
Lezilla. Et par støvletter i læder. Str. 39. Lezilla. Et par støvletter i brunt læder med lynlås, fremstillet i Italien, Str. 39. Fremstår ubrugte og i original emballage.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en ... Varunr: 3592507

SEK 4 195 DK, Roskilde, Store Hedevej 2014-10-24 16:30:00 SEK 679
Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Str. L (2)
Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Str. L (2). Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Størrelse L (2)Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varunr: 3591800

SEK 1 481 DK, Aalborg, Nibevej 2014-10-24 16:43:00 SEK 494
Thomas Bo Larsens REFUGEE  hat - Til fordel for Knæk Cancer 2014
Thomas Bo Larsens REFUGEE hat - Til fordel for Knæk Cancer 2014. Thomas Bo Larsens REFUGEE hat. Med hatten følger et diplom med signatur af Thomas Bo Larsen. I København er der en gruppe kunstnere, som har startet projektet REFUGEE New Frontier. Projektets mål er at synliggøre ligestilling uafhængig af køn, seksualitet og nationalitet – og samtidig gøre op ... Varunr: 3599393 SEK 494 DK, Herlev, Dynamovej 2014-10-24 16:49:00 SEK 463
Frakke af Mink. str 38/40
Frakke af Mink. str 38/40. Minkfrakke syet af brune skind, hægtelukning og stiklommer. Længde fra nakkesøm til til nedre kant ca 92 cm. Ærmelængde fra skuldersøm til håndled. 62 cm. Fremstår med brugsspor. Str 38/40 Varunr: 3586517 SEK 2 714 DK, Roskilde, Store Hedevej 2014-10-24 17:07:05 SEK 370
Frakke af mink. Flerfarvet str. 40/42
Frakke af mink. Flerfarvet str. 40/42. Minkfrakke, str 40/42. Syet af mindre stykker i assorterede farver. Hætte med kan af kanin. 4 hægtelukninger og stiklommer. Ærmelængde 60 cm, Længde fra nakkesøm til nedre kant 117 cm. Brystmål 105 cm. Gråt inderofer med dekoration. Frakken fremstår med brugsspor. Varunr: 3591549 SEK 3 085 DK, Roskilde, Store Hedevej 2014-10-24 17:08:16 SEK 401
Tørklæde/sjal af kaninpels
Tørklæde/sjal af kaninpels. Tørklæde/sjal fremstillet af lys brun kaninskind, med frønser i ender. Længde: ca 180 cm Bredde: 43 cm. Bagside af gylden satin foer.. Minmiale/ingen brugsspor. Varunr: 3588799 SEK 987 DK, Roskilde, Store Hedevej 2014-10-24 17:08:36 SEK 555
Frakke af ræv. Str 38/40
Frakke af ræv. Str 38/40 . Frakke af rævepels. Str 38/40. Med hægtelukning og stiklommer. Stor sjalskrave. Sort inderfoer med blomsterdekoration. Længde fra nakkesøm til nedre kant ca 110 cm. Ærmelængde: ca 60 cm. Brystmål 110 cm. Minimale brugsspor. Matchende pandebånd medfølger. Varunr: 3586303 SEK 2 468 DK, Roskilde, Store Hedevej 2014-10-24 17:09:04 SEK 2 283
MOUNT EVEREST kåbe fra Karmameju - Til fordel for Knæk Cancer 2014. MOUNT EVEREST kåbe doneret af Karmameju. KARMAMEJU kåben er ikke bare en badekåbe eller en morgenkåbe - Den er en klassiker. Det elegante, enkle snit, designet af Mette Skjærbæk, med stor krave og dybe lommer, gør kåben smuk og klædelig på både mænd og kvinder. Den bløde og lette ... Varunr: 3576364

SEK 691 DK, Herlev, Dynamovej 2014-10-24 17:10:00 SEK 463
Pump med peeptoe str. 37 - Til fordel for Knæk Cancer 2014. Pump med peeptoer i str 37 i flot pink med hvid plateau og hæl. Skoen er fremstillet i lakeret læder med sål af tunit. Hælhøjde 6 cm Plateau højde 2,5 cm Vejl pris DKK 1.195. Hele beløbet (hammerslag, gebyr og salærer) går ubeskåret til Knæk Cancer 2014. Lauritz.com donerer ... Varunr: 3581751 SEK 1 184 DK, Herlev, Dynamovej 2014-10-24 17:12:00 SEK 432
Prada. Herre loafers, str. 42
Prada. Herre loafers, str. 42. Prada. Herre loafers. Udført af sort læder. Str. 42. Fremstår uden brugsspor. Varunr: 3592955 SEK 987 DK, Herlev, Dynamovej 2014-10-24 17:29:00 SEK 925
Campol. Hættejakke. Økologisk merinould, str. XL.
Campol. Hættejakke. Økologisk merinould, str. XL.. Økologisk merinould (lam) hættejakke eller vest, fremstillet i et åndbart og kraftigt materiale. Aftagelig hætte og ærmer samt to lommer fortil. Ny og ubrugt. Bemærkninger om ulden: Et naturprodukt kropstemperaturregulerende til enhver årstid.Passer til både kvinde og mand. Str: Large Varunr: 3594163 SEK 1 481 DK, Esbjerg, Oddesundvej 2014-10-24 17:40:46 SEK 617
Donna Karen/ DKNY. Skuldertaske i lærred og skind.
Donna Karen/ DKNY. Skuldertaske i lærred og skind.. Donna Karen/ DKNY. Skuldertaske i lærred med læderbesætning, interiør med et stort rum, hvori to mindre lommer samt lynlåslommer og nøglekæde. Ydre mål 31 x 24 cm. Fremstår ubrugt. Varunr: 3594067 SEK 1 234 DK, Herlev, Dynamovej 2014-10-24 17:40:52 SEK 524
Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Str. M (2)
Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Str. M (2). Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Størrelse M (2)Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varunr: 3591794

SEK 1 481 DK, Aalborg, Nibevej 2014-10-24 17:42:00 SEK 494
Tunika, leggings og jakke fra Sandgaard, Ikast - Til fordel for Knæk Cancer 2014
Tunika, leggings og jakke fra Sandgaard, Ikast - Til fordel for Knæk Cancer 2014. Lækkert, hyggeligt efterårssæt fra det populære Gozzip mærke. Sættet består af tunika, Leggings samt jakke i str. S (42/44) (Halskæde medfølger ikke). Vejl. Pris DKR 2049,00. Gozzip mærket, som er en del af firmaet Sandgaard i Ikast, er kendt for at tilbyde lækkert tøj til piger fra str. ... Varunr: 3596491 SEK 1 974 DK, Herlev, Dynamovej 2014-10-24 17:54:00 SEK 524
Chris Anker Sørensen signeret sæt Tinkoff-Saxo cykeltøj - Til fordel for Knæk Cancer 2014
Chris Anker Sørensen signeret sæt Tinkoff-Saxo cykeltøj - Til fordel for Knæk Cancer 2014 . Chris Anker Sørensen signeret sæt Tinkoff-Saxo cykeltøj (kort trikot samt korte bukser). Doneret af Chris Anker Sørensen. Hele beløbet (hammerslag, gebyr og salærer) går ubeskåret til Knæk Cancer 2014. Lauritz.com donerer således både køber- og sælgersalær. Læs mere om Knæk Cancer ... Varunr: 3600203 SEK 2 468 DK, Herlev, Dynamovej 2014-10-24 17:59:00 SEK 740
MOUNT EVEREST kåbe fra Karmameju - Til fordel for Knæk Cancer 2014. MOUNT EVEREST kåbe doneret af Karmameju. KARMAMEJU kåben er ikke bare en badekåbe eller en morgenkåbe - Den er en klassiker. Det elegante, enkle snit, designet af Mette Skjærbæk, med stor krave og dybe lommer, gør kåben smuk og klædelig på både mænd og kvinder. Den bløde og lette ... Varunr: 3576362

SEK 691 DK, Herlev, Dynamovej 2014-10-24 18:10:00 SEK 463
Apples. Weekendtaske i sort læder
Apples. Weekendtaske i sort læder . Apples. Weekendtaske i kraftig sort læder. Kraftige bærehåndtag. Indvendig med stort rum samt mindre rum med lynlås. Bærerem samt dustbag medfølger. H. 30. L. 55 cm.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende ... Varunr: 3565813

SEK 3 455 DK, Esbjerg, Oddesundvej 2014-10-24 18:20:00 SEK 1 234
Apples. Taske i rødbrunt skind.
Apples. Taske i rødbrunt skind.. Apples. Taske i rødbrunt skind. Beslag i messing. Magnetlukning. Indvendig med et stort rum med lynlås, samt flere mindre rum forrest. Bærerem samt dustbag medfølger. H. 32. B. 40 cm.Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den ... Varunr: 2699044

SEK 2 961 DK, Esbjerg, Oddesundvej 2014-10-24 18:34:00 SEK 1 234
Joakim Ingversens REFUGEE hat - Til fordel for Knæk Cancer 2014
Joakim Ingversens REFUGEE hat - Til fordel for Knæk Cancer 2014. Joakim Ingversens REFUGEE hat. Med hatten følger et diplom med signatur af Joakim Ingversen. I København er der en gruppe kunstnere, som har startet projektet REFUGEE New Frontier. Projektets mål er at synliggøre ligestilling uafhængig af køn, seksualitet og nationalitet – og samtidig gøre op ... Varunr: 3601083 SEK 494 DK, Herlev, Dynamovej 2014-10-24 18:37:00 SEK 370
Robert Hansens REFUGEE New Frontier hat - Til fordel for Knæk Cancer 2014
Robert Hansens REFUGEE New Frontier hat - Til fordel for Knæk Cancer 2014. Robert Hansens REFUGEE New Frontier hat. Med hatten følger et diplom med signatur af Robert Hansen. I København er der en gruppe kunstnere, som har startet projektet REFUGEE New Frontier. Projektets mål er at synliggøre ligestilling uafhængig af køn, seksualitet og nationalitet – og samtidig ... Varunr: 3596118 SEK 494 DK, Herlev, Dynamovej 2014-10-24 18:41:00 SEK 401
Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Str. XL (2)
Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Str. XL (2). Blå cardigan samt sort hoodie hættetrøje. Størrelse XL (2)Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her. Varunr: 3591809

SEK 1 481 DK, Aalborg, Nibevej 2014-10-24 18:44:00 SEK 494
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 16  >>

 Online värdering

Pröva vår online värdering  -
Det är enkelt, snabbt och gratis