Aage Strand. Olie på lærred. Komposition med klovn.

Vurdering

DKK 1.900

Hørsholm

6568632

Aage Strand (1910-1975). Olie på lærred. Komposition med klovn. Sign. AS. 70x60 cm (72x62 cm)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage