Tag Heuer Aquaracer Automatic 300 m herrearmbåndsur af stål.
Momsvare
Armbåndsur fra Tag Heuer model Aquaracer Automatic 300Meters. Ref: WAF2110 i urkasse af stål. Sort urskive med stregindex, datorude og tre visere. Mekanisk urværk cal. 5 (ETA) Monteret med lænke af stål og foldespænde. Indvendig L. 18 cm. Urkasse Ø. 38 mm. Fremstår med brugsspor og ridser på urkasse og lænke. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet.
Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her