Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också
Du har sökt i Möbler  i alla aktiva varor  Spara lista   Upprätta sökmotor
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 97  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Conset bordplade i Ahorn til hæve/sænke skrivebord
Conset bordplade i Ahorn til hæve/sænke skrivebord. Conset bordplade til hæve/sænke skrivebord. Ahorn finer. Udskæring midtfor. To ledningshuller med propper. Måler: L. 160 cm. D. 100 cm. Varunr: 3877869

SEK 1 007 DK, Herning, Engdahlsvej 2015-07-06 03:49:00 SEK 378
DENCON bordplade til hæve/sænke skrivebord
DENCON bordplade til hæve/sænke skrivebord. DENCON bordplade til hæve/sænke skrivebord. Bordplade i bøge laminat. Bordpladen er højrevendt kombi bordplade med kabelhul. Måler: L. 200 cm, B. 110 cm. Varunr: 3877889

SEK 1 007 DK, Herning, Engdahlsvej 2015-07-06 03:51:00 SEK 378
DENCON bordplade til hæve/sænke skrivebord. DENCON bordplade til hæve/sænke skrivebord. Bordplade i bøge laminat. Udskæring midtfor og ud mod højre. Afrundet bordende. Måler: L. 200 cm, B. 110 cm. Varunr: 3877888

SEK 1 007 DK, Herning, Engdahlsvej 2015-07-06 03:59:00 SEK 378
FUMAC bordplade til hæve/sænke skrivebord
FUMAC bordplade til hæve/sænke skrivebord. FUMAC bordplade til hæve/sænke skrivebord. Bordplade i bøge finer. Bordplade monteret på -antracitgrå metalramme. Ledningshul med skydelåger. Måler: L. 180 cm, D. 120 cm. Varunr: 3877872

SEK 1 007 DK, Herning, Engdahlsvej 2015-07-06 04:00:00 SEK 409
CUBE design bordplade til hæve/sænke skrivebord
CUBE design bordplade til hæve/sænke skrivebord. CUBE design bordplade til hæve/sænke skrivebord. Bordplade i bøge finer. Bordpladen har været monteret og efterfølgende afmonteret. Enkelte ledningsholdere påsat på underside. Måler: L. 170 cm, D. 100 cm. Udskæring midtfor. To huller med skydelåger til ledninger. Varunr: 3877874 SEK 1 007 DK, Herning, Engdahlsvej 2015-07-06 04:03:00 SEK 378
DENCON bordplade til hæve/sænke skrivebord. DENCON bordplade til hæve/sænke skrivebord. Bordplade i bøge finer. Afrundede hjørner/dråbeformet. Udskæring midtfor og ud til højre. Måler: L. 200 cm, D. 100 cm. Varunr: 3877879

SEK 1 007 DK, Herning, Engdahlsvej 2015-07-06 04:06:00 SEK 378
DENCON bordplade til hæve/sænke skrivebord.
DENCON bordplade til hæve/sænke skrivebord.. DENCON bordplade til hæve/sænke skrivebord. Bordplade i bøge laminat. Bordpladen er højrevendt kombi bordplade med kabelhul. Måler: L. 200 cm, B. 110 cm. Varunr: 3877890

SEK 1 007 DK, Herning, Engdahlsvej 2015-07-06 04:10:00 SEK 378
To hæve- sænkeborde samt to skuffemoduler, danske møbelproducenter (4)
To hæve- sænkeborde samt to skuffemoduler, danske møbelproducenter (4). To hæve- sænkeborde med plader af fineret bøg, stel af metal, mål 180 x 90 cm. Endvidere to skuffemoduler á H. 57, 43 x 63 cm. og H. 58, 60 x 42 cm. Fremstår med brugsslitage; ridser og mærker. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (4) BEMÆRK: denne vare er på eftersyn og udleveres ... Varunr: 3876758 SEK 1 007 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-07-06 09:33:00 SEK 409
Tre reoler af egetræ, dansk møbelproducent (3)
Tre reoler af egetræ, dansk møbelproducent (3) . Tre reoler af fineret egetræ, flytbare hylder, mål 2 á H. 200, 90 x 24 cm.,; 1 á H. 200, 60 x 24 cm. Dansk møbelproducent. Fremstår med brugsspor; bagkant med rester efter maling. (3) BEMÆRK: denne vare er på eftersyn og udleveres fra det gamle Smørum Rådhus, Flodvej 77, 2765 Smørum. Se ... Varunr: 3876276 SEK 1 259 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-07-06 09:39:00 SEK 598
Par hæve- sænkeborde med tilhørende skuffemoduler, danske møbelproducenter (4)
Par hæve- sænkeborde med tilhørende skuffemoduler, danske møbelproducenter (4). Par hæve- sænkeborde med bordplader af fineret bøg, stel af metal, mål 180 x 90 cm. Endvidere par skuffemoduler af fineret bøg, mål H. 57, 43 x 46 cm. Fremstår med brugsslitage; ridser og mærker. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (4) BEMÆRK: denne vare er på eftersyn og udleveres... Varunr: 3876199 SEK 1 007 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-07-06 09:42:00 SEK 409
Par lænestole, læder, dansk møbelproducent (2)
Par lænestole, læder, dansk møbelproducent (2). Par lænestole, betrukket med læder, ben af massiv bøg. Dansk møbelproducent. Læder med patina og brugsspor. Sædehøjde ca. 44, B. 85 cm. (2) BEMÆRK: denne vare er på eftersyn og udleveres fra det gamle Smørum Rådhus, Flodvej 77, 2765 Smørum. Se information om eftersyns- og udleveringsdatoer og ... Varunr: 3875731 SEK 1 889 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-07-06 09:45:00 SEK 1 196
Fem hæve- sænkeborde, dansk møbelproducent (5)
Fem hæve- sænkeborde, dansk møbelproducent (5). Fem hæve- sænkeborde; fire med bordplader af fineret bøg, stel af metal. Variationer i design; mål 200x117, 200x100, 200x100, 200x100, 200x100 cm. Fremstår med brugsslitage; ridser og mærker. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (4) BEMÆRK: denne vare er på eftersyn og udleveres... Varunr: 3871877 SEK 2 015 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-07-06 09:48:00 SEK 756
Fem hæve- sænkeborde samt skuffemodul, dansk møbelproducent (6)
Fem hæve- sænkeborde samt skuffemodul, dansk møbelproducent (6). Fem hæve- sænkeborde med bordplader af fineret bøgetræ samt stel af metal. Variationer i design; mål 200 x 100 cm., 200 x 120 cm., 100 x 200 cm., 200 x 80 cm., 200 x 117 cm.; endvidere skuffemodul á H. 53, 45 x 65 cm. Nøgler medfølger ikke. Fremstår med brugsslitage; ridser og mærker. ... Varunr: 3871335 SEK 2 015 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-07-06 09:54:00 SEK 409
Børge Mogensen. Seks lænestole model 2257 (6)
Børge Mogensen. Seks lænestole model 2257 (6). Børge Mogensen. Seks lænestole model 2257 af massiv eg, hynder betrukket med uld. Fremstillet hos Fredericia Stolefabrik. Fremstår med defekt betræk og polstring; stel med nogle skrammer. (6) BEMÆRK: denne vare er på eftersyn og udleveres fra det gamle Ølstykke Rådhus, Rådhus Allé 1, 3650 ... Varunr: 3871485 SEK 1 889 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-07-06 09:54:00 SEK 472
Nipu. Moduler af teak og eg (2)
Nipu. Moduler af teak og eg (2). Nipu. Moduler af fineret teak og eg. H. 104, 120 x 31 cm og H. 71, 120 x 31 cm. Fremstår med slitage; ridser og skrammer. (2) BEMÆRK: denne vare er på eftersyn og udleveres fra det gamle Ølstykke Rådhus, Rådhus Allé 1, 3650 Ølstykke. Se information om eftersyns- og udleveringsdatoer og ... Varunr: 3871674 SEK 1 007 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-07-06 10:03:00 SEK 378
Arkivskab og reoler, bøg, dansk møbelproducent (3)
Arkivskab og reoler, bøg, dansk møbelproducent (3). Arkivskab af fineret bøg og aluminium, dansk møbelproducent. H. 160, 92 x 49 cm. Uden nøgle. To reoler, H. 121, 92 x 33 cm. Ridser og skrammer. (3) BEMÆRK: denne vare er på eftersyn og udleveres fra det gamle Ølstykke Rådhus, Rådhus Allé 1, 3650 Ølstykke. Se information om eftersyns- og ... Varunr: 3871336 SEK 1 511 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-07-06 10:06:00 SEK 409
Arkivskab og reole, bøg, dansk møbelproducent (2)
Arkivskab og reole, bøg, dansk møbelproducent (2). Arkivskab af fineret bøg og aluminium, dansk møbelproducent. H. 160, 92 x 49 cm. Med nøgle. Reoler H. 187, 92 x 33 cm. Ridser. (2) BEMÆRK: denne vare er på eftersyn og udleveres fra det gamle Ølstykke Rådhus, Rådhus Allé 1, 3650 Ølstykke. Se information om eftersyns- og udleveringsdatoer og ... Varunr: 3871339 SEK 1 007 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-07-06 10:15:00 SEK 409
Dansk møbelproducent, seks hæve- sænkeborde (6)
Dansk møbelproducent, seks hæve- sænkeborde (6). Dansk møbelproducent. seks hæve- sænkeborde med bordplade af fineret bøg og stel af metal. Variationer i design. Mål 3 stk. 200 x 100 cm., to stk. 200 x 110 cm., og 2 stk. 200 x 120 cm. Fremstår med brugsslitage og mærker/falmede områder på plader. (6) BEMÆRK: denne vare er på eftersyn og ... Varunr: 3870965 SEK 2 267 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-07-06 10:18:00 SEK 441
Dansk møbelproducent, tre reolmoduler med jalousidøre (3)
Dansk møbelproducent, tre reolmoduler med jalousidøre (3). Dansk møbelproducent, tre reolmoduler med jalousidøre. Udført af fineret eg, ben af metal. Hvert modul måler L. 120 cm. h. 93 cm. d. 45 cm. Som lav skænk er samlet mål L. 360 cm. Nøgler medfølger. BEMÆRK: denne vare er på eftersyn og udleveres fra det gamle Ølstykke Rådhus, Rådhus Allé 1, 3650... Varunr: 3870707 SEK 1 511 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-07-06 10:21:00 SEK 409
Milchschrank Eiche, um 1900
Milchschrank Eiche, um 1900. Milchschrank Eiche, um 1900, 2 Türen mit kleiner Felderaufteilung, Seiten und Mitte mit aufsteigenden Muscheldekor, Inneres mit 2 späteren Regalbodeneinsätzen, H. 105, L. 102, T. 55 cm. Restauriert, Schloss neu, Deckplatte neu und lackiert. Gebrauchsspuren, Kratzer, Risse. Varunr: 3894477 SEK 1 879 DE, Hamburg, Große Elbstraße 2015-07-06 10:22:37 SEK 423
Dansk møbelproducent, fem hæve- sænkeborde (5)
Dansk møbelproducent, fem hæve- sænkeborde (5). Dansk møbelproducent. Fem hæve- sænkeborde med bordplade af fineret bøg og stel af metal. Variationer i design. Mål 195 x 120 cm. 220 x 124 cm, 200 x 116 cm. og to borde 200 x 115 cm. Tre skuffemoduler medfølger. Fremstår med brugsslitage og mærker/falmede områder på plader. BEMÆRK: denne ... Varunr: 3870538 SEK 2 015 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-07-06 10:24:00 SEK 378
Tamburpall i vitbemålat trä
Tamburpall i vitbemålat trä. Pall i vitbemålat trä. Sits i textil. Uppsvängda armlän med ribbor. Höjd: 56 cm, Bredd: 69,5 cm, Djup: 35 cm. Varunr: 3780984

SEK 1 200 SE, Örebro, Aspholmen 2015-07-06 10:25:00 SEK 575
Dansk møbelproducent, fem hæve- sænkeborde (6)
Dansk møbelproducent, fem hæve- sænkeborde (6). Dansk møbelproducent. Fem hæve- sænkeborde med bordplade af fineret bøg og stel af metal. Variationer i design. Mål 200 x 117 cm., 2 stk. 200 x 100 cm., 182 x 100 cm., og 200 x 110 cm. Fremstår med brugsslitage og mærker/falmede områder på plader. (6) BEMÆRK: denne vare er på eftersyn og ... Varunr: 3870988 SEK 2 015 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-07-06 10:36:00 SEK 2 896
Par jalousiskabe, bøg og aluminium, dansk møbelproducent (2)
Par jalousiskabe, bøg og aluminium, dansk møbelproducent (2). Par jalousiskabe, fineret bøg og aluminium, dansk møbelproducent. Ingen nøgle. H. 96, 92 x 50 cm. Nogle ridser. (2) BEMÆRK: denne vare er på eftersyn og udleveres fra det gamle Ølstykke Rådhus, Rådhus Allé 1, 3650 Ølstykke. Se information om eftersyns- og udleveringsdatoer og tidspunkter ... Varunr: 3870660 SEK 1 007 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-07-06 10:39:00 SEK 409
Par hæve- sænkeborde af bøg samt skuffemodul, danske møbelproducenter (3)
Par hæve- sænkeborde af bøg samt skuffemodul, danske møbelproducenter (3). Par hæve- sænkeborde med plader af fineret bøg, stel af metal, mål 180 x 90 cm. Endvidere skuffemodul af fineret bøg, H. 59, 42 x 58 cm. Fremstår med brugsslitage; ridser og mærker. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (3) BEMÆRK: denne vare er på eftersyn og udleveres fra det ... Varunr: 3876701 SEK 1 007 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-07-06 10:45:00 SEK 472
Jalousiskab, bøg og aluminium, dansk møbelproducent (2)
Jalousiskab, bøg og aluminium, dansk møbelproducent (2). jalousiskab, fineret bøg og aluminium, dansk møbelproducent. Ingen nøgle. H. 211, 92 x 55 cm. Nogle ridser. Ingen nøgle, fremstår med defekt jalousilukke. BEMÆRK: denne vare er på eftersyn og udleveres fra det gamle Ølstykke Rådhus, Rådhus Allé 1, 3650 Ølstykke. Se information om eftersyns- og... Varunr: 3870669 SEK 1 007 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-07-06 10:50:00 SEK 378
Par jalousiskabe, bøg og aluminium, dansk møbelproducent (2). Par jalousiskabe, fineret bøg og aluminium, dansk møbelproducent. Ingen nøgle. H. 160, 92 x 50 cm. Nogle ridser. Ingen nøgle, ene skab med knækket nøgle i lås. (2) BEMÆRK: denne vare er på eftersyn og udleveres fra det gamle Ølstykke Rådhus, Rådhus Allé 1, 3650 Ølstykke. Se information om ... Varunr: 3870667 SEK 1 511 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-07-06 10:53:00 SEK 378
Dansk møbelproducent, fem hæve- sænkeborde (5). Dansk møbelproducent. Fem hæve- sænkeborde med bordplade af fineret bøg og stel af metal. Variationer i design. Mål 3 stk. 220 x 125 (med skriveplade der kan vippes), 200 x 116 cm., og 200 x 100 cm. Fremstår med brugsslitage og mærker/falmede områder på plader. (9) BEMÆRK: denne vare er på ... Varunr: 3870827 SEK 2 015 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-07-06 10:53:00 SEK 409
Arkivskab, bøg, dansk møbelproducent
Arkivskab, bøg, dansk møbelproducent. Arkivskab af fineret bøg og aluminium, dansk møbelproducent. H. 160, 92 x 49 cm. Uden nøgle. BEMÆRK: denne vare er på eftersyn og udleveres fra det gamle Ølstykke Rådhus, Rådhus Allé 1, 3650 Ølstykke. Se information om eftersyns- og udleveringsdatoer og tidspunkter nedenstående. Denne vare ... Varunr: 3871245 SEK 1 007 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-07-06 10:56:00 SEK 378
Armstole af teak, 1960'erne, O.D. Møbler (10)
Armstole af teak, 1960'erne, O.D. Møbler (10). Armstole af massiv teak, monteret med blå og lilla uld. 1960'erne, fremstillet hos O.D. Møbler. Sædehøjde ca. 44 cm. Betræk med slitage, nogle mgl. propper. (10) BEMÆRK: denne vare er på eftersyn og udleveres fra det gamle Ølstykke Rådhus, Rådhus Allé 1, 3650 Ølstykke. Se information om ... Varunr: 3871458 SEK 2 519 DK, Roskilde, Store Hedevej 2015-07-06 11:00:00 SEK 1 385
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 97  >>