Arne Henriksen. Olie på lærred abstrakt kompostion. 50x50 cm.

Vurdering

Odense

6568573

Arne Henriksen ( f. 1956) . olie på lærred , abstrakt komposition . Mål: 50x50 cm. (54x54) På bagside sign. Arne Henriksen og dateret 2010.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage