Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också
Du har sökt i Övrig elektronik i alla aktiva varor  Spara lista   Upprätta sökmotor
  ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Asko emhætte med indbygget motor.
Asko emhætte med indbygget motor. . Asko emhætte med indbygget motor. Farve Rustfrit stål. Højde 5 cm. Bredde 90 cm. Dybde 60 cm. Aftræksrør og teleskopafdækning, mål 32,6 x 29,8 cm. Produktnavn CI4930SE. Produkt egenskaber: Type Standard Kapacitet m3/h 760 m3/h. Lydniveau maks. dB (A) 54 dB. Spænding 230 volt. Funktioner : ... Varunr: 4642186 SEK 6 463 DK, Herning, Engdahlsvej 2017-05-01 14:18:59 SEK 969
Mønttællermaskine, CTCoin
Mønttællermaskine, CTCoin . Mønttællermaskine, CTCoin. H. 112, B. 99, D. 57 cm. Fremstår med brugsspor. Nøgler og manual medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varunr: 4642487 SEK 1 939 DK, Aalborg, Nibevej 2017-05-01 18:33:00 SEK 388
Ti elektriske varmeapperater/radiatorer mærket Nobo (10)
Ti elektriske varmeapperater/radiatorer mærket Nobo (10). Ti elektriske varmeapperater/radiatorer mærket Nobo, L. 60 cm., 75 cm. og 95 cm. H. 40 cm. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (10) Varunr: 4632874 SEK 1 293 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-03 12:11:00 SEK 388
Husqvarna Huskylock 90 overlockmaskine
Husqvarna Huskylock 90 overlockmaskine. Husqvarna Huskylock 90 overlockmaskine. Manual og tilbehør medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet. Varunr: 4643999 SEK 1 034 DK, Helsingør, Støberivej 2017-05-03 15:56:00 SEK 840
Coca Cola Automat. Signeret af 'Super Brian'
Coca Cola Automat. Signeret af 'Super Brian'. Stor Coca Cola automat. H. 184 cm, B. 94 cm, D. 70 cm. Proveniens: Har tilhørt Brian Nielsen/ 'Super Brian', givet til bokseren som merchandise efter kampen mod Mike Tyson. Signeret af Brian Nielsen. Automaten virker ved indleveringstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varunr: 4623034 SEK 12 925 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-03 19:34:00 SEK 6 463
Olympus AS-7000
Olympus AS-7000. Olympus AS-7000 PC Transcription Kit. Fremstår ubrugt i orig. emballage. Varunr: 4628311 SEK 1 034 DK, Helsingør, Støberivej 2017-05-03 20:23:00 SEK 388
Master affugter model DH 752
Master affugter model DH 752. Master affugter model DH 752, kapacitet 46,7 liter, 24 timer, vægt 33 kg. Fremstår ubrugt. Varunr: 4645218 SEK 3 231 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-04 19:58:00 SEK 2 068
Janome DC6030 symaskine
Janome DC6030 symaskine . Janome DC6030 bordsymaskine med LCD skærm og knapper for mønstersyning. Totalt 30 sømme val. Der medfølges. Forlængerbord, beskyttelse boks, ubrugt glidefod og lynlåsfod samt instruktionsbog og dvd. Varunr: 4646419 SEK 1 939 DK, Hørsholm, Vibe Alle 2017-05-05 14:09:00 SEK 937
WMF Bristro. Professionel kopvarmer / kageskab
WMF Bristro. Professionel kopvarmer / kageskab . WMF Bristro. Professionel kopvarmer / kageskab med par hylder samt låge i front bag hvilken mælkekøleskab med hul til slange til brug for espressomaskine, sider af metal og glas. H. 53 B. 27 D. 52 cm. Virker jf. rekvirenten. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med ... Varunr: 4647712 SEK 1 034 DK, Helsingør, Støberivej 2017-05-05 14:45:00 SEK 388
WMF Bristro. Professionel espressomaskine, type 03.8400
WMF Bristro. Professionel espressomaskine, type 03.8400. WMF Bristro. Professionel espressomaskine, type 03.8400, i kabinet af rustfritstål og plast. 40 l. vandbeholder, 360/400 V. Produceret 2008. H. 74 B. 45 D. 55 cm. Virker jf. rekvirenten. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor, låg til en af kaffebeholderne ... Varunr: 4647669 SEK 4 524 DK, Helsingør, Støberivej 2017-05-05 15:46:00 SEK 614
Omstillingscentral med telefon
Omstillingscentral med telefon. Omstillingscentral med telefon. H. 73. B. 34. D. 42 cm. Fremstår med aldersrelateret brugsspor herunder fejl og mangler. Varunr: 4647824 SEK 1 293 DK, Aalborg, Nibevej 2017-05-05 18:40:00 SEK 388
Master affugter model DH 752
Master affugter model DH 752. Master affugter model DH 752, kapacitet 46,7 liter, 24 timer, vægt 33 kg.. Fremstår ubrugt, i original emballage. Modelfoto. Varunr: 4643534 SEK 3 231 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-05 21:17:00 SEK 2 068
Paar Staubsauger, Miele und Erres
Paar Staubsauger, Miele und Erres. Paar Staubsauger, Miele und Erres, um 1950/60, bestehend aus: 1 Staubsauger, Miele, 'Modell A', Metall, dunkelrot lackiert, verchromt, zylindrischer Korpus auf Kufenfüssen, Zubehör wie Schlauch fehlt, unterseitig mit Herstellerschildchen, L: 53 cm, H: 26 cm. 1 Staubsauger, Erres/Holland, Modell ... Varunr: 4395719 SEK < 1 000 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 2017-05-08 21:00:00 SEK 384