Arne L. Hansen (1921-1909): Komposition. Litografi i farver, 1974.
Momsvare
Arne L. Hansen (1921-1909): Komposition. Litografi i farver, 1974. Sign. 61/80. Lysmål: 48 x 68 cm.
Dansk Banks samlinger. (cd)