Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
   1 2  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Krus/reservistkrus, reservist Seijtel, regiment 63
Krus/reservistkrus, reservist Seijtel, ’6. Batt. 2. Klass. Feld. Art. Regiment Nr. 63 ’Frankfurt’ in Mainz-Kastel 1912-14’, porcelænskrus med tinmontering og menig, polykromt stafferet, figurative motiver og rytter- og krigsscenerier, H. 32 cm - Ø 12 cm, fremstår med aldersrelaterede brugs- og ...
Varunr: 4892454
SEK 4 097 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 19-01-2018
20:53:00
SEK 1 542
Bind 1 til 3 Norges krig 1940-45(3)
1 bind 1947, 2 bind 1948 og 3 bind 1950. Alle første utgaver. alders relatert stand dog spor av fukt på bind 3. Leder innbundet i rødt skinn. Vær oppmerksom på at varer som eksporteres ut av Norge pålegges importmoms og eventuelt toll. Les mer om importmoms og toll
Varunr: 4687995
SEK 1 026 NO, Fredrikstad, Strykerveien 19 19-01-2018
21:31:00
SEK 308
Det falendne menneskes Saliggjørelses-Orden
Av magister Anders Nohrborg Født 1725 død 1767 13 opplag red. av D.Blig 1898.Tidlige rep. løs rygg alders relatert stand med tegn på fukt.Har vert i Garnisonen i Gamlebyen Fredrikstad. Vær oppmerksom på at varer som eksporteres ut av Norge pålegges importmoms og eventuelt toll. Les mer om ...
Varunr: 4688129
21:31:00
SEK 308
Bibeler, bede bok saamt samlebøker(5)
2 Bibler 1911 og 1915 ene med løs rygg.en bede bokk "Guds raad til frelse" 1925. 2 samlebøker Landstads samle bokk 1944 og 1972. Alders relatert stand med tegn til fukt. Kommer fra div. soldater hjem i Østfold. Vær oppmerksom på at varer som eksporteres ut av Norge pålegges importmoms og ...
Varunr: 4731453
SEK < 1,000 NO, Fredrikstad, Strykerveien 19 19-01-2018
21:32:00
SEK 308
Samle bokk, det nye testamente og forklaring på kirkelige høytider(4)
2 samlebøker Landstads 1932 og 1952. det nye testamente 1949.Johan Vends "aanlige forklaringer" søn-heligdag forklaringer 1876 brugs preget med spor av fukt.Alders relatert stand. Alle kommer fra soldater hjem i Østfold. Vær oppmerksom på at varer som eksporteres ut av Norge pålegges importmoms ...
Varunr: 4731454
21:33:00
SEK 308
56cm støpejerns kanon
Kanon i støpejern 56cm løp ca 25 kg. Støpt ca 1990 tallet. Kan ikke skyte rent dekorasjons kanon. Lette bruks spor lavet av træ, bemalt som Dansk/Norsk materielt ca. Fredrik d. 4. Må hentes personlig eller av norsk frakt mann. Vær oppmerksom på at varer som eksporteres ut av Norge pålegges ...
Varunr: 4843080
SEK 5 128 NO, Fredrikstad, Strykerveien 19 19-01-2018
21:40:00
SEK 359
56cm støpejerns kanon
Kanon i støpejern 56cm løp ca 25 kg. Støpt ca 1990 tallet. Kan ikke skyte rent dekorasjons kanon. Lette bruks spor lavet av træ, bemalt som Dansk/Norsk materielt ca. Fredrik d. 4.Kan fritt kjøpes av alle over 18 år. Må hentes personlig eller av norsk frakt mann. Vær oppmerksom på at varer som ...
Varunr: 4843103
21:41:00
SEK 308
Belgisk slaglåspistol
SLAGLÅSPISTOL, belgisk, 1800-talets mitt, avskruvbar pipa, Liege-stämplad, graverat boxlås, dold avtryckare, valnötskolv, längd 13 cm
Varunr: 4893164
SEK 2 800 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 20-01-2018
15:52:00
Se mer
Ordnar/medaljer Finland
ORDNAR/MEDALJER, ca 21 st, Finland, 1900-tal, samt Ramad bild av Marskalk Mannerheim,
Varunr: 4893187
SEK 2 500 SE, Stockholms Auktionsverk, Slakthusgatan 20-01-2018
17:32:00
Se mer
Slaglåsgevär signerat Collins
SLAGLÅSGEVÄR, brittiskt, 1860-tal, signerad Collins, med Birmingham-stämplar, oktagonalt kammarstycke, graverat bakåtvänt lås, valnötsstock, längd 126 cm
Varunr: 4893227
SEK 2 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 20-01-2018
19:40:00
Se mer
Medaljer Sverige och Finland
MEDALJER, delvis silver, Sverige och Finland, 1900-talets mitt/andra hälft, ca 3-4 cm samt mindre
Varunr: 4893245
SEK 1 500 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 20-01-2018
20:16:00
Se mer
Hardball våben, assault rifle
Hardball våben, assault rifle med Swiss Arms 3-9x42 kikkertsigte. Taske medfølger. Fremstår med minimale brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for evt. mangler eller defekter. Kan frit erhverves af alle over 18 år. ID skal forevises ved udlevering!
Varunr: 4894559
SEK 1 943 DK, Odense, Kratholmvej 22-01-2018
13:38:52
SEK 389
Gun Guard geværetui
Gun Guard geværetui af hård plast L 122 cm. Fremstår med brugsspor.
Varunr: 4894578
SEK 1 036 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 22-01-2018
18:45:00
SEK 389
Hardball våben, Steyr AUG A3 tactical riffel
Hardball våben, Steyr AUG A3 tactical riffel startersæt. Producent ActionSportGames Længde 770mm Løbslængde 510mm Hop-Up Justerbar Skydemåde Semi Automatisk, Full Automatisk Blowback Nej Drivmiddel Batteri - AEG Batteri Type Kolbe - Mini Lyddæmper Gevind CCW Materialer Receiver: Metal, ...
Varunr: 4894580
SEK 1 684 DK, Odense, Kratholmvej 22-01-2018
18:48:00
SEK 389
Hardball våben, Armalite ASG samt Kings Arms (3)
Hardball våben, Armalite M15A4 Carbine, ASG sniper riffel samt King Arms grenade launcher. Begge gevær har medfølgende softbag. Ekstra softbag medfølger. Fremstår med brugsspor, der medfølger ingen batterier eller opladere til begge våben (3) Lauritz.com garanterer ikke for evt. mangler eller ...
Varunr: 4894590
SEK 3 108 DK, Odense, Kratholmvej 22-01-2018
19:53:00
SEK 648
Skyttelags krus
Skyttelags krus fra Frederiksberg Borgerforening. Lågkrus og medaljer af forsølvet metal, enkelte medaljer mangler. H 28 cm.
Varunr: 4895787
SEK 1 036 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23-01-2018
16:22:00
SEK 389
Jemenitische Vorderlader (2)
Paar jemenitscher Vorderlader, Konstruktion aus Holz und Metall, mit dekorativen Metallbeschlägen, Maße: L. 127-138 cm, Gebrauchsspuren, Holz mit Kratzer und Bestoßungen, Metall mit Oxidationsspuren und Kratzer, ein Holzelement fehlend.
Varunr: 4894131
SEK 2 892 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 23-01-2018
19:06:00
SEK 868
Jemenitische Vorderlader (2)
Paar jemenitscher Vorderlader, Konstruktion aus Holz und Metall, mit dekorativen Metallbeschlägen, Maße: L. 136-156 cm, Gebrauchsspuren, Holz mit Kratzer und Bestoßungen, Metall mit Oxidationsspuren und Kratzer. (2)
Varunr: 4894129
19:09:00
SEK 386
Jemenitische Vorderlader (2)
Varunr: 4894126
19:10:00
SEK 386
To signalpistoler (2)
To signalpistoler, begge 8 mm. Blow Mini 8 våbennummer 8-001989 TL 12 cm, HS model 5, våbennummer 19-005-09, TL 15,5 cm. Samlertilladelse til signalpistoler påkrævet. Fremstår mekanisk funktionelle. (2)
Varunr: 4895322
19:20:00
SEK 389
Samuraisværd / Katana, Asien, midten af 1700-tallet
Samuraisværd, 1700-tallet. Træskede med dragebemaling. L. 89 cm. Fremstår med brugsspor på materialet, slitage, afslag, skrammer, urenheder.
Varunr: 4871413
SEK 19 279 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 23-01-2018
19:30:00
SEK 10 604
Sköld och hjälm
SKÖLD, HJÄLM, Indien, 1900-tal, i järn med etsad dekor, sköldens diameter 53 cm
Varunr: 4896259
SEK 1 500 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 24-01-2018
19:14:00
Se mer
PCP luftpistol Röhm Twinmaster Competitor kal. 4,5mm
PCP luftpistol Röhm Twinmaster Competitor kal. 4,5mm. Der medfølger ekstra 8 skuds magasin samt dysse til påfyldning af luft. Serienummer. RU123705204. Kan erhverves af alle over 18 år.
Varunr: 4896990
SEK 2 590 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-01-2018
13:04:00
SEK 712
Star pistol kal 22LR
Star pistol kal 22LR, våbennummer 524907. PL 15 cm, TL 22,5 cm. Fremstår med brugsspor, SKV2 tilladelse påkrævet.
Varunr: 4896937
SEK 1 554 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-01-2018
15:39:00
SEK 389
Forladerpistol Saarn, replika.
Forladerpistol mærket Saarn 1851-1860 våbennr. 23, Fungerer mekanisk fint. SKV tilladelse påkrævet. NB. varetekst rettet ang. tilladelse.
Varunr: 4898590
SEK 1 295 DK, Aarhus, Egå Havvej 25-01-2018
17:53:56
SEK 777
Medaljer
MEDALJER, 8 st., Sverige, silver bestående av bla Gustav V:s Jubileumsminnestecken och Gustav V:s begravningsmedalj samt minnesmedalj av de svenska pionjärerna 1848-1948
Varunr: 4898684
SEK 2 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 26-01-2018
10:45:00
Se mer
Kularmborst
KULARMBORST, 1700-tal, stock i valnöt, båge och hävarm i stål, uppfällbart sikte, stock med inläggningar av ben, längd 62 cm
Varunr: 4898698
SEK 5 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 26-01-2018
12:05:00
Se mer
Yxa
DEKORATIONSYXA, 18/1900-tal, indopersisk, metall med etsad dekor, med kniv i skaftet, längd ca 51 cm
Varunr: 4898713
SEK 1 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 26-01-2018
13:25:00
Se mer
Smith & wesson revolver SA model 2
S&W modell 2 singel action anden utgave kaliber 38S&W. Top break serie nr. 65668 produsert før sep. 1884. Ca 85% av fornikling fungere mekanisk skarpe riffelgange. stemplet S&W adresse mm. på løpet..Vær oppmerksom på at varer som eksporteres ut av Norge pålegges importmoms og eventuelt toll. Les ...
Varunr: 4896828
SEK 4 102 NO, Fredrikstad, Strykerveien 19 31-01-2018
21:05:00
SEK 359
Smith & wesson revolver DA 1st. model.
Smith & Wesson dobbelt action 1 st. model, kaldet New model Navy. Kaliber 44 S&W. serie nr. 6797 ca år 1886-87. 6,5" løp nummer lik.stempler S&W adresse på løp og nr på tønne samt ramme. ca 40% fornikling funger mekanisk dog spender ikke hane på SA. virket til å være mye fedt i rammen..Vær ...
Varunr: 4896839
SEK 5 128 NO, Fredrikstad, Strykerveien 19 31-01-2018
21:16:00
SEK 3 282
 1 2  >>