Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
  ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...
Varunr: 4856141

SEK 4 144 DK, Esbjerg, Oddesundvej 18-01-2018
20:06:00
SEK 777
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...
Varunr: 4856155

SEK 3 885 DK, Esbjerg, Oddesundvej 19-01-2018
14:02:00
SEK 389
Bang & Olufsen TV
BANG & OLUFSEN, TV, Beovision 8-32 LCD Television, inkl. fjärrkontroll, formgiven av David Lewis 2007
Varunr: 4892170
SEK 1 500 SE, Stockholms Auktionsverk, Baltzarsgatan 19-01-2018
16:15:00
Se mer
Varunr: 4812366

SEK 3 885 DK, Kolding, Trianglen 19-01-2018
19:00:00
SEK 907
Rodolfo Bonetto, Voxson TV 1202, 1970er Jahre
Rodolfo Bonetto, Voxston TV 1202, 1970er Jahre, Konstruktion aus grünfarbenem Kunststoff mit Chromelementen, Bildfläche mit Aufschrift: 'Wahrscheinlich guckt wieder kein Schwein', vorderseitig und rückseitig nit Herstellermarkierung, Maße: H. 26 cm, B. 31 cm, T. 30 cm, Gebrauchsspuren, Kratzer, ...
Varunr: 4883919
SEK 1 157 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 19-01-2018
20:33:00
SEK 386
Varunr: 4807783

SEK 4 144 DK, Odense, Kratholmvej 20-01-2018
19:20:00
SEK 648
BRAUN AG, Fernsehgerät FS 5, Design Herbert Hirche
BRAUN AG, Frankfurt a.M., Fernsehgerät FS 5, Design Herbert Hirche, Rüster, Glas, weißer und grauer Kunststoff, bezeichnet mit Herstellermarken und technischen Angaben, H. ca. 56,5 cm, T. ca. 38 cm, L. ca. 60,5 cm, altersgemäße Gebrauchs- und Reibespuren, partiell Kratzer, fleckig und minimale ...
Varunr: 4883917
SEK 2 892 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 20-01-2018
20:33:00
SEK 386
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40 med BeoLab 7.4
Bang & Olufsen. BeoVision 7-40, type 9451 med BeoLab 7.4 højttaler og motoriseret sokkel. Modtager til digital TV. Fuld højde: 124 cm. Tv bredde: 107,5 cm. Tv højde: 68 cm. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4893896
SEK 7 770 DK, Herlev, Dynamovej 22-01-2018
19:00:00
SEK 1 684
Varunr: 4892361

SEK 3 885 DK, Odense, Kratholmvej 22-01-2018
19:25:00
SEK 389
BANG & OLUFSEN fladskærms-tv, BeoVision 10 - 40, model 9553
BANG & OLUFSEN fladskærms-tv, model BeoVision 10 - 40, model 9553, item nr. 1854484, serienr. 22932536. Billedskærm diagonal 101,6 cm. Inklusive fjernbetjening. Lauritz.com garanterer ikke for, at apparatet fungerer.
Varunr: 4894166
SEK 25 063 DE, Köln, Kunst- und Auktionshaus Herr 22-01-2018
20:30:00
SEK 8 676
Bang & Olufsen. Beovision 11-40 inkl. vægbeslag
Bang og Olufsen. Fladskærms tv, model Beovision 11- 40, højttaler beklædt med sort stof. Fjernbetjening medfølger. Fremstår med minimale brugsspor. Der medfølger ingen kabler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Varunr: 4876466
SEK 19 426 DK, Esbjerg, Oddesundvej 23-01-2018
20:45:00
SEK 9 324
Bang & Olufsen. To BeoVision 8-26 fjernsyn (2+4)
Bang & Olufsen. To BeoVision 8-26 fjernsyn. Hertil to vægophæng og to Beo4 fjernbetjeninger. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2+4)
Varunr: 4892610
SEK 2 590 DK, Roskilde, Store Hedevej 24-01-2018
20:00:00
SEK 453