Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också
Du har sökt i Sport och fritid i alla aktiva varor  Spara lista   Upprätta sökmotor
   1 2 3 4  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Parti softguns og kugler (20)
Parti softguns og kugler (20). Parti softguns Colt M2001 og kugler. Softguns må kun erhverves af personer der er fyldt 18 år. (20) Varunr: 4642072

SEK 1 551 DK, Herning, Engdahlsvej 2017-05-01 10:46:19 SEK 452
Centurion, herrecykel. 5234
Centurion, herrecykel. 5234. Herrecykel fra Centurion med syv gear. Fremstår med brugsspor, defekt bremse og skærm samt hul i sadel. Stel str. 56cm. Låst. Stel nr. WAK50352X Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare ... Varunr: 4642693 SEK 1 034 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-01 14:40:26 SEK 420
Trek, herrecykel. 5543
Trek, herrecykel. 5543. Herrecykel fra Trek. Fremstår med brugsspor, defekt gear samt rust på kæde og skruer. Stel str. 52cm. stel nr. WTU226SE3793C Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på ... Varunr: 4642896 SEK 1 034 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-01 16:15:34 SEK 388
Woodway cykel af lakeret fyrretræ
Woodway cykel af lakeret fyrretræ. Woodway cykel med stel af lakeret fyrretræ, ringklokke, håndbremse, justérbar sædehøjde, kraftige gummidæk. H. (styr) 101 cm, fuld længde ca.180 cm. Fremstår med lidt brugsspor. Varunr: 4637155 SEK 12 925 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 2017-05-01 19:19:00 SEK 6 463
Ebsen Comfort. Damecykel
Ebsen Comfort. Damecykel. Ebsen Comfort lite sort damecykel, str. 50. Alm. brugsspor. Lås uden nøgle. Varunr: 4620337 SEK 1 551 DK, Roskilde, Store Hedevej 2017-05-01 19:53:00 SEK 1 131
Rennrad Giant Peloton 7400 + Klapprad von Dahon (2)
Rennrad Giant Peloton 7400 + Klapprad von Dahon (2). Rennrad Giant Peloton 7400, Rahmenhöge 600mm, Shimano RSX Austattung, Alufelgen von Rigida. L. ca. 170cm. Klapprad / klappbares Fahrrad von Dahon, Rahmen verchromt, Torpedo Dreigang Schaltung. L. ca. 133cm. Gebrauchsspuren, die Rennradreifen haben keine Luft, allgemein reinigungsbedürftig. (2) Varunr: 4618980 SEK 2 880 DE, Düsseldorf, Kappeler Straße 2017-05-01 20:22:00 SEK 1 440
Kildemoes, damecykel. 5559
Kildemoes, damecykel. 5559. Damecykel fra Kildemoes. Fremstår med brugsspor, defekt gear, bremse og sadel. Låst. Stel str. 52cm. Stel nr. WBK109580A Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på ... Varunr: 4643447 SEK 1 034 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-02 10:27:31 SEK 420
Winther, herrecykel. 5534
Winther, herrecykel. 5534. Herrecykel fra Winther med tre gear. Fremstår med brugsspor, hul i sadel. Låst. Stel str. 59cm. Stel nr. WAV59149D Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på Lauritz.com ... Varunr: 4644227 SEK 1 034 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-02 15:54:16 SEK 679
Bådmotor mrk. Mercury, 5 hk.
Bådmotor mrk. Mercury, 5 hk.. Bådmotor mrk. Mercury, 2 takt, 5 hk.. Brugspræget. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, Varunr: 4643436 SEK 2 585 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 2017-05-02 18:44:00 SEK 2 327
Nishiki Pro SLD damcykel, 27 vxl, 2010-tal
Nishiki Pro SLD damcykel, 27 vxl, 2010-tal. Nishiki hybridcykel, Pro SLD, 27 vxl, 2010-tal, 28 tum. Reducerad aluminiumram. Shimano Tiagra växelsystem. Hydrauliska skivbromar. Damstorlek L, längd ca 175 cm.Visst slitage. Nyckel till låset saknas. Varunr: 4640049 SEK 1 500 SE, Stockholm, Slakthusgatan 2017-05-02 19:01:00 SEK 1 200
Crescent. Tandem cykel
Crescent. Tandem cykel. Crescent. Tandem cykel, L. 250 cm. Brugsslitage og noget rust. Kodelås medfølger. Varunr: 4638633 SEK 1 551 DK, Roskilde, Store Hedevej 2017-05-02 19:24:00 SEK 1 034
Vespa Piaggio Skipper 150 scooter
Vespa Piaggio Skipper 150 scooter. 15 HK Vespa Piaggio Skipper 150 scooter med grøn lakering. Indregistreret første gang 26/07-1994. Kørt 10.660 km. Registreret som motorcykel, dog afmeldt. Total istandsat, fremstår med enkelte brugsspor. Virker ved test. Den gamle registrering medfølger. Lauritz.com indestår ikke for ... Varunr: 4618027 SEK 15 511 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 2017-05-02 19:43:00 SEK 9 048
Ebsen Comfort. Damecykel
Ebsen Comfort. Damecykel. Ebsen Comfort lite sort damecykel, str. 50. Alm. brugsspor. Varunr: 4620338 SEK 1 551 DK, Roskilde, Store Hedevej 2017-05-02 19:52:00 SEK 743
Xtreme Racercykel
Xtreme Racercykel. Xtreme Racercykel af aluminium/cabon. Shimano gear. Stel str. 55 cm. Vægt ca. 8,3 kg. Varunr: 4643486 SEK 2 327 DK, Esbjerg, Oddesundvej 2017-05-02 19:55:00 SEK 1 293
URunner. Offroad transporter, model R1
URunner. Offroad transporter, model R1. URunner. Offroad transporter, model R1 med fjernbetjening, nøgle, oplader, manual, værktøj samt ekstra støtteben. Max. hastighed ca. 20 km/t, kører ca. 40 km på en opladning. Ladetid 4 timer. Maksimal stigningsgrad: 20. Max. personvægt 110 kg. Vægt på transportere ca. 62 kg. ... Varunr: 4628764

SEK 19 388 DK, Esbjerg, Oddesundvej 2017-05-02 19:56:00 SEK 15 511
Apollo el-scooter model 665
Apollo el-scooter model 665. Apollo el-scooter model 665, nøgle og oplader medfølger. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varunr: 4645178 SEK 3 231 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-03 12:43:37 SEK 1 099
Spalding. Hvid herrecykel. Model 'Zero'
Spalding. Hvid herrecykel. Model 'Zero'. Spalding. Hvid herrecykel. Model 'Zero' Stel, styr, forgaffel og skærme i genanvendeligt aluminium. Miljøvenlig lakering Fælgbremse for, og fodbremse bag. Pro E40PP kranksæt Spalding 700C aluminiumsfælge Punkterhæmmende dæk, str. 700 x 28C Sadel og håndtag i spalding design. Stelstørrelse... Varunr: 4127279

SEK 3 878 DK, Herning, Engdahlsvej 2017-05-03 13:13:29 SEK 2 844
ChristianiaBike ladcykel. 5648
ChristianiaBike ladcykel. 5648. Ladcykel fra Christiania Bikes med syv gear. Fremstår med brugsspor, manglende sadel og greb, Stel nr. CS64550B Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på Lauritz.com Herlev’s... Varunr: 4642629 SEK 3 231 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-03 13:29:46 SEK 4 265
Centurion, damecykel. 5612
Centurion, damecykel. 5612. Damecykel fra Centurion. Fremstår med brugsspor, defekt gear, rust på kæde og skruer. Låst. Stel str. 53cm. Stel nr. WAK45914C Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på ... Varunr: 4642600 SEK 1 034 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-03 13:31:50 SEK 388
Everton, damecykel. 5622
Everton, damecykel. 5622. Damecykel fra Everton med tre gear. Fremstår med brugsspor, rust på kæde. Låst. Stel str. 48cm. Stel nr, WBK592376I Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på Lauritz.com ... Varunr: 4642607 SEK 1 034 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-03 13:34:30 SEK 420
Mustang, damecykel. 5645
Mustang, damecykel. 5645. Damecykel fra Mustang. Fremstår med brugsspor, defekt gear, rust på kæde og skruer. stel str. 50cm. Stel nr. WDB70812J Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på Lauritz.com ... Varunr: 4642626 SEK 1 034 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-03 13:37:57 SEK 388
Kildemoes, herrecykel. 5623
Kildemoes, herrecykel. 5623. Herrecykel fra Kildemoes med syv gear. Fremstår med brugsspor, rust på kæde samt defekt sadel og manglende greb. Stel str. 50cm. Stel nr. WBK487645C Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne ... Varunr: 4642608 SEK 1 034 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-03 13:38:59 SEK 388
Centurion, herrecykel. 5605
Centurion, herrecykel. 5605. Herrecykel fra Centurion med syv gear. Fremstår med brugsspor, rust på kæde og skruer. Låst. Stel str. 60cm. Stel nr. WAK45871X Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på ... Varunr: 4642593 SEK 1 034 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-03 13:42:37 SEK 420
Kildemoes, damecykel. 5601
Kildemoes, damecykel. 5601. Damecykel fra Kildemoes med syv gear. Fremstår med brugsspor, rust på kæde og skruer samt defekt sadel. Låst. Stel str. 54cm. Stel nr. WBK313667B Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare ... Varunr: 4642587 SEK 1 034 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-03 13:48:22 SEK 452
Centurion, damecykel. 5655
Centurion, damecykel. 5655. Damecykel fra Centurion med syv gear. Fremstår med brugsspor, rust på skruer. Låst. Stel str. 50cm. Stel nr. WAK39385S Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på Lauritz.com ... Varunr: 4642637 SEK 1 034 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-03 13:49:34 SEK 420
Raleigh, damecykel. 5606
Raleigh, damecykel. 5606. Damecykel fra Raleigh med syv gear. Fremstår med brugsspor, låst. Stel str. 54cm. Stel nr. WN20348G Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på Lauritz.com Herlev’s eksterne ... Varunr: 4642594 SEK 1 551 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-03 13:50:13 SEK 743
Trek, damecykel. 5599
Trek, damecykel. 5599. Damecykel fra Trek med 21 gear. Fremstår med brugsspor, manglende sadel samt rust på kæde og tandhjul. Låst. Stel str. 51cm. Stel nr. WTU353SE0043X Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare ... Varunr: 4642586 SEK 1 034 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-03 13:51:10 SEK 420
Centurion, herrecykel. 5603
Centurion, herrecykel. 5603. Herrecykel fra Centurion med syv gear. Fremstår med brugsspor, rust på kæde og skruer. Stel str. 60cm. Låst. Stel nr. WAK30865E Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på ... Varunr: 4642590 SEK 1 034 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-03 13:52:05 SEK 646
Kildemoes, damecykel. 5598
Kildemoes, damecykel. 5598. Damecykel fra Kildemeos med syv gear. Fremstår med brugsspor, defekt sadel og bremsegreb samt rust på skruer. Låst. Stel str. 52cm. Stel nr. WBK083477B Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne ... Varunr: 4642583 SEK 1 034 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-03 13:53:17 SEK 517
Kildemoes, damecykel. 5635
Kildemoes, damecykel. 5635. Damecykel fra Kildemoes. Fremstår med brugsspor, defekt gear samt rust på kæde og skruer. Låst. Stel str. 48cm. Stel nr. WBK078413D Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her OBS! OBS! Venligst vær opmærksom på at denne vare befinder sig på ... Varunr: 4642621 SEK 1 034 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-03 13:54:15 SEK 388
 1 2 3 4  >>