Armbånd af 14 kt. guld
Armbånd af 14 kt. guld i form af gennembrudte led, lukke med sikkerhedshasp. Stemplet WG for W.F.L.C. Green. L. 18 cm. Vægt ca. 20,4 gr. Fremstår med brugsspor, en sikkerhedshasp mangler.