Arne Henriksen. Olie på lærred. Abstrakt kompostion. 40x40 cm.
Arne Henriksen ( f. 1956). Abstrakt komposition. Olie på lærred. På bagside sign. Arne Henriksen og dateret 2014. 40x40 cm. (43x43) cm.