Angcelo von Fürsten: Portræt, olie på lærred - 61

Vurdering

Hørsholm

6567745

Angcelo von Fürsten (1918-1994): Portræt, olie på lærred. Signeret og dateret 61. 51x36 cm UR.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage