Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Värdering
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också
Du har sökt i Kläder, skor och accessoarer i alla aktiva varor  Spara lista   Upprätta sökmotor
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 19  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Värdering Showroom Utlöpstid Nästa bud
Exté, par støvletter, str. 38
Exté, par støvletter, str. 38. Exté, par støvletter af sort laklæder og satin, snude prydet med spændem, hælhøjde H. 10 cm. Str. 38 Varunr: 3674628 SEK 1 007 DK, Herlev, Dynamovej 2015-01-30 18:01:00 SEK 409
Støvler, Diverse mærker, str. 38 1/2 (2)
Støvler, Diverse mærker, str. 38 1/2 (2) . Sorte New Look læderstøvler, str. 38 1/2, Hæl 9 cm. Armigrønne Really Wild ruskinsstøvler, str. 38 1/2. Minimale brugsspor. (2) Varunr: 3699461 SEK 1 007 DK, Hørsholm, Vibe Alle 2015-01-30 18:10:00 SEK 2 014
Mory. Net i brunt præget læder
Mory. Net i brunt præget læder. Mory. Net i brunt præget læder med lynlås, udvendig lomme med klap. Indvendigt ét stort rum med tre side rum, heraf et rum med lynlås. Monteret med ensfarvet for. H: ca. 37.5 cm. B: ca. 31.5 cm. D: ca. 12 cm. Varunr: 3672138

SEK 1 133 DK, Herning, Engdahlsvej 2015-01-30 18:12:00 SEK 378
Lammpäls, storlek ca 42-44.
Lammpäls, storlek ca 42-44.. Lammpäls, storlek ca 42-44. Grå. Bruno Furs of Sweden, Tranås. Avkortningsbar med dragkedja. Dolda, snedställda fickor. Längd 86-120 cm, innerarmslängd ca 35 cm, byst ca 130 cm. Varunr: 3698567 SEK < 1 000 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 2015-01-30 18:21:00 SEK 1 650
Lamborghini bukser, str. XL (2)
Lamborghini bukser, str. XL (2). Lamborghini bukser bestående af 1 grå Lamborghini pants samt 1 sort Lamborghini pants. Str. XL (2) Varunr: 3541554

SEK 1 007 DK, Aalborg, Nibevej 2015-01-30 18:30:00 SEK 504
Apples. Taske i rødbrunt skind.
Apples. Taske i rødbrunt skind.. Apples. Taske i rødbrunt skind. Beslag i messing. Magnetlukning. Indvendig med et stort rum med lynlås, samt flere mindre rum forrest. Bærerem samt dustbag medfølger. H. 32. B. 40 cm. Varunr: 2699046

SEK 1 636 DK, Esbjerg, Oddesundvej 2015-01-30 18:34:00 SEK 1 259
Guess, Støvletter, str 39.
Guess, Støvletter, str 39. . Guess, Støvletter i sort læder, Hæl 9 cm, Lynlås i siden, Minimale brugsspor. Varunr: 3699111 SEK 1 511 DK, Hørsholm, Vibe Alle 2015-01-30 18:46:00 SEK 1 070
Apples. Rejsetaske i sort læder.
Apples. Rejsetaske i sort læder.. Apples. Rejsetaske i sort læder med talrige rum. Forrest lille rum med lynlås. Praktisk som "håndbagage" ved flyvning. Kraftige lynlåse. Teleskophåndtag samt hjul. H. 40. B. 40 cm. Dustbag medfølger. Varunr: 3687771

SEK 1 574 DK, Esbjerg, Oddesundvej 2015-01-30 18:48:00 SEK 1 259
Pels af nutria og blåræv, str. 40/42
Pels af nutria og blåræv, str. 40/42. Pels af nutria og blåræv, monteret med hætte og sjal af sort velour, front med knap/hægtelukning og lommer. L. 100 cm, bryst. 110 cm, ærme. 60 cm. Ca. str. 40/42 Varunr: 3700621 SEK 5 035 DK, Herlev, Dynamovej 2015-01-30 18:56:00 SEK 1 448
Mink Swinger i farven 'Glow'. Moderne design, str. 44-48
Mink Swinger i farven 'Glow'. Moderne design, str. 44-48. Mink Swagger/ Swinger i farven 'Glow', str. 44-48. Eksklusiv model af glansfulde female skind, udvalgte direkte fra minkavler. Fremstår med stor krave, opslag på ærmer, pynteknap, hægtelukning (3 stk), par lommer samt indvendig skjult lomme, brun satinfoer. Længde ca. 112 cm, Brystvidde ca 130 ... Varunr: 3689099 SEK 20 141 DK, Esbjerg, Oddesundvej 2015-01-30 19:00:00 SEK 15 106
Handväska i krokopräglat skinn, vintage
Handväska i krokopräglat skinn, vintage. Handväska i krokopräglat svart skinn, vintage. Lättare bruksspår. Mått: 33x22 cm Varunr: 3697124 SEK < 1 000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 2015-01-30 19:00:00 SEK 300
Belstaff MC jacka i vaxad bomull stl L
Belstaff MC jacka i vaxad bomull stl L. Belstaff MC jacka i vaxad bomull stl L. Herrjacka i sandbeige bomull med rutigt innerfoder. Skärp i midja. Förstärkningar på axlar och armbågar. Vaxad. Behöver behandlas med vax på nytt. Bruksslitage och mindre fläckar förekommer främst vid armslut, axelpartier samt fickor. Varunr: 3694164 SEK < 1 000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 2015-01-30 19:00:00 SEK 850
Skindbukser samt -nederdel, sort skind,  str, 38 (3)
Skindbukser samt -nederdel, sort skind, str, 38 (3). Skindbukser samt nederdel, sort, håndsyet skind, str. 38. Buks 1, flere lommer, Længde: ca. 66 cm. Lividde ca.80 cm. Buks 2: Længde ca. 69,5 cm. Livvidde ca.80 cm. Nederdel: Længde ca. 34 cm. Livvidde ca. 80 cm. Håndsyede, indvendigt sort satinfoer. Varunr: 3671365

SEK 1 259 DK, Esbjerg, Oddesundvej 2015-01-30 19:00:00 SEK 661
Louis Vuitton, håndtaske, model Alma
Louis Vuitton, håndtaske, model Alma . Louis Vuitton, håndtaske, model Alma af monogram kanvas, stort indvendigt rum med mindre lomme. Produktionsnr. VI0914. H. 24 L. 31 B. 16 cm. Fremstår med lettere brugsspor, patineret skind og stram lynlås. Varunr: 3692825 SEK 3 525 DK, Aarhus, Egå Havvej 2015-01-30 19:00:00 SEK 1 511
Minkpäls Saga helryckt
Minkpäls Saga helryckt . Minkpäls Saga helryckt uppskattad storlek 40/42. Märkt Amoress Saga. Bröstmått ca 110 cm, arm längd ca 61 cm, rygg längd ca 115 cm. Mörkbrun päls med inslag av svart. Axelvaddar är insydda mellan päls och innerfoder. Varunr: 3686083 SEK 6 000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 2015-01-30 19:00:00 SEK 2 700
Sælskindspels med hætte, str. 40
Sælskindspels med hætte, str. 40. Sælskindspels med hætte, front med lynlås, indstiklommer samt snøre ved hætte og forneden. Ærmelængde fra skulder til håndled 60 cm. Længde fra nakkesøm til nedre kant 73 cm. Brystmål ca. 105 cm. Varunr: 3690511 SEK 1 511 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 2015-01-30 19:01:00 SEK 818
Canada Goose. Jakke. Ladies Chilliwack Bomber, lys grå, str. L.
Canada Goose. Jakke. Ladies Chilliwack Bomber, lys grå, str. L.. Original Canada Goose 'Ladies Chilliwack Bomber' jakke i light grey, str. Large. Komfortabel jakke, som er udviklet med særligt Artic-materiale, der er smuds og vandafvisende samt med kraftig YKK lynlås. Fremstår ny/ ubrugt samt med certifikat. Varunr: 3671401

SEK 5 665 DK, Esbjerg, Oddesundvej 2015-01-30 19:03:00 SEK 5 035
Apples. Weekendtaske i brunt læder
Apples. Weekendtaske i brunt læder . Apples. Weekendtaske i kraftig brunt læder. Kraftige bærehåndtag. Indvendig med stort rum samt mindre rum med lynlås. Bærerem samt dustbag medfølger. H. 30. L. 55 cm. Varunr: 3566520

SEK 1 574 DK, Esbjerg, Oddesundvej 2015-01-30 19:04:00 SEK 1 259
Selskabsnederdel, sort, str. 38. Mrk. Mondi
Selskabsnederdel, sort, str. 38. Mrk. Mondi. Selskabsnederdel, sort, 100% viscose, str. 38. Mrk. Mondi. Udstyret med foer, draperet stof omkring hoften og lynlås i siden. Længde 97 cm, taljemål 68 cm. Fremstår med minimale brugsspor. Varunr: 3694373 SEK 1 259 DK, Hørsholm, Vibe Alle 2015-01-30 19:05:00 SEK 409
Lamborghini bukser, str. XXL (2)
Lamborghini bukser, str. XXL (2). Lamborghini bukser bestående af 1 grå Lamborghini pants samt 1 sort Lamborghini pants. Str. XXL (2) Varunr: 3541761

SEK 1 007 DK, Aalborg, Nibevej 2015-01-30 19:15:00 SEK 378
Louis Vuitton. Taske samt pung. (2)
Louis Vuitton. Taske samt pung. (2). Louis Vuitton. Taske samt pung. Kvittering for pung medfølger, model Zippy Wallet Suhali Noir. Dustbag medfølger. Fremstår med minimale brugsspor. (2) Varunr: 3684847 SEK 13 847 DK, Esbjerg, Oddesundvej 2015-01-30 19:17:00 SEK 10 574
Alvaro, design by Hollies. Beige mocka. Angiven storlek 36
Alvaro, design by Hollies. Beige mocka. Angiven storlek 36. Alvaro, design by Hollies. Beige mocka. Angiven storlek 36. Ny med tags. Varunr: 3683468 SEK 1 000 SE, Helsingborg, Garnisonsg. 2015-01-30 19:23:00 SEK 325
Apples. Skuldertaske i lysebrun skind.
Apples. Skuldertaske i lysebrun skind.. Apples. Skuldertaske i lysebrun skind m/ skulder strop og håndtag. Forside med mindre rum med plads til mobiltelefor, penne, kreditkort, m.m. Midterrum med udtagelig mindre pose med lynlås. Bagside med smalt rum med magnetlås. H. 40. B. 42 cm. Dustbag medfølger. Varunr: 2699422

SEK 1 574 DK, Esbjerg, Oddesundvej 2015-01-30 19:25:00 SEK 1 259
Louis Vuitton, skuldertaske, model Noé GM
Louis Vuitton, skuldertaske, model Noé GM. Louis Vuitton, skuldertaske, model Noé af monogram kanvas, justerbar skulderrem af læder, snørelukning, et stort indvendigt rum. Produktionsnummer: A2 8901. H. 33 L. 25 B. 19 cm. Fremstår med lettere brugsspor, skjolder indvendigt samt kuglepensstreg. Varunr: 3692834 SEK 3 147 DK, Aarhus, Egå Havvej 2015-01-30 19:30:00 SEK 3 273
Poncho af sammenstrikket kanin. Samt simpel vest af kanin og vaskebjørn. Farve: gråvildt & brun. (2)
Poncho af sammenstrikket kanin. Samt simpel vest af kanin og vaskebjørn. Farve: gråvildt & brun. (2). Poncho af sammenstrikket kanin. Samt simpel vest af kanin og vaskebjørn. Farve: gråvildt & brun. Str.: M/L (2) Varunr: 3695047

SEK 1 007 DK, Vejle, Dandyvej 2015-01-30 19:30:00 SEK 535
Persianer pelsjakke med minkkrave
Persianer pelsjakke med minkkrave. Persianer pelsjakke med minkkrave, indstiklommer samt hægtelukning. Ærmelængde fra skuldersøm til håndled 60 cm. Længde fra nakkesøm til nedre kant 97 cm. Brystmål ca. 90 cm. Fremstår med brugsspor. Varunr: 3696221 SEK 1 007 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 2015-01-30 19:30:00 SEK 409
Kaninpels med sneleopard print, str. XL
Kaninpels med sneleopard print, str. XL. Kaninpels med sneleopard print med hægtelukning og stiklommer. Monteret med sort for. Str. XL. Længde: 84 cm. Lette brugsspor. Kantslid på ene ærme. Varunr: 3695561 SEK 1 007 DK, Herning, Engdahlsvej 2015-01-30 19:40:00 SEK 441
Portfölj, Nordafrika, 1900-talets andra del
Portfölj, Nordafrika, 1900-talets andra del. Portfölj, Nordafrika, 1900-talets andra del. Tillverkad av aluminiumburkar, invändigt dekorerad med blad ur serietidningar. L ca 40 D ca 31 H ca 11cm. Bruksslitage. Varunr: 3640689 SEK < 1 000 SE, Norrköping, Finspångsv. 2015-01-30 19:43:00 SEK 300
Chanel, kort håndsyet jakke, dansk str. 36
Chanel, kort håndsyet jakke, dansk str. 36 . Kort håndsyet Chanel jakke af fuschiafarvet uld med silke foer. Kantbånd hvor dette på venstre skulder fremstår med mindre skade, knappelukning samt knapper ved ærmer. Fransk størrelse 42, dansk str. ca. 36. Længde fra nakkesøm til nedre kant: 51 cm. Ærmelængde fra skuldersøm til ærmekant: 60 cm.... Varunr: 3698360 SEK 5 035 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 2015-01-30 19:45:00 SEK 2 329
Lang vest af sammenstrikket kanin med finesser af vaskebjørn og med bælte. Samt poncho af strik i vævede baner med finesser af kanin og vaskebjørn. Farve: Vildt & Brun. (2)
Lang vest af sammenstrikket kanin med finesser af vaskebjørn og med bælte. Samt poncho af strik i vævede baner med finesser af kanin og vaskebjørn. Farve: Vildt & Brun. (2). Lang vest af sammenstrikket kanin med finesser af vaskebjørn og med bælte, frynser for neden. Samt poncho af strik i vævede baner med finesser af kanin og vaskebjørn. Farve: Vildt & Brun. Str.: M/L (2) Varunr: 3695058

SEK 1 007 DK, Vejle, Dandyvej 2015-01-30 19:45:00 SEK 692
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 19  >>