Arne Haugen Sørensen. Figurkomposition
Arne Haugen Sørensen (f. 1932). Figurkomposition, litografi prøvetryk, sign. A Haugen Sørensen 83. 56 x 41 (indrammet uden glas: 75 x 57) cm. (cd)