Omega Seamaster Aqua Terra Co-Axial. Herrearmbåndsur i stål, Ø. 39 mm
Momsvare
Herrearmbåndsur fra Omega. Model Seamaster Aqua Terra.
Urkasse, safirglas, sort skive med stregindeks, datovisning, riflet krone med logo, bagkasse med glas, mekanisk urværk med automatisk optræk, co-axial, cal. 2500, monteret på original stållænke. Ø. 39 mm. uden krone, ca. indvendig Ø. 19 cm.
Fremstår med brugsspor og ridser på kasse og lænke. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.
Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her