Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också
Du har sökt i Sportutrustning, spelbord i alla aktiva varor  Spara lista   Upprätta sökmotor
  ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Parti softguns og kugler (20)
Parti softguns og kugler (20). Parti softguns Colt M2001 og kugler. Softguns må kun erhverves af personer der er fyldt 18 år. (20) Varunr: 4642072

SEK 1 551 DK, Herning, Engdahlsvej 2017-05-01 10:46:19 SEK 452
Dykkerflasker samt Diveman iltbeholder model 620 (5)
Dykkerflasker samt Diveman iltbeholder model 620 (5). Fire dykkerflasker af jern samt Diveman iltbehonder af plastmatriale model 620. Alle dele med brugsspor. Varunr: 4635666 SEK 1 293 DK, Helsingør, Støberivej 2017-05-03 15:44:00 SEK 452
Motorcykeldräkt samt boots (3)
Motorcykeldräkt samt boots (3). Motorcykeldräkt samt boots. Svarta byxor i läder, Hawk, angiven storlek 44, innerbenslängd ca 75 cm, midjemått ca 90 cm. High-Tex, ett par boots, angiven storlek 41. Jacka i svart/rött läder, Sickonineteen, angiven storlek L, längd 62 cm. Smärre bruksslitage. (3) Varunr: 4633079 SEK 2 000 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 2017-05-03 17:18:00 SEK 1 000
Pedan. Body Bikes / spinning cykler (2)
Pedan. Body Bikes / spinning cykler (2) . Pedan. Body Bikes / spinning cykler af metal, justérbart sæde og styr, mål ca. L. 100 B. 58 H. 110 cm. Fremstår med brugspræg; nogle steder med rust. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varunr: 4644804 SEK 1 939 DK, Aarhus, Egå Havvej 2017-05-03 19:57:00 SEK 1 680
Samling udstyr til bueskydning, OPTIMO, HOYT mm.
Samling udstyr til bueskydning, OPTIMO, HOYT mm.. Samling udstyr til bueskydning bl.a.: Bue mrk. OPTIMO, bue mrk. HOYT USA, diverse pile mm. Mangler og defekter kan forekomme. Brugsspor. Varunr: 4643771 SEK 3 878 DK, Kolding, Trianglen 2017-05-04 13:33:35 SEK 1 034
Søren Søgård. Billardbord med tilbehør, komplet setup (6)
Søren Søgård. Billardbord med tilbehør, komplet setup (6). Søren Søgård. Billardbord med køer, køstativ, kugler, kegler, pointtavle samt lampe. L. 280 B. 154 cm. Med brugsspor. Udlevering skal håndteres af køber selv. Varunr: 4646835 SEK 6 463 DK, Helsingør, Støberivej 2017-05-04 19:34:00 SEK 1 486
Fitness cykel. DMC & Magnetic System
Fitness cykel. DMC & Magnetic System. Fitness cykel fra DMC & Magnetic System, pec-3000. Mål: H. 127, B. 66, L.96 cm. Fremstår med brugsspor. Varunr: 4636652 SEK 1 939 DK, Aarhus, Egå Havvej 2017-05-04 20:57:00 SEK 388
Altes Turngerät: Bock
Altes Turngerät: Bock. Turnbock/Turngerät, Holz/Leder/Metall. Vier schräg gestellte Holzbeine, brauner Lederbezug, H.100 cm; Stellfläche 64 x 80 cm. Leder mit Patina und kleinen Schnitten, Holz berieben und mit Stoßkanten Varunr: 4628574 SEK 9 120 DE, Frankfurt, Hessenring 2017-05-06 17:40:00 SEK 3 120
Lettere brugt Trampolin - Til fordel for Team Rynkeby Øresund / Børnecancerfonden
Lettere brugt Trampolin - Til fordel for Team Rynkeby Øresund / Børnecancerfonden. BEMÆRK: denne vare befinder sig ikke i auktionshuset. For koordinering af levering kontakt Trine Danø Klingberg på trdk@novonordisk.com, efter hammerslag og betaling. Lettere brugt Trampolin Trampolin North Explores 360, oval, inklusiv sikkerhedsnet Kvittering medfølger/stadig et års garanti ... Varunr: 4642462 SEK 2 585 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-07 14:10:00 SEK 872
Lettere brugt Kirton Kayak - TIGER -X - Til fordel for Team Rynkeby Øresund / Børnecancerfonden
Lettere brugt Kirton Kayak - TIGER -X - Til fordel for Team Rynkeby Øresund / Børnecancerfonden. BEMÆRK: denne vare befinder sig ikke i auktionshuset. For koordinering af levering kontakt Trine Danø Klingberg på trdk@novonordisk.com, efter hammerslag og betaling. Lettere brugt Kajak Kajak beregnet til kapsejlads. Model: Kirton Kayak - TIGER -X. Designer: Jørgen Samson "The TIGER is ... Varunr: 4642465 SEK 3 878 DK, Herlev, Dynamovej 2017-05-07 15:40:00 SEK 1 066
Turngerät vintage Pferd
Turngerät vintage Pferd. Turngerät / Turn Pferd mit Untergestell aus Holz, Montierungen aus Metall. Der Korpus sowie die Füße sind mit patiniertem Leder bezogen. Die Griffe sind zum Einschrauben und derzeit lose. Die Höhe ist in Stufen verstellbar. L.160 x H.101 cm; Stellfläche 167 x 75 cm. Altersgemäße ... Varunr: 4628566 SEK 11 040 DE, Frankfurt, Hessenring 2017-05-07 17:38:00 SEK 4 320
Turngerät vintage Pferd
Turngerät vintage Pferd. Turngerät / Turn Pferd mit Untergestell aus Holz, Leder bezogen. Montierungen aus Metall. Der Korpus ist mit Leder bezogen und mit zwei abschraubbaren Griffen ausgestattet. L.162 x H.110 cm; Stellfläche 165 x 75 cm. Altersgemäße Gebrauchsspuren, das Leder ist stark patiniert und craqueliert, ... Varunr: 4628570 SEK 11 040 DE, Frankfurt, Hessenring 2017-05-07 17:39:00 SEK 4 320
Turngerät, Bock um 1900
Turngerät, Bock um 1900. Turnbock/Turngerät, Holz/Leder/Metall. Vier schräg gestellte Holzbeine mit Metallmontierungen, schwarz lackiert. Bock mit braunem Lederbezug, H. 98 cm, Stellfläche 75 x 105 cm. Starke Gebrauchsspuren, Leder mit starker Patina, Holz berieben und mit Stoßkanten Varunr: 4628579 SEK 9 120 DE, Frankfurt, Hessenring 2017-05-07 18:42:00 SEK 3 120
Surfbrædt med sejl og div. udstyr
Surfbrædt med sejl og div. udstyr. Surfbrædt med sejl og div. udstyr. Brugsspor. Mål ca: L. bræt 320 cm. L. sejl 422 cm. Mast 465 cm. Varunr: 4646851 SEK 2 585 DK, Odense, Kratholmvej 2017-05-07 21:17:00 SEK 872
Turngerät vintage Bock
Turngerät vintage Bock. Turnbock/Turngerät, Holz/Leder/Metall. Vier schräg gestellte Holzbeine mit blau lackierten Metallmontierungen, Bock mit braunem Lederbezug, H. 101 cm, Stellfläche 63 x 75 cm. Starke Gebrauchsspuren, Leder mit Patina, Holz berieben und mit Stoßkanten Varunr: 4628584 SEK 9 120 DE, Frankfurt, Hessenring 2017-05-10 18:42:00 SEK 3 120