Anne Tholstrup (1952-): Figurlig komposition. Litografi i farver, 1991.
Momsvare
Anne Tholstrup (1952-): Figurlig komposition. Litografi i farver, 1991. Sign. 110/220. lysmål: 76 x 56 cm.
Dansk Banks samlinger. (cd)