Arne Henriksen. Olie på lærred. Abstrakt kompostion. 30x30 cm.

Vurdering

Odense

6573435

Arne Henriksen ( f. 1956). Abstrakt komposition. Olie på lærred. På bagside sign. Arne Henriksen og dateret 2008. 30x30 cm. (33x33) cm.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage