Armbånd af 14 kt. guld

Vurdering

DKK 13.500

Vejle

6569472

Armbånd af 14 kt. guld i form af gennembrudte led, lukke med sikkerhedshasp. Stemplet WG for W.F.L.C. Green. L. 18 cm. Vægt ca. 20,4 gr. Fremstår med brugsspor, en sikkerhedshasp mangler.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage