Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
   1 2  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
To danske brune lammeskind (2)
To danske lammeskind, brune. Tyk og blød kvalitet, med hver sit lille særtegn. Mål ca. 102 x 70, 105 x 73 cm. Miljørigtigt og skånsomt produceret uden brug af krom for at beholde uldens naturlige egenskaber. Naturlige farver uden afblegning eller indfarvning. 100% naturprodukt og er ...
Varunr: 4706401

SEK 1 438 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-07-2017
11:06:00
SEK 523
Svensk Gotland skind - hvid
Svensk Gotland skind. Hvid, stemplet: Scandinavian lamb/sheepskin. Ca. 107 x 70 cm. Miljørigtigt og skånsomt produceret uden brug af krom for at beholde uldens naturlige egenskaber. Stol medfølger ikke.
Varunr: 4706444

SEK 1 308 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-07-2017
13:00:00
SEK 556
Koskind, rødbroget
Koskind, rødbroget, ca. 240 x 185 cm. Enkelte brugsspor.
Varunr: 4718077
SEK 1 308 DK, Herlev, Dynamovej 24-07-2017
15:54:01
SEK 523
2 Melerede lammeskind (2)
To melerede langhårede bløde skandinaviske lammeskind - Mål henholdsvis ca. 108x75 cm. og 102x70 cm. Bemærk at stole medfølger ikke. Miljørigtigt og skånsomt produceret uden brug af krom for at beholde uldens naturlige egenskaber. (2)
Varunr: 4729785

SEK 1 438 DK, Odense, Kratholmvej 24-07-2017
17:27:00
SEK 1 046
Svensk Gotland skind - grå
Svensk Gotland skind. Grå, stemplet: Scandinavian lamb/sheepskin. Ca. 122 x 70 cm. Miljørigtigt og skånsomt produceret uden brug af krom for at beholde uldens naturlige egenskaber. Stol medfølger ikke.
Varunr: 4706448

SEK 1 569 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24-07-2017
18:01:00
SEK 392
Koskindstæppe. Patchwork, 240 x 152 cm.
Koskind. Rustikt patchwork tæppe af brasiliansk koskind. Mål ca. 240 x 152 cm.
Varunr: 4716816

SEK 2 877 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25-07-2017
12:15:00
SEK 2 027
To danske lammeskind, brune. Tyk og blød kvalitet, med hver sit lille særtegn. Mål ca. 106 x 68, 111 x 74 cm. Miljørigtigt og skånsomt produceret uden brug af krom for at beholde uldens naturlige egenskaber. Naturlige farver uden afblegning eller indfarvning. 100% naturprodukt og er ...
Varunr: 4706400

SEK 1 438 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-07-2017
13:01:00
SEK 392
To danske hvide lammeskind (2)
To danske lammeskind, hvide. Tyk og blød kvalitet, med hver sit lille særtegn. Mål ca. 118 x 84, 113 x 81 cm. Miljørigtigt og skånsomt produceret uden brug af krom for at beholde uldens naturlige egenskaber. Naturlige farver uden afblegning eller indfarvning. 100% naturprodukt og er ...
Varunr: 4706372

SEK 1 308 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25-07-2017
15:01:00
SEK 752
Skind og huder, elg og gedeskind (4)
Skind og huder. 2 elg samt 2 gedeskind, grøn og brunlige farver, tykkelse ca. 2mm. (4)
Varunr: 4725329
SEK 1 308 DK, Odense, Kratholmvej 25-07-2017
16:29:07
SEK 425
4 oksehuder (4)
4 stk. oksehuder i brunelige, sorte og hvide farver, tykkelse ca. 2mm. (4)
Varunr: 4725330
16:57:00
SEK 425
To danske lammeskind, brune. Tyk og blød kvalitet, med hver sit lille særtegn. Mål ca. 95 x 79, 96 x 71 cm. Miljørigtigt og skånsomt produceret uden brug af krom for at beholde uldens naturlige egenskaber. Naturlige farver uden afblegning eller indfarvning. 100% naturprodukt og er ...
Varunr: 4706397

18:09:00
SEK 392
2 skandinaviske brune lammeskind (2)
2 brune skandinaviske lammeskind. Mål ca. 120x80 cm. Tyk og blød kvalitet. Miljørigtigt og skånsomt produceret uden brug af krom for at beholde uldens naturlige egenskaber. Naturlige farver uden afblegning eller indfarvning. 100% naturprodukt og er biologisk nedbrydelig. ...
Varunr: 4707152

19:36:00
SEK 425
Svensk Gotland skind - grå
Svensk Gotland skind. Grå, stemplet: Scandinavian lamb/sheepskin. Ca. 114 x 80 cm. Miljørigtigt og skånsomt produceret uden brug af krom for at beholde uldens naturlige egenskaber. Stol medfølger ikke.
Varunr: 4706449

SEK 1 569 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26-07-2017
11:11:00
SEK 1 144
Svenske melerede lammeskind grå (2)
Svensk melerede lammeskind. Grå. Stemplet: Scandinavian lamb/sheepskin. Ca. 110 x 62, 112 x 68 cm. Miljørigtigt og skånsomt produceret uden brug af krom for at beholde uldens naturlige egenskaber. Stol medfølger ikke.
Varunr: 4706493

SEK 1 831 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26-07-2017
18:46:00
SEK 1 373
Fårskinn, danska, blå, 2 st
Två danska fårskinn, infärgade blå, tjock och mjuk kvalitet. Stämplade "Scandinavian sheepskin natural leather. Mått ca 70-95 x 100-120 cm. Miljövänligt tillverkade utan användning av krom. Vänligen notera att stolen inte ingår i auktionen. Bilden är en produktbild, färg och utförande kan skilja ...
Varunr: 4715258

SEK 2 000 SE, Stockholm, Slakthusgatan 26-07-2017
19:27:00
SEK 325
Fårskinn, Gotland, grått
Gotländskt fårskinn, gråmelerat, tjock och mjuk kvalitet. Stämplad "Scandinavian sheepskin natural leather. Mått ca 70-95 x 100-120 cm. Miljövänligt tillverkad utan användning av krom. Naturlig färg utan blekning eller infärgning. Vänligen notera att stolen inte ingår i auktionen. Bilden är en ...
Varunr: 4726253

19:47:00
SEK 1 050
Fårskinn, Sverige, melerade, 2 st
Två melerade svenska fårskinn, tjock och mjuk kvalitet. Stämplade "Scandinavian sheepskin natural leather. Mått ca 70-95 x 100-120 cm. Miljövänligt tillverkade utan användning av krom. Naturlig färg utan blekning eller infärgning. (2) Vänligen notera att stolen inte ingår i auktionen.
Varunr: 4623467

19:59:00
SEK 300
Fårskinn, danska, blå, 2 st
Varunr: 4715259

20:00:00
SEK 300
Fårskinn, danska, rosa, 2 st
Två danska fårskinn, infärgade rosa, tjock och mjuk kvalitet. Stämplade "Scandinavian sheepskin natural leather. Mått ca 70-95 x 100-120 cm. Miljövänligt tillverkade utan användning av krom. Vänligen notera att stolen inte ingår i auktionen. Bilden är en produktbild, färg och utförande kan skilja...
Varunr: 4715246

20:26:00
SEK 1 050
Varunr: 4725248

20:47:00
SEK 1 300
Fårskinn, Sverige, melerade, 2 st.
Varunr: 4715261

21:27:00
SEK 1 300
Fårskinn, danska, vita, 2 st
Två vita danska fårskinn, tjock och mjuk kvalitet. Stämplade "Scandinavian sheepskin natural leather. Mått ca 70-95 x 100-120 cm. Miljövänligt tillverkade utan användning av krom. Naturlig färg utan blekning eller infärgning. Vänligen notera att stolen inte ingår i auktionen. Bilden är en ...
Varunr: 4722106

21:47:00
SEK 1 000
Svensk melerede lammeskind. Grå. Stemplet: Scandinavian lamb/sheepskin. Ca. 110 x 70, 105 x 70 cm. Miljørigtigt og skånsomt produceret uden brug af krom for at beholde uldens naturlige egenskaber. Stol medfølger ikke.
Varunr: 4706494

SEK 1 831 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 27-07-2017
11:15:00
SEK 1 308
To danske lammeskind, hvide. Tyk og blød kvalitet, med hver sit lille særtegn. Mål ca. 120 x 74, 113 x 80 cm. Miljørigtigt og skånsomt produceret uden brug af krom for at beholde uldens naturlige egenskaber. Naturlige farver uden afblegning eller indfarvning. 100% naturprodukt og er ...
Varunr: 4706368

SEK 1 308 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 27-07-2017
13:22:00
SEK 392
To danske lammeskind, brune. Tyk og blød kvalitet, med hver sit lille særtegn. Mål ca. 106 x 70, 116 x 73 cm. Miljørigtigt og skånsomt produceret uden brug af krom for at beholde uldens naturlige egenskaber. Naturlige farver uden afblegning eller indfarvning. 100% naturprodukt og er ...
Varunr: 4706399

SEK 1 438 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 27-07-2017
16:22:00
SEK 392
Zebraskinn, uppfodrat på svart textil
275 x 185 cm.
Varunr: 4722373
SEK 4 000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 27-07-2017
17:42:00
SEK 2 600
Fårskinn, danska, vita, 2 st
Varunr: 4715240

SEK 2 000 SE, Stockholm, Slakthusgatan 27-07-2017
20:28:00
SEK 1 000
Svensk melerede lammeskind. Grå. Stemplet: Scandinavian lamb/sheepskin. Ca. 115 x 60, 127 x 80 cm. Miljørigtigt og skånsomt produceret uden brug af krom for at beholde uldens naturlige egenskaber. Stol medfølger ikke.
Varunr: 4706492

SEK 1 831 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 28-07-2017
10:00:00
SEK 392
Svensk Gotland skind - hvid
Svensk Gotland skind. Hvid, stemplet: Scandinavian lamb/sheepskin. Ca. 112 x 77 cm. Miljørigtigt og skånsomt produceret uden brug af krom for at beholde uldens naturlige egenskaber. Stol medfølger ikke.
Varunr: 4706443

SEK 1 308 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 28-07-2017
13:56:00
SEK 392
Svenske melerede lammeskind grå/brun (2)
Svensk melerede lammeskind. Grå/brun. Stemplet: Scandinavian lamb/sheepskin. Ca. 118 x 72, 107 x 74 cm. Miljørigtigt og skånsomt produceret uden brug af krom for at beholde uldens naturlige egenskaber. Stol medfølger ikke.
Varunr: 4706491

16:01:00
SEK 392
 1 2  >>