Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också
Du har sökt i Scootrar, motorcyklar i alla aktiva varor  Spara lista   Upprätta sökmotor
  ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Vespa Piaggio Skipper 150 scooter
Vespa Piaggio Skipper 150 scooter. 15 HK Vespa Piaggio Skipper 150 scooter med grøn lakering. Indregistreret første gang 26/07-1994. Kørt 10.660 km. Registreret som motorcykel, dog afmeldt. Total istandsat, fremstår med enkelte brugsspor. Virker ved test. Den gamle registrering medfølger. Lauritz.com indestår ikke for ... Varunr: 4618027 SEK 15 511 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 2017-05-02 19:43:00 SEK 9 048
URunner. Offroad transporter, model R1
URunner. Offroad transporter, model R1. URunner. Offroad transporter, model R1 med fjernbetjening, nøgle, oplader, manual, værktøj samt ekstra støtteben. Max. hastighed ca. 20 km/t, kører ca. 40 km på en opladning. Ladetid 4 timer. Maksimal stigningsgrad: 20. Max. personvægt 110 kg. Vægt på transportere ca. 62 kg. ... Varunr: 4628764

SEK 19 388 DK, Esbjerg, Oddesundvej 2017-05-02 19:56:00 SEK 15 511
Apollo el-scooter model 665
Apollo el-scooter model 665. Apollo el-scooter model 665, nøgle og oplader medfølger. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varunr: 4645178 SEK 3 231 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-03 12:43:37 SEK 1 099
Lift til Motorcykel, 2 styrthjelme, Støvler og Kørejakke (5)
Lift til Motorcykel, 2 styrthjelme, Støvler og Kørejakke (5). Hydraulisk manuel lift til motorcykler og scootere2 styrthjelme AGV model X164, str. 60 og 62Kørejakke model Held, str. 2XLStøvler model ProMax str. 45Dækken til motorcykel/scooter model Bering, udført i kunststof. Varunr: 4640578 SEK 3 878 DK, Herning, Engdahlsvej 2017-05-03 19:39:00 SEK 776
Velo Solex. Retro knallert model '3800'
Velo Solex. Retro knallert model '3800'. Velo Solex. Retro knallert, model 3800. Knallert med stel af lakeret stål, farve: vinrød/sort. Nedfældbar to-takts motor. Fremstår i original og let patineret stand.Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varunr: 4644709 SEK 3 878 DK, Hørsholm, Vibe Alle 2017-05-04 19:17:00 SEK 2 714
BSA Rocket A65 650 cm3
BSA Rocket A65 650 cm3 . BSA Rocket A65 650 cm3 2 cylindret luftkølet, Årgang 1964, 4 gear med fodskift i højre side. Er i flot stand og vedligeholdelse. Original indregistreringsatest fra USA medfølger. Køretøjet sælges med dansk nummerplade. Efter hammerslag og betaling får køber udleveret registreringspapirerne til ... Varunr: 4640574 SEK 113 744 DK, Herning, Engdahlsvej 2017-05-05 20:27:00 SEK 56 872
Rød elscooter med lukket kabine.
Rød elscooter med lukket kabine.. Rød elscooter med lukket kabine. 3 hjulet scooter, hvor føreren er beskyttet mod vejr og vind. Den maksimalt tilladte hastighed for el-scootere er 15 km/t. Trafikstyrelsen har imidlertid godkendt City-Cabinoen til at køre 28 km/timen og uden kørekort, hvis blot man er 18 år. Er du under 18 år ... Varunr: 4608132

SEK 38 776 DK, Esbjerg, Oddesundvej 2017-05-07 20:02:00 SEK 21 973
Harley Davidson WLA model, årg. 1937, Dansk indregistreret
Harley Davidson WLA model, årg. 1937, Dansk indregistreret. Harley Davidson WLA model, årg. 1937. Dansk indregistreret Står gennemrestaureret og i flot stand. Med bakgear Sidetasker 45-cubic-inch (740 cm3), side ventil motor Høj Kompressions motorModellen oprindelig udviklet til US Police eller Army Ekstra batteri maedfølgerKøretøjet sælges med ... Varunr: 4647879 SEK 242 999 DK, Herning, Engdahlsvej 2017-05-08 20:22:00 SEK 174 494