Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
   1 2 3 4  >> ListaGalleri Varor pr. sida
Beskrivning Utropspris Showroom Utlöpstid Nästa bud
Apples. Bælte samt rejsetaske. (2)
Apples. Rejsetaske i brun læder med talrige rum. Forrest lille rum med lynlås. Praktisk som "håndbagage" ved flyvning. Kraftige lynlåse. Rum bl.a. med plads til mobiltelefon, penne, og kreditkort. Teleskophåndtag samt hjul. H. 40. cm. B. 40 cm. Længde med teleskophåndtag 105 cm. Dertil bælte/ ...
Varunr: 4806701

SEK 1 943 DK, Esbjerg, Oddesundvej 18-01-2018
11:41:00
SEK 1 036
Gucci handväska i blå flätad bast med skinn
GUCCI, handväska i blå flätad bast med cognacsfärgat präglat skinn med beige stickningar och detaljer i blank gulmetall, 38 x 51 x 15 cm, handtag 14 cm
Varunr: 4890963
SEK 2 000 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 18-01-2018
15:45:00
Se mer
Louis Vuitton, garment dressbag / dragtpose
Louis Vuitton, vintage garment dressbag / dragtpose af monogram canvas, montering til ophæng H. 117 cm B. 62 cm. Fremstår med patina/brugsspor/ revne ved kant. Obs. tilføjet tekst
Varunr: 4889354
SEK 2 590 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 18-01-2018
16:11:00
SEK 1 813
Jimmy Choo, skuldertaske.
Jimmy Choo, skuldertaske udført af gråt læder. Indvendigt med et rum samt sidderlommer, heraf en med lynlås. Hardware af forgyldt metal. H. ca. 27 cm. uden hank. B. 43 cm. Fremtår med mindre misfarvning på bund samt mærker og brugsspor.
Varunr: 4891149
SEK 1 943 DK, Herlev, Dynamovej 18-01-2018
17:24:00
SEK 777
Valentino. Rød håndtaske m/ skulderrem.
Valentino. Rød håndtaske med forgyldte detaljer samt indlagt rød krokopræget skindkant. Front med logo samt tryklåslomme, indvendigt rum, lynlåslomme smt to små lommer. H. incl. hanke ca. 37 cm, B. 21 cm. d. ca. 3 cm. Skulderem medfølger (ubrugt) med karabilås. Fremstår med mindre brugspræg.
Varunr: 4876393
SEK 1 036 DK, Esbjerg, Oddesundvej 18-01-2018
19:00:00
SEK 453
Louis Vuitton. Rejse beautybox / smykkeskrin
Louis Vuitton. Rejse Beautybox, i klassisk stil med logomønster, med messingforstærkninger på hjørner. Indvendigt lyst interieur. Nøgle medfølger. H. 11 cm L. 20 cm. B: 12,5 cm. Fremstår med lettere brugsspor.
Varunr: 4891130
SEK 6 475 DK, Aarhus, Egå Havvej 18-01-2018
19:03:00
SEK 8 806
Mulberry. Skuldertaske 'Elgin Tote', rosa Darwin læder. Pung medfølger (2)
Mulberry. Skuldertaske, model Elgin Tote udført i patineret støvet rosa Darwin læder. Opdelt i ét stort rum med et mindre siderum med lynlås. Lukke i form af klap med magnet. H. 58 cm incl. hanke, B. 33 cm, D. 14 cm. Pung medfølger, ligeledes rosa læder, lynlåslukning, seddel- og kortrum samt ...
Varunr: 4891146
19:20:00
SEK 1 425
Mulberry. Skuldertaske, model Antony
Mulberry. Skuldertaske model Antony udført af sort Darwin læder, justerbar rem af kanvas, indvendigt inddelt i et stort rum, endvidere mindre rum udenpå. H. 24 cm,. B. 20 cm. D. ca. 7 cm. Dustbag medfølger. Fremstår med minimale brugsspor.
Varunr: 4891110
SEK 3 367 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18-01-2018
19:51:00
SEK 2 590
Mulberry. Taske model Alice, sort skind
Mulberry. Taske af sort skind, model Alice. Indvendigt stort rum med mindre lynlåslomme. H. 30, B. 45, D. 16 cm. Dustbag medfølger. Fremstår med lettere brugsspor.
Varunr: 4891134
SEK 4 662 DK, Aarhus, Egå Havvej 18-01-2018
19:56:00
SEK 2 331
Samling øresclips af metal. (62)
Samling øresclips af metal. Brugsspor. Samlet vægt: 417 gr. (62)
Varunr: 4890844
SEK 1 036 DK, Roskilde, Store Hedevej 18-01-2018
19:59:00
SEK 453
Gucci skuldertaske, vintage
Gucci. Vintage skuldertaske af rødt blødt ruskind med regulerbar skulderrem og magnetlukke. Gyldne spænder. Opdelt i et stort rum med mindre rum med lynlås. H: 19,5 cm. Bredde: 21,5 cm. Fremstår med brugsslitage, slid på læderkanterne indvendigt. Blækmärker i bunden af taske. Medfølgende stofpose...
Varunr: 4881770
20:00:00
SEK 1 813
Louis Vuitton Weekend- / rejsetaske Keepall Bandouliére 60. Monogram canvas.
Louis Vuitton. Weekendtaske / rejsetaske af monogram canvas. Produktionskode TH0966. Hanke samt detaljer af kernelæder, dobbelt lynlåslukning, Indvendig foer af brunt kanvas. H. 30, L. 60, B. 26 cm. Fremstår med let patineret kernelæder, skulderrem mangler. Name tag samt hængelås med nøgle
Varunr: 4883223
SEK 6 475 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18-01-2018
20:00:00
SEK 4 921
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske, Monogram canvas. Model Keepall bandouliére 55
Louis Vuitton. Monogram canvas. Weekend / rejsetaske, model Keepall bandouliére 55. Produktionskode SP0929. H. 31, L. 55, D. 24 cm. Besætninger af kernelæder. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning. Foer af brunt canvas. Hængelås med nøgle medfølger. Fremstår med brugsspor samt let ...
Varunr: 4887760
SEK 7 252 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18-01-2018
20:10:00
SEK 5 957
Tre kufferter, trolleysæt, model 'New York' (3)
Tre trolley kufferter. med TSA godkendt lås. Model 'New York' Mål: Lille: 50 X 23 X 35 cm Mellem: 60 X 26 X 41 cm Stor: 70 X 29 X 47 cm Levers i en kolli: 76x50x30 cm vægt ca. 11,3 kg.
Varunr: 4851605

SEK 3 885 DK, Helsingør, Støberivej 18-01-2018
20:10:00
SEK 777
Louis Vuitton. Monogram canvas, skuldertaske model Bucket PM.
Louis Vuitton. Monogram canvas, skuldertaske model Bucket PM. Produktionskode FL 0063. Monogram kanvas, hanke og besætninger af lyst kernelæder, stort indvendigt rum med lynlåslomme og lomme. H. 26 L. 23 cm. Pung H. 10, L. 17 cm. Interiør fremstår uden synlige brugsspor. Fremstår med friskhed i ...
Varunr: 4887761
SEK 3 626 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18-01-2018
20:15:00
SEK 2 202
Louis Vuitton. Skuldertaske. Monogram canvas. Model Noé.
Louis Vuitton. Skuldertaske. Monogram canvas. Model Noé. H. 34, B. 26, D. 19 cm. Indvendig et stort rum med snørelukning. Besætninger af kernelæder. Indstillelig skulderrem. Indvendig foer af brunt canvas. Fremstår med brugsspor, herunder patinering af kernelæder.
Varunr: 4887762
SEK 3 885 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18-01-2018
20:20:00
SEK 4 144
Mulberry
MULBERRY, axelremsväska, i brunt läder samt reptilpräglad, invändigt fodrad, höjd ca 19, 31x11 cm
Varunr: 4891022
SEK 1 200 SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan 18-01-2018
20:21:00
Se mer
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Sort epi læder. Model Keepall 50.
Louis Vuitton. Weekend / rejsetaske. Sort epi læder. Model Keepall 50. Produktionskode VI1911. L. 52, H. 29, D. 22,5 cm. Indvendig et stort rum med dobbelt lynlåslukning. Udvendigt åbent siderum. Foer af gråt ruskind. Nametag medfølger. Fremstår med lette brugsspor.
Varunr: 4887763
SEK 7 770 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18-01-2018
20:25:00
SEK 6 734
Louis Vuitton. Rejsetaske. Model Kendall 55. Moccafarvet Taiga læder
Louis Vuitton. Rejsetaske. Model Kendall 55. Moccafarvet Taiga læder. Produktionskode SP 0669. L. 55, H. 37, D. 22 cm. Justerbar skulderrem af kraftig lærred. Indvendig et stort rum med dobbelt låsbar lynlås samt to mindre sidelommer. Foer af moccafarvet ruskind. Name tag medfølger. Fremstår med...
Varunr: 4887764
SEK 9 065 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18-01-2018
20:30:00
SEK 9 065
Chanel Vintage. Skuldertaske. Model 2.55 double flap. Sort quiltet lammeskind.
Chanel Vintage. Skuldertaske. Model 2.55 double flap. Sort quiltet lammeskind. Produktionskode 3785316, produceret 1994-96. Style code A01112. H: 16 cm. B: 25,5 cm. D: 7 cm. Indvendig to rum med dobbelt flap hhv. tryk- og CC lukning, tre åbne rum samt tredelt midterste rum. Interiør af bordeaux ...
Varunr: 4887765
SEK 25 901 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18-01-2018
20:40:00
SEK 16 188
Louis Vuitton. Attachemappe
Louis Vuitton, taske / dokumentmappe af grønt Taiga læder med spænde af forgyldt metal, indvendigt rum samt sidelomme. H. 33 cm, B. 41cm. Fremstår med jævn patina. Nøgler medfølger. Datokode MI1919. Brugsspor.
Varunr: 4881760
SEK 3 108 DK, Roskilde, Store Hedevej 18-01-2018
20:47:00
SEK 2 590
Chanel Vintage. Skuldertaske. Single flap small. Sort quiltet lammeskind.
Chanel Vintage. Skuldertaske. Single flap small. Sort quiltet lammeskind. Produktionskode 4974894. Produceret 1996-97. H: 14 cm. B: 23 cm. D: 5 cm. Indvendig et rum med lomme med lynlås. Flap med tryk CC lukning, interiør af bordeaux skind. CC lås og kæde af gyldent hardware og læder. Dust bag, ...
Varunr: 4887766
SEK 20 721 DK, Hørsholm, Vibe Alle 18-01-2018
20:50:00
SEK 11 914
Hermès scarf "Bride de Cour"
HERMÈS, scarf "Bride de Cour", designad Francoise de la Perriere för Hermès 1969, foulardsiden, mörkblå botten, 90 x 90 cm
Varunr: 4891043
SEK 1 500 SE, Stockholms Auktionsverk, Slakthusgatan 18-01-2018
21:24:00
Se mer
Apples. Bæltetaske samt rejsetaske. (2)
Apples. Skulder/rejsetaske i sort læder. Kraftigt bærehåndtag samt skulderrem. Indvendig stort rum samt side lommer. Teleskophåndtag samt hjul. H. 40 cm. B. 26 cm. Længde med teleskophåndtag 110 cm. Dertil bælte/ rejsetaske i sort blødt læder. Flere større og mindre rum/lommer med lynlås samt...
Varunr: 4794218

SEK 1 943 DK, Esbjerg, Oddesundvej 19-01-2018
11:42:00
SEK 453
Montblanc Meisterstück Selection Unicef Wallet 8 ccpung af sort læder,
Montblanc pung af sort læder, Model mesiterstück Selection Unicef wallet 8 cc, Præget læder, udvendig med Montblanc's klassiske logo i emalje, indvendig med detalje af marineblå læder og med forskellige rumindelinger til kreditkort, visitkort og sedler. Mål 9,7 cm. x 11,4 cm. Tilhørende ...
Varunr: 4887948

SEK 2 590 DK, Hørsholm, Vibe Alle 19-01-2018
12:54:48
SEK 1 684
Trolley, Model Torino, sort læder
Trolley i sort læder, Model Torino. Teleskop-håndtag og hjul i bunden. To store rum med plads til både computer, mobiltelefon, andre kontoreffekter samt tøj. Et stort rum på bagsiden med lynlås. Håndtag så tasken kan bæres som en normal taske. H. 62 B. 40 D. 35 cm.
Varunr: 4886488

SEK 3 626 DK, Helsingør, Støberivej 19-01-2018
13:47:53
SEK 453
Varunr: 4895282

SEK 3 885 DK, Helsingør, Støberivej 19-01-2018
13:48:00
SEK 842
Louis Vuitton, håndtaske/skuldertaske, Epi Sevigne GM Ivoire
Louis Vuitton. Håndtaske/skuldertaske model Epi Sevigne GM i elfenbens farvet epilæder. Indvendig to rum, stor lynlåslomme samt lille lynlåslomme. Front med drejelås med logo. Monteret med skulderrem med karabinhage lås. Nummeret. Mål: L. 31,5 cm, D.11 cm, H. incl. hank 33 cm, incl. skulderem ...
Varunr: 4857072
SEK 8 547 DK, Esbjerg, Oddesundvej 19-01-2018
19:30:00
SEK 3 367
Aigner vintage sæt lægetasker/rejsetasker (2)
Vintage lægetasker/rejsetasker fra firmaet Aigner, fremstillet i sort læder. Metalelementerne er fremstillet i messing, foret er betegnet med firmalogo. To rum i siderne og indvendigt rum med lynlås. Mål i åbnet stand ca. a. H. 41 cm, B. 55 cm, D. 26 cm. b. H. 31 cm, 44 cm, D. 23 cm. ...
Varunr: 4882238
SEK 7 230 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 19-01-2018
21:05:00
SEK 5 302
Apples. Rejse/weekendtaske samt skuldertaske i sort læder. (2)
Apples rejse/weekendtaske i sort læder med talrige rum. Forrest lille rum med lynlås. Praktisk som "håndbagage" ved flyvning. Kraftige lynlåse, teleskophåndtag samt hjul. H. 40 cm. B. 40 cm. Dertil skuldertaske i sort læder. Indvendigt med stort rum samt mindre rum med lynlås. Foran fire rum, ...
Varunr: 4880726

SEK 1 943 DK, Esbjerg, Oddesundvej 20-01-2018
10:10:00
SEK 389
 1 2 3 4  >>