Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
  ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Teca. Bænk
Teca. Bænk, justérbar højde og position. L. 110 cm. Brugsspor (2)
Varunr: 4725802
SEK 1 046 DK, Herlev, Dynamovej 24-07-2017
12:53:00
SEK 588
Kompletter Schlägersatz für Herren (12)
Kompletter Schlägersatz für Herren, bestehend aus einem Eisensatz mit Graphitschäften 'Lynx Predator' Eisen 3 bis 9, Sandwedge und Pitchingwedge, Eisen 5 fehlt, Hölzer 3,5, und 1 von 'Crane Golf' mit Graphitschäften, Putter von Acushet, Maße von 88 cm bis 118,5 cm, leichte altersbedinge ...
Varunr: 4716609
SEK < 1,000 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 24-07-2017
21:00:00
SEK 389
Bordtennisbord, sammenklappeligt
Bordtennisbord, sammenklappeligt. Net og bolde medfølger. Brugsspor samt plade med mindre ridser / skrammer.
Varunr: 4727380
SEK 1 308 DK, Odense, Kratholmvej 26-07-2017
12:22:31
SEK 654
Vattensportsutrusning, 4 delar (4)
Vattensportsutrusning, 4 delar. Bestående av: 1 slalomvattenskida Phantom (längd 171 cm) , 2 st wakeboards Hyperlight och Gater (läng 140 cm)samt en Wakesurf Gater (längd 111 cm). Inga bindningar medföljer. Bruksslitage. (4)
Varunr: 4723905
SEK 1 200 SE, Helsingborgs Auktionsverk / Lauritz.com, Makadamgatan 26-07-2017
14:39:00
SEK 350
2 golfsæt (17)
2 golfsæt bestående af 1 bærebag og 1 bag indeholdende 1 driver, 1 5-kølle, 2 rescues, 11 jern. Brugsspor.
Varunr: 4723692
SEK 1 046 DK, Vejle, Dandyvej 26-07-2017
20:48:00
SEK 686
Naish Torch. Samling Kite udstyr (3)
Naish Torch. Samling Kite udstyr, C-kite udstyr, kan bruges til både bølger, freeride og freestyle, tre forskellige størrelser, bar og pumpe medfølger. Velegnet til nye og øvede kitesurfere. Fremstår med brugsspor. (3)
Varunr: 4678541
SEK 19 614 DK, Herning, Engdahlsvej 27-07-2017
16:54:00
SEK 2 484
Komplettes Golfset, bestehend aus Golfbag mit Trolley (15)
Komplettes Golfset für Herren, bestehend aus einem vollständigen Eisensatz 'Mac Gregor Synchrolite', Eisen 3 bis 9 und Pitchingwedge, einem Driver von 'Mizuno', 11 Grad, einem Holz 3 von 'Titleist', zwei Hölzern, 3 und 4 von 'Wilson' und einem Putter von 'Ray Cook',insges. 13 Schläger, einem ...
Varunr: 4677498
SEK 1 264 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 28-07-2017
20:59:00
SEK 389
Freeride/Freestyle. Samling Kite udstyr
Freeride/Freestyle. Samling allround Kite udstyr, Slingshot RPM, bygget i ''bomb proff' konstruktion, to størrelser, pumpe og bar medfølger. Velegnet til nybegynderen og den øvede kitesurfer. Fremstår med brugsspor.
Varunr: 4678543
SEK 15 691 DK, Herning, Engdahlsvej 29-07-2017
17:00:00
SEK 2 550