Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk
Visa också
Du har sökt i TV, platt-TV, projektorer i alla aktiva varor  Spara lista   Upprätta sökmotor
  ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Bang & Olufsen. Beovision 10-32 med motordrejesokkel og Beo4
Bang & Olufsen. Beovision 10-32 med motordrejesokkel og Beo4. Bang & Olufsen. Beovion 10-32" med sort kabinet med hvidt højttalerstof, ramme af aluminium. Justerbar motordrevet gulvstand af aluminium. Beo4 fjernbetjening medfølger. Faktura fra 2011 og manualer medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varunr: 4635152 SEK 15 626 DK, Roskilde, Store Hedevej 2017-04-24 20:29:00 SEK 10 678
Bang & Olufsen. Beocenter 6-26
Bang & Olufsen. Beocenter 6-26. Bang & Olufsen. Beocenter 6-26, fjernbetjening, antenneledning, bagbeslag samt manualer medfølger. Brugsspor, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varunr: 4636352 SEK 2 344 DK, Herlev, Dynamovej 2017-04-25 14:36:32 SEK 456
Bang & Olufsen, Beovision 6 / 26' med fjernbetjening (4)
Bang & Olufsen, Beovision 6 / 26' med fjernbetjening (4). Bang & Olufsen, BeoVision 6 / 26' fladskærms-tv med Beolink 1000 fjernbetjening og vægbeslag. Alm. brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Varunr: 4615898 SEK 1 563 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 2017-04-25 19:10:00 SEK 391
Bang & Olufsen. BeoViosion 10-46 samt Beo4 fjernbetjening (2)
Bang & Olufsen. BeoViosion 10-46 samt Beo4 fjernbetjening (2). Bang & Olufsen. BeoVision 10-46, fladskærms TV med HDMI indgange. Vægbeslag, Beo4 fjernbetjening og ledning medfølger. Efterset på autoriseret B&O, seks måneders garantibevis medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (2) Varunr: 4636309 SEK 32 554 DK, Herlev, Dynamovej 2017-04-25 19:18:00 SEK 19 532
Dieter Rams Fernseher für Braun, Modell TV3 in Grau mit schwarzer Fernbedienung und Bedienungsanleitung
Dieter Rams Fernseher für Braun, Modell TV3 in Grau mit schwarzer Fernbedienung und Bedienungsanleitung. Dieter Rams Fernseher für Braun, Modell TV3 in Grau mit schwarzer Fernbedienung und Bedienungsanleitung Braun Fernseher Atelier Serie TV3 mit Gehäuse in Grau. Fernbedienung in Schwarz und Betriebsanleitung dabei. Maße: H 60, B 65, T 46. Altersgemäße Gebrauchsspuren. Varunr: 4628270 SEK 2 897 DE, Hamburg, Große Elbstraße 2017-04-25 21:11:00 SEK 1 449
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32
Bang & Olufsen. BeoVision 7-32 . Bang & Olufsen. BeoVision 7-32 LCD TV med Beolab 7.1 højtaler samt gulvstand og Beo 4 fjernbetjening.Fremstår med alm. brugsspor, Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varunr: 4635398 SEK 3 906 DK, Herning, Engdahlsvej 2017-04-26 20:19:00 SEK 1 693
Samsung 65 tommer fladskærms tv på fod.
Samsung 65 tommer fladskærms tv på fod. . Samsung 65 tommer fladskærms tv på fod. Modelnr. UE 65KS8005T, type UE65KS8005. Der medfølger ikke ledning, boks eller fjernbetjening. Fremstår med alm. brugsspor, skævhed i ramme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fjernsynet hidrører fra forsikringssag. Varunr: 4639168 SEK 1 953 DK, Herning, Engdahlsvej 2017-04-27 20:45:00 SEK 4 427
Bang & Olufsen
Bang & Olufsen. BANG & OLUFSEN, TV VHS-spelare, 2000-tal, ca 40 tum, totalmåttet ca 96x107 cm Varunr: 4639623 SEK 4 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 2017-04-28 15:06:00
Se mer
Bang & Olufsen, BeoVision. 6-22 samt AV 9000 og to Beo Lab 6000.
Bang & Olufsen, BeoVision. 6-22 samt AV 9000 og to Beo Lab 6000.. Bang & Olufsen, BeoVision. 6-22 samt AV 9000 og to Beo Lab 6000. Beo 4 fjernbetjening. AV 9000 med vægbeslag, uden ledninger. De to Beo Lab 6000 har løse fondet samt hak og ridser samt møre højtalere. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. Varunr: 4636995 SEK 3 255 DK, Herning, Engdahlsvej 2017-04-28 20:24:00 SEK 586
LCD Pojektor Mitsubishi XL1550U
LCD Pojektor Mitsubishi XL1550U. Mitsubishi XL1550U LCD Office XGA 3100 Lumen DVI 22 dB. LCD Projektor Auflösung: 1.024x768 XGA, 3100 ANSI Lumen, Kontrast: 400:1 USB, DVI, VGA, S-Video, Composite Video, LAN, Audio In, Audio Out, 3D-ready, KeyStone. Alters- und Gebrauchsspuren. Gerät wurde nicht auf seine Funktionsfähigkeit ... Varunr: 4638362 SEK 4 828 DE, Hamburg, Große Elbstraße 2017-04-28 20:53:00 SEK 579