Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
  ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Fiorentini & Baker boots
FIORENTINI & BAKER, boots, brunt läder, storlek 39 cm, klackhöjd 8 cm, total höjd 35 cm
Varunr: 4724488
SEK 2 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 23-07-2017
19:18:00
Se mer
Jimmy Choo Pumps Sort
Jimmy Choo Pumps Sort læder, Str. 38, højde 10 cm. plateausål 1 cm.
Varunr: 4724972
SEK 1 308 DK, Aarhus, Egå Havvej 24-07-2017
19:31:00
SEK 425
Crockett & Jones kängor
CROCKETT & JONES, England, modell Islay, snörskor i burgundy perforerat skinn, cordovan, UK storlek herr 9,5 E, made exclusively for Grafford Stockholm
Varunr: 4726122
SEK 3 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 25-07-2017
17:20:00
Se mer
Grøndlandske Kamik samt sælskindssko. (2)
Grøndlandske Kamik/ sælskindsstøvler samt sælskindssko. H.36, Fodlængde 26-30 cm. Fremstår med brugsspor samt delvist tørt skind. (2)
Varunr: 4724824
SEK 1 046 DK, Aarhus, Egå Havvej 25-07-2017
19:56:00
SEK 425
Skor, Charles Jourdan, Paris, stl. 37½
Klackskor, Charles Jourdan, Paris. Storlek 37½. Flerfärgad melerad textil, invändigt klädda i silverfärgat skinn. Klack i silverfärgad och svart plast. Bruksslitage.
Varunr: 4706586
SEK < 1,000 SE, Malmö, Baltzarsgatan 25-07-2017
20:25:00
SEK 300
Crockett & Jones snörskor i svart perforerat skinn
CROCKETT & JONES, England, modell Cardiff, snörskor i svart perforerat skinn, UK storlek herr 9,5 E
Varunr: 4726183
SEK 2 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 25-07-2017
21:12:00
Se mer
To par herresko, str 43 (2)
To par herresko af læder, str. 43. Brugsspor. (2)
Varunr: 4712578
SEK 1 308 DK, Herlev, Dynamovej 26-07-2017
11:11:52
SEK 458
Dolce & Gabbana. Ett par slingbacks, storlek 39,5
Dolce & Gabbana. Ett par slingbacks, storlek 39,5. Senapsgul/svart sidentyg. Klackens höjd 9 cm. Slitage.
Varunr: 4704367
SEK 1 000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 26-07-2017
16:24:00
SEK 325
Fyra par damskor från Footlight, Stl 39 (4)
Fyra par damskor från Footlight. Stl. 39. Ett par svarta i läder med nitar, ett par bruna loafers med spetsig tå (nysulade) och ett par pumps i rosa mocka. ett par i svart/vit läder, stl 38,5. Mindre slitage. (4)
Varunr: 4662683
SEK < 1,000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 26-07-2017
16:28:00
SEK 300
Yves Saint Laurent. Skuldertaske
Vintage Yves Saint Laurent skuldertaske. Udført i sort læder med brune læderdetaljer. Justerbar skulderrem, så tasken kan bruges som håndtaske. Magnetlukning. Indvendigt 3 rum samt lomme med lynlås. H. 19 cm. L. 25 cm. D. 5 cm. Fremstår med få brugsspor.
Varunr: 4727149
SEK 1 308 DK, Roskilde, Store Hedevej 26-07-2017
20:03:00
SEK 523
Christian Dior. Sandaler, højhælet stilet, str. 40,5
Christian Dior. Sandaler, stilet, str. 40,5. Hælhøjde 12 cm. Logoudsmykket forfod, skind med krokopræg. Fremstår med lette brugsspor.
Varunr: 4717663
SEK 1 308 DK, Hørsholm, Vibe Alle 27-07-2017
20:00:00
SEK 425
Prada sandaletter
PRADA, sandaletter, med slingback, grön mocka, IT storlek 37, klackhöjd 9,5 cm
Varunr: 4729874
SEK 2 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 29-07-2017
15:48:00
Se mer
Prada pumps
PRADA, pumps ljusbrunt slätt skinn, IT storlek 36,5, klackhöjd 5 cm
Varunr: 4729876
SEK 1 500 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 29-07-2017
16:06:00
Se mer
Loeffler Randall flats i guldfärgat präglat skinn
LOEFFLER RANDALL, flats i guldfärgat präglat skinn med nitar, US storlek 10
Varunr: 4729892
17:48:00
Se mer
Marc By Marc Jacobs, støvletter
Marc By Marc Jacobs, støvletter med kilehæl måler ca. 100 mm. Hvidt læder, sort ruskind. Designerstempel ved hæl, sand og pistolmetal holografisk læderbeklædning, polstret ankel, polstret tunge, rund tå, grebet gummisål. Velcro-fastgørelsesrem på ankel, snøre foran. Fremstår med minimale ...
Varunr: 4729370
SEK 1 308 DK, Odense, Kratholmvej 30-07-2017
19:45:00
SEK 392