A. Michelsen. Margrethebæger, forgyldt Sterlingsølv

Vurdering

Vejle

6571290

A. Michelsen. Magrethebæger med dekorationer af delvist forgyldt Sterlingsølv. Stemplet A. Michelsen. Mål: H. 6 cm., vægt ca.110 gr. Fremstår med gravering i bunden.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage