Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
   1 2 3 4 5  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
SCO, herrecykel. 7322
Herrecykel fra SCO med syv gear. Fremstår med brugsspor, stel str. 54 cm. Stel nr. WBL31656E Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 4891225
SEK 1 036 DK, Herlev, Dynamovej 18-01-2018
11:13:28
SEK 389
X-Zite, herrecykel. 7362
Herrecykel fra X-Zite med tre gear. Fremstår med brugsspor. Låst. Stel str. 59 cm. Stel nr. WTT75876J Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 4891264
11:17:21
SEK 712
Kildemoes, damecykel. 7352
Damecykel fra Kildemoes med syv gear. Fremstår med brugsspor, defekt sadel. Låst. Stel str. 55 cm. Stel nr. WBK129729B Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 4891265
11:17:41
SEK 518
Raleigh, damecykel. 7368
Damecykel fra Raleigh med syv gear. Fremstår med brugsspor. Låst. Stel str. 56 cm. Stel nr. WN39721Z Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 4891267
11:18:02
SEK 712
SCO, herrecykel. 7369
Herrecykel fra SCO med syv gear. Fremstår med brugsspor samt defekt sadel. Låst. Stel str. 59 cm. Stel nr. WST54335B Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 4891271
11:18:47
SEK 389
SCO. Damecykel. 3787
Damecykel fra SCO med tre gear. Fremstår med brugsspor. Stel str. 60 cm. Stel nr. WBL77167L Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Midt- og Vestsjællands Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 4891276
11:20:13
SEK 648
Biomega, damecykel. 7373
Damecykel fra Biomega med kardantræk samt 8 gear. Fremstår med brugsspor. Låst. Stel str. 49 cm. Stel nr. WBGAD01609A Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 4891289
SEK 2 590 DK, Herlev, Dynamovej 18-01-2018
11:24:52
SEK 1 166
6 stk. campingborde fra fra GoCamp (6)
6 stk. campingborde fra fra GoCamp. Smart klapbord der er let at have med på farten. Stærk kvalitet fra GoCamp. Udført i aluminium - letvægt og lang levetid. (6).
Varunr: 4891555

SEK 2 331 DK, Herning, Engdahlsvej 18-01-2018
13:32:35
SEK 842
Redcliffs og Go&Camp. Parti på 18 stk. bla. dynamo campinglamper (18).
Redcliffs og Go&Camp. Parti på 18 stk. bla. dynamo campinglamper med LED. Forskellige modeller. Ubrugte i original emballage. Batterier medfølger ikke. (18).
Varunr: 4891166

SEK 2 590 DK, Herning, Engdahlsvej 18-01-2018
15:40:00
SEK 842
Batavus, herrecykel. 7398
Herrecykel fra Batavus med syv gear. Fremstår med brugsspor, låst. Stel str. 58 cm. Stel nr. WTVBA9182017D Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 4893685
SEK 1 554 DK, Herlev, Dynamovej 18-01-2018
16:03:00
SEK 907
Aquarib kajak – Single. Model: Shark + kajakpakke (4).
Aquarib kajak – Single. Model: Shark + kajakpakke. Kraftig 1-personers kajak til fiskeri, jagt eller hyggesejlads. Denne kajaktype ”Sit on top” forener det bedste mellem en kajak og en kano – du sidder ovenpå og den er meget stabil – er du derfor nybegynder er dette et rigtig godt sted at starte....
Varunr: 4850803

SEK 5 698 DK, Herning, Engdahlsvej 18-01-2018
17:18:56
SEK 2 590
Biomega, herrecykel. 7410
Herrecykel fra Biomega med otte gear og kardantræk. Fremstår med brugsspor, rust på skruer. Stel str. 58 cm. Stel nr. WBGAM01140E Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 4892036
SEK 1 943 DK, Herlev, Dynamovej 18-01-2018
17:54:06
SEK 3 367
MBK, herrecykel. 7382
Herrecykel fra MBK med syv gear. Fremstår med brugsspor, rust på kæde, låst. Stel str. 53 cm. Stel nr. WMB61167A Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 4891804
17:56:00
SEK 453
Søren Søgaard. Fodboldbord
Søren Søgaard. Fodboldbord. H. 87 cm. L. 144 cm. Bolde medfølger ikke. Fremstår med mærker, ridser samt brugsspor.
Varunr: 4890685
SEK 2 331 DK, Herlev, Dynamovej 18-01-2018
18:04:00
SEK 1 554
Von Braun. Fixiebike. Orange lakeret.
Fixiebike. Stel i stål. Singlespeed/fixie sportscykel med flip/flop nav, samt letmetals fælge. Mål: L: 166 cm. Stangmål :80 cm. (målt fra gulv til overstang) Stelstørrelse: 56 cm. Hjul: 27 tommer. Fremstår i original emballage. Enkelte minimale lakafslag kan forekomme. Fremstår ...
Varunr: 4758081

SEK 2 202 DK, Herlev, Dynamovej 18-01-2018
19:00:00
SEK 1 101
Jemanja. 40 par zoneterapi sandaler, str. 36-39 (2 kasser)
Jemanja. 40 par zoneterapi sandaler, str. 36-39 / S/M. (2 kasser)
Varunr: 4891546

SEK 1 943 DK, Roskilde, Store Hedevej 18-01-2018
19:21:00
SEK 453
Honda CBR 600 RR årgang 2003 NB! Uden afgift.
Honda CBR 600 RR. Uden afgift. Årgang 2003 Km: Ukendt. Ved toldsyn den 29-6-2016 havde den kørt 28.000 km. Stelnummer: JH2PC37033M001418. NB!! Der medfølger ingen nøgler. Ridser på motordele. Nederste del af kåben mangler, spejle mangler, et blinklys bagpå er knækket, ridse på tank, større...
Varunr: 4883329
SEK 25 901 DK, Herlev, Dynamovej 18-01-2018
19:25:00
SEK 9 842
Damecykel i sortlakeret aluminium, affjedring.
Damecykel udført med stel i sortlakeret aluminium. Med affjedring, skærme samt støttefod. H. til saddelpind fra jord: 77 cm. Data: Bygget i EU 21 udvendige Shimano gear For samt bag bremser Affjedring i forgaffel CE godkendt Udstillingsmodel, fremstår samlet.
Varunr: 4881174

SEK 3 885 DK, Esbjerg, Oddesundvej 18-01-2018
19:35:00
SEK 2 461
Sunra MS03. Tre hjulet el scooter.
Sunra MS03. Tre hjulet el scooter. Bordeaux røde skjolde. Med rum under sædet. Oplader medfølger. Fremstår med minimale brugsspor. .Data: Topfart: 25 km/t To forskellige hastighedsindstillinger hhv 15/25 km/t Op til 50 km på en opladning Tromle bremser EC certifikat medfølger Ce ...
Varunr: 4891550
SEK 18 131 DK, Esbjerg, Oddesundvej 18-01-2018
20:09:00
SEK 6 216
MBK, herrecykel. 7399
Herrecykel fra MBK med syv gear. Fremstår med brugsspor, defekt bremse. Låst. Stel str. 55 cm. Stel nr. WMB72280B Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 4894318
SEK 1 036 DK, Herlev, Dynamovej 19-01-2018
11:41:00
SEK 389
Kettler. Cross-trainer, model Kettler, model XTR1
Kettler. Cross-trainer, model Kettler, model XTR1 H. 158 L. ca. 130 B. 60 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4892744
SEK 1 295 DK, Aarhus, Egå Havvej 19-01-2018
13:04:54
SEK 1 554
SCO, damecykel. 7457
Damecykel fra SCO. Fremstår med brugsspor, defekt gear. Stel str. 55 cm. Stel nr. WBL150635A Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 4888146
13:24:00
SEK 389
Inshape Pro, motionscykel 9 kg Flywheel.
Inshape Pro motionscykel med modstand op til 32 forskellige levels , uopslideligt magnetisk system som giver 9 kg svinghjul. - LCD skærm 27x20,5x7cm samt adaptor - Computeren måler: tid, tempo, distance, RPM, scan, håndpuls, RPM scan kalorieforbrug & recovery - Holder til tablet/mobil ...
Varunr: 4892854

SEK 3 885 DK, Roskilde, Store Hedevej 19-01-2018
13:59:55
SEK 2 202
Everton, damecykel. 7456
Damecykel fra Everton med tre gear. Fremstår med brugsspor, rust på kæde samt sadel med hul. Låst. Stel str. 53 cm. Stel nr. WBK883272F Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 4888145
14:24:00
SEK 453
AQUARIB Sit-on-Top kajak – 1 person – kapacitet 150 kg
AQUARIB Sit-on-Top kajak – 1 person – kapacitet 150 kg Incl. Dobbeltpagaj – klar til brug. Lækker sit-on-top kajak i camouflage design fra AQUARIB. Kajakken er meget stabil i vandet og velegnet til jagt, fiskeri eller bare naturoplevelser. Med sin bredde på 83 cm er den så stabil at du ikke ...
Varunr: 4837082

SEK 5 698 DK, Helsingør, Støberivej 19-01-2018
20:17:00
SEK 3 885
Kildemoes, herrecykel. 7443
Herrecykel fra Kildemoes. Fremstår med brugsspor, defekt gear, sadel og støtteben. Rust på kæde og låst. Stel str. 56 cm. Stel nr. WBK241859X Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 4888127
SEK 1 036 DK, Herlev, Dynamovej 20-01-2018
12:24:00
SEK 389
Kinroad Black Cyclone motorcykel
Kinroad Black Cyclone motorcykel. Specifikationer: 250 ccm. Vægt 165 kg. KM-stand 5505. 4-takt benzinmotor, som er luftkølet. Stelnummer: LBXPCKLA65X000206. Registreret 1. gang September 2005. Fremstår med brugsspor herunder knækket sidespejl(medfølger). Kan ikke starte ved indlevering. Ved køb...
Varunr: 4886823
SEK 12 951 DK, Aalborg, Nibevej 20-01-2018
19:01:00
SEK 1 230
Raleigh. herrecykel. 7446
Herrecykel fra Raleigh. Fremstår med brugsspor, manglende gearkabel samt defekt sadel og skærm. Stel str. 56 cm. Stel nr. WN26036X Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her
Varunr: 4888132
19:24:00
SEK 453
Suzuki AH 100 scooter Årg 1996
Suzuki AH 100 scooter Årg 1996. Rødlakeret. Egenvægt 80 kg. Kørt km. 12500. Synet okt. 2017. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Efter hammerslag og betaling udleveres Registreringsattest. Inden udlevering SKAL motorcyklen enten omregistres til købers navn eller afmeldes
Varunr: 4893646
SEK 3 885 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 20-01-2018
19:24:00
SEK 1 943
Mini Crosser Nordic El-scooter
Lyseblå metal farvet Mini Crosser tre-hjulet Nordic El-scooter i mellemklasse. Affjedret, stor motor kapacitet, store hjul, justerbart styrtøj. Sæde kan dreje og højdejusteres samt opklappelige armlæn. Incl.lader. Lette brugsspor dog skade på sideskærm. Crosseren fungerer. Brugsvejledning ...
Varunr: 4893852
SEK 6 475 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 20-01-2018
19:49:00
SEK 3 626
 1 2 3 4 5  >>