Arne L. Hansen (1921-1909): Komposition. Litografi i farver, 1975.
Momsvare
Arne L. Hansen (1921-1909): Komposition. Litografi i farver, 1975. Sign. 39/100. Lysmål: 48 x 65 cm.
Dansk Banks samlinger. (cd)