Armbånd af 14 kt. guld. Vægt 46 g. Længde 17,5 cm.

Vurdering

DKK 31.000

Hørsholm

6573952

Armbånd af 14 kt. guld med kvadratiske og ciselerede blomster i hvert led. Vægt 46 g. Bredde 14 mm. Længde 17,5 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsspor. Ustemplet. Syretestet.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage