Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
  ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Vareparti . Tænd / sluk ure m/ 15 min interval (48 pakker - 96 stk).
Tænd / sluk ure m/ 15 min interval. 24 timers program - 15 minutters interval. Hver pakke indeholder 2 stk. 48 pakker - I alt 96 stk.
Varunr: 4891542

SEK 1 554 DK, Herning, Engdahlsvej 18-01-2018
13:19:09
SEK 389
Miele industri opvaskemaskine model Professional G7859
Miele industri opvaskemaskine model Professional G7859. 85 grader. H. 85 B. 60 D. 60 cm. Fremstår med brugsslitage og evt mangler bakke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4891175
SEK 1 036 DK, Helsingør, Støberivej 18-01-2018
14:32:00
SEK 583
6551 / 6552 / 6548 - Bose, tre sæt høretelefoner, model QuietComfort 25 (3)
Bose, tre sæt høretelefoner, model QuietComfort 25. Én mangler ledning / adapterstik. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 4888981
SEK 3 108 DK, Herlev, Dynamovej 18-01-2018
16:13:00
SEK 2 461
Elektriske fluesmækkere - stor model - 72 stk!
Smart elektrisk fluesmækker der gør livet surt for fluerne… Med denne fluesmækker kan du smække fluerne i luften hurtig og effektivt. Bemærk stor model - længde 47 cm. (72 stk.)
Varunr: 4891564

16:40:00
SEK 777
Parti på 10 stk. Store varmetæpper 220V - 150 x 80 cm - 220V. (10)
10 stk. Store varmetæpper 220V - 150 x 80 cm - 220V. Stort og lækkert varmetæppe til det kolde efterår og vinter. Tæppet har 2 varmeindstillinger samt sikring mod overophedning. Bemærk - dette tæppe slukker IKKE automatisk efter en given periode - det er tændt på den ønskede indstilling til ...
Varunr: 4891533

SEK 2 331 DK, Herning, Engdahlsvej 18-01-2018
18:10:00
SEK 842
E-Touch kasseterminal, model XT-6 Touch Imprex
XT-6 Touch Imprex med kundedisplay, Dankort terminal, vægt og pengeskuffe. Kasserulle og kabler medfølger. Fremstår med brugsspor; vægten med manglende fod. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Varunr: 4876973
SEK 15 541 DK, Herlev, Dynamovej 18-01-2018
19:47:00
SEK 4 144
3 stk. Android Watch sort (3)
3 stk. Smart Android Watch – sort (3) Se hvem der ringer – tag opkaldet og tal håndfrit– lav opkald – tjek mail – gå på sociale medier – brug apps – hør musik – følg din motion og meget mere med dette smarte Android bluetooth ur. 3 komplette sæt. Specifikationer • Bluetooth 3.0 • Touch...
Varunr: 4881428

20:17:16
SEK 1 166
Walkie talkier fra BAOFENG - 16 kanaler (6 stk.).
Walkie talkies fra BAOFENG i høj kvalitet og med super lyd. Walkie Talkier bliver mere og mere brugt og med god grund! Kommunikation over kortere distancer – op til 3-4 km – er walkie talkier et super alternativ til mobiltelefoner og giver flere muligheder. I skoven, på heden eller til ...
Varunr: 4891315

SEK 3 108 DK, Herning, Engdahlsvej 18-01-2018
20:36:00
SEK 1 813
6535 / 6536 / 6540 - Bose, tre sæt høretelefoner, to QC25 (3)
Bose, tre sæt høretelefoner, to sæt model QuietComfort 25 i tilhørende originale etui mangler adapterstik samt et sæt Bose høretelefoner i tilhørende etui. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se ...
Varunr: 4888973
SEK 2 590 DK, Herlev, Dynamovej 19-01-2018
14:00:00
SEK 2 202
6539 / 6550 - Bose, to sæt høretelefoner model QuietComfort 25 (2)
Bose, to sæt høretelefoner, model QuietComfort 25 i tilhørende originale etui. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne herher
Varunr: 4888966
16:56:00
SEK 1 813
Ventilator, Loft.
Ventilator af forkromet stål, rotorblade af imiteret sortlakeret træ. Ø ca. 125. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4892077
SEK 1 036 DK, Herlev, Dynamovej 19-01-2018
18:26:00
SEK 453
Varmer til puslebord - Hartig + Helling® (6 stk.)
Kraftig varmer på 600W til at montere over puslebordet så du holder dit barn varmt mens det pusles. Specifikationer: - Sikkerhedsgitter - Vippebeslag, kan monteres både på væg eller loft - 600 watt effekt - Auto timer - 220 V - Lydløs varme Længde 58 cm. (6 stk.).
Varunr: 4891278

SEK 2 590 DK, Herning, Engdahlsvej 20-01-2018
11:19:00
SEK 389
Sonocaddie. Golf GPS
Sonocaddie. Golf GPS, model V300, mini USB kabel, brugeranvisning, bælte klips. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4881438
SEK 1 036 DK, Herning, Engdahlsvej 21-01-2018
16:03:00
SEK 389
Handicapscooter
Handicapscooter med cykelkurv. Transformer samt reservehjul medfølger. Fabrikant ej oplyst. L. 108 cm. Kørte ved indleveringen. Lauritz.com indestår ikke for den fulde funktionalitet.
Varunr: 4892817
SEK 4 403 DK, Helsingør, Støberivej 21-01-2018
20:15:00
SEK 1 684
Asko el-bord-rulle.
Asko el-bord-rulle. H. 29. B. 73. D. 31 cm. Rulle B. 60 cm. Virker ved opskrivning. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4893034
SEK 1 036 DK, Vejle, Dandyvej 22-01-2018
14:26:00
SEK 389
3 stk. Android Watch sort (3)
3 stk. Smart Android Watch – sort (3) Se hvem der ringer – tag opkaldet og tal håndfrit– lav opkald – tjek mail – gå på sociale medier – brug apps – hør musik – følg din motion og meget mere med dette smarte Android bluetooth ur. 3 komplette sæt. Specifikationer • Bluetooth 3.0 • Touch ...
Varunr: 4885752

SEK 2 331 DK, Helsingør, Støberivej 22-01-2018
18:58:00
SEK 453
Bang & Olufsen. BeoMic BM6 mikrofon i æske af palisander, 1960'erne
Bang & Olufsen. BeoMic BM6 mikrofon med aftagelige ben, i original æske fineret med palisander, 1960'erne. Betjeningsanvisning medfølger. Æskens mål: 20 x 29 x 5 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4891210
SEK 1 554 DK, Vejle, Dandyvej 22-01-2018
20:53:00
SEK 1 554
HBH. 'Cleopatra' to tørrehjelme (2)
HBH. 'Cleopatra' to tørrehjelme, en med stativ og i original emballage. Ø. 30 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varunr: 4882457
SEK 1 036 DK, Herning, Engdahlsvej 23-01-2018
12:16:53
SEK 389
Bonamat Bravilor B5, storkøkken kaffemaskine (3)
Bonamat Bravilor B5, storkøkken kaffemaskine. 2 x 5 liter. Mål ca. H. 69 cm. Fremstår med brugsslitage. Lauritz.com garanterer dog ikke for funktionalitet. (3)
Varunr: 4895250
SEK 1 295 DK, Aalborg, Nibevej 23-01-2018
18:00:00
SEK 453
Industri kaffebryggere (3)
Daalderop kaffebrygger til 80 kopper samt to kaffebryggere model VHG10 på hver 10L, kaffeposer medfølger. Fremstår med brugsslitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4895256
18:00:00
SEK 453
Bravilor Bonamat Twin Matic. Kaffemaskine
Bravilor Bonamat Twin Matic. Kaffemaskine i rustfrit stål med 2 bryggepladser + 2 varmeplader. Fire glaskander medfølger. Slange til fast montering til vand. H: 45 cm. B. 41 cm D. 35 cm. Lauritz.com står ikke inde for funktionaliteten
Varunr: 4894910
SEK 1 943 DK, Aalborg, Nibevej 23-01-2018
18:00:00
SEK 777
Melitta; Industri filter-kaffemaskiner (3)
Industri filterkaffemaskiner mrk. Melitta 170, 171 M og 172 M. Fremstår med brugsslitage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)
Varunr: 4894880
18:00:00
SEK 389
SECUR Alarmsystem med 8 kameraer og én vidvinkel (10)
SECUR, GSM&PSTN alarmstystem, dobbelt netværk, LCD skærm kontrolpanel og 8 indendørs IP kameraer med trådløs / wi-fi tilslutning og night vision, samt én trådløs vidvinkel. alt ubrugt og i original emballage. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4876409
SEK 6 475 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23-01-2018
18:36:00
SEK 971
Teleskop Meade ETX-125, Maksutov-Cassegrain, spejlteleskop
Teleskop Meade ETX-125, Maksutov-Cassegrain, spejlteleskop med gaffelmontering med toarmet gaffel, på trebenet forkromet stålstativ. ME 48, serienr. SS 79. H. ca. 110 cm. Lauritz.com indestår ikke for apparatets funktion.
Varunr: 4873618
SEK 4 820 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 23-01-2018
19:59:00
SEK 1 350
Kenwood tonegenerator og Hameg HM103 Oscilloscop (2)
Kenwood tonegenerator og Hameg HM103 Oscilloscop. Fremstår med brugsspor. Fungerer ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2)
Varunr: 4895456
SEK 1 036 DK, Vejle, Dandyvej 23-01-2018
20:31:00
SEK 453
Mario Bellini, Taschenrechner Olivetti Divisumma 18, Italien, 1970er Jahre
Mario Bellini, Taschenrechner Olivetti Divisumma 18, Italien, 1970er Jahre, Konstruktion aus orangefarbenem Kunststoff und Gummi, unterseitig mit Herstellermarkierung, Maße: H. 4 cm, L. 30 cm, T. 12,5 cm, Gebrauchsspuren, Kratzer, Bestoßungen, Verschmutzungen und Abrieb am Material, Gummi an den...
Varunr: 4883947
SEK 2 892 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 23-01-2018
20:46:00
SEK 386
Mario Bellini, Olivetti Divisumma 28, 1970er Jahre
Mario Bellini, Taschenrechner Olivetti Divisumma 28, Italien, 1970er Jahre, Konstruktion aus schwarzfarbenem Kunststoff und Gummi, unterseitig mit Herstellermarkierung, Maße: H. 8 cm, B. 21 cm, T. 23 cm, Gebrauchsspuren, Kratzer, Bestoßungen, Verschmutzungen und Abrieb am Material, Gummi seitlich...
Varunr: 4883948
20:46:00
SEK 386
Elcold display kummefryser til is, model CXT22
Elcold kummefryser til is, model CXT22. Stående på hjul. H. 110 B. 73 D. 63 cm. Med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4876364
SEK 1 943 DK, Helsingør, Støberivej 24-01-2018
15:21:56
SEK 389
Vibrocold display kummefryser til is, model RIO S 100
Vibrocold display kummefryser til is, model RIO S 100. Med flytbare inddelinger af klar akryl. H. 106 B. 97 D. 65 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4897042
SEK 2 590 DK, Helsingør, Støberivej 24-01-2018
15:42:00
SEK 389
Helikopter med kamera + Kamphelikoptersæt m/ 2 stk.(2)
Helikopter med kamera – Fjernstyret Smart helikopter der kan tage billeder eller optage video mens den flyver. Du styrer helikopteren med fjernbetjeningen og kan også tænde og slukke kameraet fjernbetjent. Samt 2 x Kamphelikopter R/C - sæt m/ 4 dele Smart helikoptersæt bestående af 2 ...
Varunr: 4834576

19:41:00
SEK 453