Arne Henriksen. Olie på lærred abstrakt kompostion. 60x80 cm.
Arne Henriksen ( f. 1956) . olie på lærred , abstrakt komposition . 60x80 cm. U.R. På bagside sign. Arne Henriksen og dateret 2023.